Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1727. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paralı olarak sunulmuş cloud özelliği sanırım. Ne kadar yapmışlar fiyatını? Bütün klavyelerde mi mevcut emoji ekleyince mms olarak yollamaması yoksa sadece SwiftKey veya TouchPal X'te mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoaxs kullanıcısına yanıt
    37 tl ye spigen in sitesinden aldım.. yılbaşı indirimiydi.. bugun paket hazırlanıyor yazıyordu..
  • arkadaşın red classic hattıyla denedim daha iyi gibiydi.. 10c tur var 10f hollanda yı kuracagım bende.. şu bogukluk olayıda düzelirse daha da cok sevecegim telefonu.
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Swift de emoji yok hocam LG klavyede denedim almanya 10f sürümünde, belki 10c de hala MMS olarak gözüküyordur yeni güncellemede düzelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

O bizde yok hocam yanlış bilmiyorsam
    Telefon mesaj ve e - posta uygulamasında var sadece, başka yerde de varsa düzeltsin arkadaşlar beni

Youtube da görmüstüm sanki telefon incelemelerinde.

Markette Notifyer Unread Count programı yapıyormuş ama denemedim. Daha doğrusu uygulamanın istediği izinler dolayısı ile kurmamıştım (sms,mms okur falan diyordu).

Merhaba,

Iphone 4'ten G2'ye geçen biri olarak karşılaştığım tek problem bu ve buna benzer bildirim problemleri..
    Notifyer ve türevlerini denedim bende ama bir hayli yavaş açılmaya başladı uygulamalar,klasörde birleştirilmiyor vs..
    1-2 uygulamada da geç aldım yada almadım.
    Şu an hiç birini kullanmıyorum ve hissedilir derecede hız farkı var(ör. whatsapp'ta bildirimi görüyorsunuz ama uygulmaya giriş notifyer ile 1 sn gecikiyor, belkide sadece bende böyle oldu bilemiyorum.)

IOS sonrası gerek tablet gerek ise telefondaki tek kötü-eksik yan bu bildirimler bence.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

arkadaşlar g2 konusunda boyutu ufak içerisine sd hafıza kartı takabildiğimiz (mini otg denilebilir) satan bir firmanın internet sitesi paylaşılmıştı..Yanılmıyorsam fiyatı 13-15 dolar arası birşeydi.Hatırlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

http://phandroid.com/2013/10/21/meenova-micro-sd-card-reader-for-android-review/

Elemanlar böyle bir cihaz yapmışlar iş görür sanırım tabi temin edilebilirse :)

http://www.meenova.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lesmiserable -- 9 Ocak 2014; 14:26:48 >
  • debug D kullanıcısına yanıt
    en son 10c çıktı işte 4.2.2 ile birlikte.
  • dx.com da çok fazla var 3-4 dolara.. eski sayfalarda paylaşıldı bol bol..
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Beta versiyonunda var hocam. Hem LG klavyesinde hem de SwiftKey'de denedim hala MMS olarak görüyor. Bendeki rom bildiğiniz üzere 10C. Bu arada TouchPal'ın cloud servisinin ne kadar olduğunu sormuştum gözden kaçırdınız sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grck

37 tl ye spigen in sitesinden aldım.. yılbaşı indirimiydi.. bugun paket hazırlanıyor yazıyordu..

siteyi atarmıısın inceleyim orayıda olmazsa ordan alayım
    3 dolar hocam Premium sürüm, 10f de gelecek demek ki ben 10e iken yine MMS olarak görüyordu yanlış hatırlamıyorsam.

• Hoaxs kullanıcısına yanıt
    www.spigen.com.tr orjinal sitesidir
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Ucuzmuş aslında. Ama yapacak bir şey yok ben bir kere para verdim mi kullanırım. İlk ve tek paralı uygulamam o yüzden kolay vazgeçmem SwiftKey'den.

• http://www.youtube.com/watch?v=CClny6RPi7g

Meenova LG G2 video da ki gibiymiş...
    Sadece yilbasi icinse hocam bosver,bak simdi 50 lira her yerde.Ancak yaza dogru duser belki 35-40 a.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu 63mb lık yeni güncellemeyi indirdim ama cihaz kurulumda hata verdi . cihazım root lu olduğu içinmi hata veriyor sizce ?
  • zombi_80 kullanıcısına yanıt
    rootlu cihazlarda hata veriyor evet. unroot yapıp kurduktan sonra root edebilirsiniz
  • 10c tur kurdum.. hollanda 10f kurayım dedim üstüne hata veriyor kurulum da.. var mı bilgin?

edit: başka usb girişinden denedim oldu bu sefer :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grck -- 9 Ocak 2014; 15:18:33 >
  • şimdi 65mb'lık güncelleme geldi. kurdum sürüm 10c oldu. neler değişti bilgisi olan var mı?
  • Loading L kullanıcısına yanıt
    uygulamalarda yenilik var olarak gözüküyor. bir changelog yayınlanmadı maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.