Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (406. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 32 gb lg g2 siyah satılan bir yer biliyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

Beyler 32 gb lg g2 siyah satılan bir yer biliyor musunuz ?

Hocam bende deli gibi arıyorum ama hiçbir yerde yok

Siyah gelene kadar telefonun modası geçecek. Şeytan dürtüyor gidip beyazını al diye
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun düzelmiş. Eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: H4LIL

Meenova adında mini sdcard okuyucu çıkıyomuş. Artık bu telefona sd kart takılmıyor demeyelim lütfen :)
    1 aya kadar ebay den 1-2 dolara alınır bu cihazlar.
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

Zaten vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vibetech

quote:

Siyah gelene kadar telefonun modası geçecek. Şeytan dürtüyor gidip beyazını al diye

Yoh ustad herkesin zevkine saygim var ama hani lg g2 siyah cok guzel gozukuyor
    evet hakli olabilir bazilari hani parmak izi kaliyor falan derken ama sonucta ben kılıf ile kullanacagim parmak izi problemim yok ama ekran kapaliyken kapkara dumduz dugme yok birsey yok enfes gozukuyor
  • ekran koruyucu ve kılıf arayan arkadaşlar pda teknoloji (www.pdateknoloji.com ) diye bir site var ordan alabilirler ben çok alışverişyaptım güvenli bi site hemen kargo yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneryendi -- 12 Ekim 2013; 10:00:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: H4LIL

lg 2x ile çok uğraştım. Tamam bu sefer servis yolu göründü dediğim anlarda dahi bir çözüm bulunuyordu :) Lg servis elemanlarına fazla iş çıkartmayı sevmiyor derdim :)
    @ridvan79

Google playden wakelock detector isimli programı indirirsen sana yardımcı olacağını düşünüyorum. %9 luk harcamayı telefonu sürekli uyandıran program(lar) yapabilir. Link
    @car_26

telefonu daha ilk defa dün açmıştım bide. ilk açılışta bir sürü şey indexliyor diye olabilirmi acaba ?

Bencede o yuzdendir dun aldim cihazi.biraz hizligidiyor gibigeldi gece bitince sarja taktim suan.gayett iyi gibi tabii tam performansina 8-10sarjda ulasir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vibetech

quote:

Yoh ustad herkesin zevkine saygim var ama hani lg g2 siyah cok guzel gozukuyor
    evet hakli olabilir bazilari hani parmak izi kaliyor falan derken ama sonucta ben kılıf ile kullanacagim parmak izi problemim yok ama ekran kapaliyken kapkara dumduz dugme yok birsey yok enfes gozukuyor

Kesinlikle siyah daha guzel :D parmak izi olayida abarti

• quote:

Orijinalden alıntı: Khoradasein

3 tane rom yükledik bile takılmayla karşılaşmadım henüz ama takılacak olursa sihirli güç düğmesini uzunca basılı tutmak tek çözüm )

ben dün çökerttim cihazı ama açma kapatma tuşu gayet iyi çalışıyordu cihazı kapatabildim
  • smnkz kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Beşiktaş Çarsida telefoncuda buldum paketinde lg g2 yaziyordu ve tam oturdu telefona 10 tl verdik ama begendim.

• bugun yada yarin lg g2 yada htc one alacagim. her iki telefonu test eden, deneyen, kullanan tecrubeli arkadaslar varsa yorumlarini almak isterim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

bugun yada yarin lg g2 yada htc one alacagim. her iki telefonu test eden, deneyen, kullanan tecrubeli arkadaslar varsa yorumlarini almak isterim..

Performans istiyorsan her g2 daha iyidir

• Volume Booster yükledim ama ses de biraz bozulma oldu sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leetnock

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

bugun yada yarin lg g2 yada htc one alacagim. her iki telefonu test eden, deneyen, kullanan tecrubeli arkadaslar varsa yorumlarini almak isterim..

Performans istiyorsan her g2 daha iyidir

Htc one kullandım 3 ay ve su an g2 kullanıyorym Htcnin kamerasını hic begenmedim ama ses kalitesi olarak çok üstün. Ekran hız kalite olarak lgg2 cok daha iyi ...

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

ekran koruyucu ve kılıf arayan arkadaşlar pda teknoloji (www.pdateknoloji.com ) diye bir site var ordan alabilirler ben çok alışverişyaptım güvenli bi site hemen kargo yapıyorlar

yolladıkları kılıf telefona olmadı. geri dönüş yaptığımda nasıl olmaz diye atar yaptı.. geri döneceğim size deyipte dönmedi... kesinlikle tavsiye etmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucandosbik

quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

Bu duvar kagidi resimlerini kirpmadan butun haliyle koymaya yarayan bir program vardi bilen varmi???

Kırpmadan kastınız yatay bir resim koyayım masaüstüne ve sağ-sol sayfalara geçtikçe resimde hafif hafif kaysın mı acaba?

Ana ekrana ve kilit ekranina galeriden bir resim secmek istedigimde resmin sadece izin verdigi belli bir bolumunu koyabiliyoruz ya ben oyle degilde direk resmin butununu koymak istiyorum

• PwaGG kullanıcısına yanıt
    satın alınabiliyor galiba

meenova
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1

satın alınabiliyor galiba

meenova

Ebayda zaten var 12 dolar cok ama bir de gurol abi kart okuyucular calismiyor demisti

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Htc one dan sonra kulaklık ile muzik dinlemekten haz almiyordum lg g 2 den, ama tesadufen jetaudio isminde bir program ile karsilastim dehşet bişey kesinlikle indirin acayip derecede ses arttı ve ses kalitesi bozulmadı

Denedim. Epey kullanışlı. Ama hala Volume booster + winamp taraftarıyım. Daha kaliteli sonuç alınıyor :)

Ben de maven playerin MEX modunu kullaniyorum, denediniz mi?

Deniyorum hemen

Olmadı :) Volume bosster ve winamp ayarımı ekran görüntüsü olarak atayım. Siz onu deneyin bir de isterseniz. Ya da ben artık winamp tonlarına alıştım onun için vazgeçemiyorum. Bilemedim.

Poweramp ve diğerleri:)

• quote:

Lg remote call kaldirdim. sirada life square programi var . silmeden once size sorayim. pek bir ise yaramadigini dusunuyorum. kullanan var mi?

nasıl kaldırdın ben bulamadım root explorerdan explorerda tam olarak nereye giriyosun
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.