Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5573. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55715572557355745575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 kez ekran degisimi nedir yav,..cok zalımca kullaniyouz galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isnuerog İ kullanıcısına yanıt
    Emin ol kullanmaya başladığımdan beri 1-2 kez anca oyun yüklemişimdir.

Gerçi oyun oynayacak vakitte yok :(
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    3 yildir ekran sornum yok sukur.sansizlik galiba..

• Merhaba millet bir konuda yardıma ihtiyacım 32gb lik g2 telefonumun anakartı bozuldu yenisini nerden bulabilirim
  • Lg yetkili servisinden başka bir yerde bulamazsınız. Verdikleri fiyatta 750 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ben telefonumla alakalı internet hızı problemi yaşıyorum kablonet kullanırken.50-4 internetim var başka telefonlarlada sorun olmuyor ama benim lg g2 ile baplaınınca maksimum 3.5 mbit hız alıyorum sorun internetten mi telefondan mı çözemedim. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.hatta speed test te yaptım 4g den bağlanırken sıkıntı yok ama modeme bağlandığımda hızlar aşşağıda

• quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

merhaba ben telefonumla alakalı internet hızı problemi yaşıyorum kablonet kullanırken.50-4 internetim var başka telefonlarlada sorun olmuyor ama benim lg g2 ile baplaınınca maksimum 3.5 mbit hız alıyorum sorun internetten mi telefondan mı çözemedim. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.hatta speed test te yaptım 4g den bağlanırken sıkıntı yok ama modeme bağlandığımda hızlar aşşağıda

Modemin wireless ayarlarına bakman lazım, sanki wireless sınırı koyulmuş gibi..

Eğer wireless a dns yazdiysan onu sil..

Eğer teknik bilgiye sahipsen modemin kanalını değiştir..

Kotan bitmiş de olabilir..

Başka bir telefonla da dene, eğer aynı 3mbit civarı çıkıyorsa modemdedir sorun

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    herhangi bir kısıtlama yok kotamdada sıkıntı yok başka telefonlarda(iphone 5s,samsung grand prime) sıkıntı yok tam hızı alıyorlar.
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    modeminiz uyumluysa 5 Ghz bantı deneyin. G2, 5Ghz bant ile daha hızlı çalışıyor
    Ayrıca bazı telefonlar kanal seçiyor olabilir. Modeminiz sadece 2.4 Ghz olsa bile, wifi bandını 11. kanala sabitlemeyi deneyin

şurayı okuyun:https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2511366

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus535 -- 12 Ağustos 2017; 11:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

herhangi bir kısıtlama yok kotamdada sıkıntı yok başka telefonlarda(iphone 5s,samsung grand prime) sıkıntı yok tam hızı alıyorlar.

telefonundaki herşeyi bilgisayara el ile yedekleyip bir hard formatı dene derim.

telefon uygulama yükleyip silmekten dolayı şişmiş olabilir, androidler ne yazık ki öyle.. senede 1 kere formatlıyorum. haftada en az 1 kere de yeniden başlatıyorum telefonu..

modeminde sıkıntı yok o zaman, telefona yoğunlaşman lazım. rom falan kullanıyorsan ondan da olabilir, yada vpn uygulamaları falan yüklediysen bir zamanlar, o da sorun çıkarıyor olabilir..

format atıp, vpn ve ihtiyacın olan programlardan başka hiçbirşeyi yüklememek en güzeli.. ben yakında marketi de devredışı bırakacağım, habire güncelleniyor birşey olduğu da yok.
  • Merhaba, 3 yıllık emektar bir G2'im var. 3 yıl boyunca ekranda ya da başka bir konuda bir sorun yaşamadım. Ama son zamanlarda telefon inanılmaz ısınmaya(özellikle ekranın üst kısmı) ve şarjı yavaş dolup çabuk boşalmaya başladı. Sorun sadece bataryadan mı kaynaklı sizce, batarya değiştirsem çözülür mü? Ve orijinal G2 bataryası nereden bulabilirim? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedesigner

3 4 5 bilerek yazmadım direk 6 dedim :D benım aklımda g4 vardı ama araştırınca anladım risk çok şuan lenovo k6 note falan bakıyorum üstünü bütçe kaldırmıyo ve iphone hiç sevmiyorum :D

Aldiniz mi hocam telefon

Benimki de 2.5 sene sonra vefat etti telefon..

Moto g4 aldim kanser oluyordum... ghosttouch sorunu var telefonda iade ettim..

Doublebtap to open k6 power da var. Ve gero tusu... adamlar android telefon yapiyor geri tusunun yeri ben sag altta seviuorum moto g4 de alinmiyordu sag alta bu telefonda sag altta kapasitif zaten. Snap 430 az gelir mi diyorum iste. Oyun filan oynamam youtube bir de meslek itibari ile surekli ilaclara bakmam gerekcek hastanenin agina baglanip hasta doayalarini filan acmam gerekecek bu konuda uzmemesi onemli.

