Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1721. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17191720172117221723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anlamıorum ben bukadar iyi tlf yapıosun hala ölü piksel cıkıo çatır çutur. arkadaş sen panel üreticisi diğilmisin piyasa lideri olsan diyecem yerin sağlam. ama oda diğil arkadaş tlf kullanamadan hevesim kursağımda kaldı. aldığım yere baktım şuan stoklarda siyah 32gb yok gözüküyor gerçi kargo cuma gider neticeside pazartesine kalır ama eger bana beyaz falan yollayalım derlerse direk para iadesi isticem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    G2'nin internet performansının kötü olduğunu veya donma, takılma yaşandığını kim söyledi ki size? Ben başka telefon kullanıyorum da haberim mi yok acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

Arkadaşlar sizce nexsus 5 g2 ye tercih edilir mi ?

Benim için "güncelleme hemen gelsin" diyorsan tercih edilir onun dışında Nexus 5 tercih edilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverickoe

Hani kamerada çizilmez cam koruma vardı Bende kılcal çizikler oluşmuş ışık altında belli oluyor

parmak izi tutmayan cam olmasın o
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

G2'nin internet performansının kötü olduğunu veya donma, takılma yaşandığını kim söyledi ki size? Ben başka telefon kullanıyorum da haberim mi yok acaba?

g2nin internet performansı s4 göre kötü diyorlar ikisini de kullanmış kişi bu canımi sıktı oyunlarda ufak takılma felan varmış performans olarak nexsus g2 den daha iyi olur felanda diyorlar zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayba86

anlamıorum ben bukadar iyi tlf yapıosun hala ölü piksel cıkıo çatır çutur. arkadaş sen panel üreticisi diğilmisin piyasa lideri olsan diyecem yerin sağlam. ama oda diğil arkadaş tlf kullanamadan hevesim kursağımda kaldı. aldığım yere baktım şuan stoklarda siyah 32gb yok gözüküyor gerçi kargo cuma gider neticeside pazartesine kalır ama eger bana beyaz falan yollayalım derlerse direk para iadesi isticem.

geçmiş olsun hocam nerden almıştınız ürünü, bu arada tek ölü piksel mi çıktı, değişim yapıyorlar mı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Benim için "güncelleme hemen gelsin" diyorsan tercih edilir onun dışında Nexus 5 tercih edilmez.

Büyük değişiklikler olmadığı sürece güncelleme benim için pek sorun değil stabil çalışsın bana yeter nexsus daha stabil çalışır diyorlar gönlüm g2 den yana mantığım da stabil olandan yana çok kararsizim

kullanmadan bilemeyiz tabiki özellikle nexus 5 i... ama düşüncem internet performanslarının aynı olacağı yönünde... donma takılma için ise, nexus 5 saf android kullanacağı ve boştaki ram miktarı çok daha fazla olacağı için daha iyi olacağı yönünde... ama batarya farkı tek başına bile g2 yi oldukça öne atıyor...
  • Bir saat kadar önce ben de güncelledim cihazı, rehber ve mesajlara girişte widget yüklenmesinde hızlanma var.
    Batarya performansı yarın belli olacak,onun dışında başka birşey görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

kullanmadan bilemeyiz tabiki özellikle nexus 5 i... ama düşüncem internet performanslarının aynı olacağı yönünde... donma takılma için ise, nexus 5 saf android kullanacağı ve boştaki ram miktarı çok daha fazla olacağı için daha iyi olacağı yönünde... ama batarya farkı tek başına bile g2 yi oldukça öne atıyor...

Hocam ileriye doğru g2nin performansi beni üzer mi peki yada nexsusla arasında fark olur mu hissedilir derece de acaba ?

• quote:

quote:

quote:

Büyük değişiklikler olmadığı sürece güncelleme benim için pek sorun değil stabil çalışsın bana yeter nexsus daha stabil çalışır diyorlar gönlüm g2 den yana mantığım da stabil olandan yana çok kararsizim

