Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1726. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AMOLED ekranlarda olur hocam o ancak bizde olmaz olsada aşırı şarj tüketir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, telefona mobil modem bağlayan oldu mu, çalışıyor mu?
  • @fenercan evet gözüküyor gibi. benim beyazda telefonun çevresindeki gri çizgi var belki siyahtaki çizgi belli oluyordur. ama o değilse de dediğinizde haklısınız.

@Led Zeppelin bilgi için teşekkür ederim, güncelleyeyim bende telefonu.
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/spigen-sgp-lg-g2-case-slim-armor-kapak-kilif-102074284

Arkadaşlar Bu PETROL dediği renk beyaz G2 nasil olur sizce birde fiyat nasil ?
  • Benm telefonda 4.2.2 var bunun üzerine güncelleme gelmedi mi? 4.3 fln?
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Evet sadece şarja takılıyken gösteriyor saati :((
  • Canım sıkıldığında tel elimde iken arka kapağı tırnakla köşeden sim karta kadar açıp kapatıyorum ne dandik bu lg ya

• debug D kullanıcısına yanıt
    4.4 çıkacak diye bekliyoruz şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: XrDr

quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: XrDr

Biraz önce telefona65 mMBlik bir güncelleme dosyasi indirip kurdu telefon arkadaşlar belli uygulamaları güncelledi sanırım kapanıp açıldı vesişimdi eski haline geldi

2 uygulama güncellendi.
    1. Dosya yöneticisi
    2. Polaris Viewer 5
    Güncellendi.

Diğer uygulama guncellemelerinde böyle olmuyordu ama bu seferki daha büyükbbişey galiba

Hem 4.2.2 10c güncellemesi aldınız sanırım hemde 2 uygulama bu 10c güncellemesi ile geliyor.
    Toplamı 65mb civarı.
  • arkadaşlar 2 gün önce siyah 16 gb ile aranıza katıldım bi sorunum var avea sim kartımı kestirdim sık sık sinyal değişiyor ve karşı tarafa sesim boğuk gidiyor

• MrFinito kullanıcısına yanıt
    Ben de 4.2.2 var ama yeni güncelleme göstermiyor :) 4.4'ün Türkiye için çıkması mayıs'ı bulur diye okudu.
  • arka sert kapaklar bu şekilde oluyor genelde.. siz farklı beklemişsiniz..
  • Sonunda telefona geldi guncelleme.kurdum ama suan bi fark goremiyorumm.

• Hoaxs kullanıcısına yanıt
    petrol dediği renk orjinalde sanırım metal slate diye geçiyor.. siyah telime aldım ben gelecek bugun yarın.. beklersen foto çeker atarım..
  • lifeisours L kullanıcısına yanıt
    giden seste boğukluk pek olmuyor da gelen seste oluyor.. kestirme yerine keşke micro sim alsaydınız.. 5 tl vermiştim avea micro sim için.. büyük ihtimal hattınız eskidir.. bence gidin micro sim alın.. internet hızınızı bile etkileye biliyor çünkü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grck -- 9 Ocak 2014; 14:15:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeisours

arkadaşlar 2 gün önce siyah 16 gb ile aranıza katıldım bi sorunum var avea sim kartımı kestirdim sık sık sinyal değişiyor ve karşı tarafa sesim boğuk gidiyor

Bugün itibarı ile avea dan vodafone'a geçmiş bulunmaktayım. 2 gün önce de Hollanda 10f romu yüklemiştim. Daha önce yaşadığım bu problemi henüz yaşamadım. Konuşma esnasındaki ses kalitesi bariz derecede arttı. Avea fiyat olarak ucuz ama maalesef daha çok yol katetmeleri gerekiyor..
  • hardday kullanıcısına yanıt
    Yılbaşında %25 indirim vardı 35 TL civarına inmişti ve sitede üyeliği olanlara indirim kodunu mail atmışlardı 10 TL olarak. Onu da düştüğünüzde 25 TL'ye geliyordu. Tabii ben bunlardan çok önce alıp kılıf ve ekran koruyucusuna 80 TL bayılmıştım. Çok rahatsız edici bir durum. İndirim yapılır ama daha önce alanlar bu kadar da göstere göstere keriz yerine konulmaz.

• bende bugun vodafone a geçiyorum.. devreden 500dk+500sms+2gb tarifesine.. umarım ses boguklugu sıkıntım kalkar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grck

bende bugun vodafone a geçiyorum.. devreden 500dk+500sms+2gb tarifesine.. umarım ses boguklugu sıkıntım kalkar..

Güzel seçim bende red clasic tarifesine geçtim. İnanın farkı göreceksiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grck

petrol dediği renk orjinalde sanırım metal slate diye geçiyor.. siyah telime aldım ben gelecek bugun yarın.. beklersen foto çeker atarım..

Him anlaadim.Fiyati ne kadar sizin aldiğiniz? Benim Telefon Beyaz renk gider diye düşünüyoruma ama kararsiz kaldim
    Him anlaadim.Fiyati ne kadar sizin aldiğiniz? Benim Telefon Beyaz renk gider diye düşünüyoruma ama kararsiz kaldim
  • 
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.