P9 lite de olabilor diyorum ama tap to open yok ve geri tusu sag alta aliniyor mu bilmiyorum. Sag alt olayi olsa alacagim aalinda..

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Ben daha telefon alamadım fiyatlar çok yüksek ve performanslar düşük şuan beklemedeyim büyük ekran istiyordum xiaomi mi max yada mi max 2 falan bakıyorum olmadı xiaomi note 4 falan vardı galba oda iyi öneririm ekran küçük seviyorsanız daha farklı modelleride var
    Sağ tuş olayına bende takık bir insanım

Lenovo kvk garantiliymiş galba bazı sorunları varmış k6 note alcaktım idarelik ama işte şuan kararsız bir durumdayım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raintimex -- 12 Ağustos 2017; 15:55:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Sevgili efsane kullanıcıları ,

4-5 yıllık maceramız 5 kez ekran değişsede devam etmekteyken canavarla yine ekran sorunu gösterdi. Şu meşhur ekranın bi bölümünde dokunmatik hissetmeme algılamama. 2 saattir manyetollü çakmakla çakıyorum bu sefer yemedi çalışmadı.

Sizce yine ekran değişmeli mi ( sanırım hala 150 160 tl civarında ) yoksa yeni aşklara yelken mi açmalı ?

Benim gözümde hala canavar cihaz. Hafıza sorununu otg ile çözdüm.

Hocam telefon 2013 eylül ayında çıktı.Çıkar çıkmaz almış olsanız bile anca 4 sene oluyor.
  • Selamlar,

3.5 yillik bir kullanici olarak pil ile ilgili bazi bilgiler paylasmak isterim. Su anda 4. Pil degisimini yaptim, ilk 2 pilde bir sikintim yoktu (2.yi ve 4.yu Cinden aldim) ama 3. Pil 6. Ayda cok hizli sarj olmaya ve cok hizli bitmeye baslamisti. 4. Pili takarken farkettim ki 3. Pilim sismis, neyseki patlamamis. 3. Pili yurticinden 25 tl gibi bir fiyata almistim. Cinden aldiklarim 9$ idi. 40tlnin altinda pil bulursaniz buyuk ihtimalle uretim hatasi vardir, aklinizda olsun. Bu arada telefonda yogun oyun oynuyorum ve gunde en az 2 sarj desarj yapiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekho -- 13 Ağustos 2017; 0:57:17 >
  • 2 yıllık lg 2 maceram değişimden lg 4 gelmesi ile son buldu. hem lg 2 hem de bu forumu çok özleyeceğim. 2 yıl boyunca bana bu forumun çok yardımı dokundu. herkese teşekkürler.
  • Gps sorunu yaşayan var mı acaba?

Google maps son sürümde, gps ayari yüksek dogrulukta, wifi bile açık halde mas ile navigasyon yapamıyorum. Ana yolda bile giderken sacmasapan ara yoldaymisim gibi gösteriyor.

Fabrika sürümünde döndüm fakat yine aynı sorun.. Evdeyken konumumu net olarak buluyor, fakat navigasyonda sorun yaşıyorum..

Yardımlarınızı bekliyorum..

• Bumu takıldığın nokta ? Oturup sene hesabı yapmadın yazarken ortalama süre yazdım. Senim gönlün olsun diye düzelteim.

4 seneye yakın birliktelik ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Gps sorunu yaşayan var mı acaba?

Google maps son sürümde, gps ayari yüksek dogrulukta, wifi bile açık halde mas ile navigasyon yapamıyorum. Ana yolda bile giderken sacmasapan ara yoldaymisim gibi gösteriyor.

Fabrika sürümünde döndüm fakat yine aynı sorun.. Evdeyken konumumu net olarak buluyor, fakat navigasyonda sorun yaşıyorum..

Yardımlarınızı bekliyorum..

Arkadaşım sorun maalesef yazılımsal değil donanımsal , aynı sorunu ben uzun süredir yaşıyorum ve bu sorun yabancı forumlarda da araştırdığım kadarıyla kronik. Arka kapakta bulunan gps anteni iyi çekmediği için çok az sayıda uyduya bağlanabiliyor ve sinyal gücü düşük oluyor.Ben arka kapağı orjinali ile değiştirdim ama sorun yine çözülmedi.
    Kapağı açıp anten pinine 1 adet bakır kablo bağladığımda gps sinyali çok iyi hale geliyor , bu sayede sorunun antenden olduğunu anladım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Bumu takıldığın nokta ? Oturup sene hesabı yapmadın yazarken ortalama süre yazdım. Senim gönlün olsun diye düzelteim.

4 seneye yakın birliktelik ...

Niye bu kadar sinirlendiniz

Demek istedigim telefonun o kadar da eski olmadigiydi. Millet s2, iphone 2g muamelesi yapiyor bu telefona.

• 
Sayfa: önceki 55715572557355745575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.