Nexusun daha stabil olması özelleştirilmemiş tamamen saf android kullanması.
    Bu tarz farklar ancak uzun vadede belli olur diye düşünüyorum çünkü ister istemez android belli bir süre sonra yüklenen/kullanılan uygulama yoğunluğuna göre şişebiliyor.S3 mini kullanırken günlük 1 restart yeterli oluyordu,çok da birşey farkedeceğini sanmam.
    + olarak g2 ile birlikte gelen uygulamalar da yabana atılacak gibi değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 9 Ocak 2014; 1:02:44 >
  • western-digital kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yaklasik olarak 2 hafta once Teknosa'dan almistim ve Resmi TR LG garantili oldugunu soylediler.
    Daha onceden Ankara Forum'daki bir Turkcell TİM'den Galaxy S3 almistim ve telefon paralel ithalat cikmisti, Evo Bilisim diye bir getiriyormus.
    Sizin telefonun da garantisi nerden onu ogrenin. Eger paralel ithalat ise gecmis mesajlarda konusu gecmisti; telefon satisa sunulmadan once ROM'unda degisiklik yapiliyormus sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wacd

quote:

quote:

quote:

Nexusun daha stabil olması özelleştirilmemiş tamamen saf android kullanması.
    Bu tarz farklar ancak uzun vadede belli olur diye düşünüyorum çünkü ister istemez android belli bir süre sonra yüklenen/kullanılan uygulama yoğunluğuna göre şişebiliyor.S3 mini kullanırken günlük 1 restart yeterli oluyordu,çok da birşey farkedeceğini sanmam.
    + olarak g2 ile birlikte gelen uygulamalar da yabana atılacak gibi değil yani.

Hocam aslında şu an piyasa da olan optimus g ile n4 fikir sahibi yapabilir bu konu da ikisinin performanslari nasıldi acaba ileriye dönük olarak bakılırsa eğer ilk alındığı günden beri aralarında performans farkı ne kadar merak ettim bunda da aynı olur fark çünkü kanımca

• arkadaşlar g2 konusunda boyutu ufak içerisine sd hafıza kartı takabildiğimiz (mini otg denilebilir) satan bir firmanın internet sitesi paylaşılmıştı..Yanılmıyorsam fiyatı 13-15 dolar arası birşeydi.Hatırlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi
  • quote:

quote:

g2nin internet performansı s4 göre kötü diyorlar ikisini de kullanmış kişi bu canımi sıktı oyunlarda ufak takılma felan varmış performans olarak nexsus g2 den daha iyi olur felanda diyorlar zaten

Bunu söyleyenler s4 kullanıyor sanırsam

açıkçası g2nin 2 sene boyunca sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum hocam, boşta kalan ram miktarı ne kadar önemlidir bilmiyorum ama bu nexus 5 te, çok daha fazla boşta kalacaktır... hocam açıkçası şunu söyleyeyim, bende ikisi arasında kaldım, nexus 5 gelince onu alırım diyordum... ama şu durumda şu şartlarda nexus 5 in alınabilmesi için 100-1100 lira civarlarında satılması gerekir bence... aynı fiyatlarda, kesinlikle g2...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrFinito

quote:

quote:

bencede s4 kullaniyolardir.internet dedigin ay neki? daha tik ettigini duymadim nette gezerken :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MrFinito

quote:

quote:

Bilmiyorum âmâ yalan soylemezler herhalde niye söylesinler ki durduk yere ?

• quote:

quote:

Bunu soyleyen neye gore soylemis cok merak ettim acikcasi...

Bu skor kendi kullandigim telefonun, esimde de Note 3 var ve biraz once iki telefonla da ayni anda bir kac haber sitesine girdim ve G2 hepsinde 1 sn kadar daha hizliydi.

Sizin icinize sinmesi icin herhangi bir Teknosa ya da ikisini de satan baska bir yerden ayni sekilde test yapabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuvvet_Mira -- 9 Ocak 2014; 1:20:59 >
    Nexus 5'in daha stabil olması stok Android'e sahip olmasından dolayı gayet normal bir durum ama bu G2'nin stabil olmadığı anlamına gelmiyor. G2'de arada bir milisaniyelik bir takılma yaşıyorsanız Nexus 5'te yaşamazsınız gibi düşünün örnek olarak. İnternet performansı S4'ten kötü mü iyi mi bilmiyorum ama aldığım günden beri hiç bir sıkıntı çekmedim o bakımdan. Eğer root, rom, kernel işleriyle uğraşmıyorsanız ve stok Android meraklısı değilseniz Nexus 5'i seçmek için hiç bir sebebiniz yok bana göre. Ama mesela benim bir arkadaşım var çok seviyor telefonu rootlayıp sürekli farklı custom romlar yüklemeyi, cihazı O.C. etmeyi ve her yeriyle oynamayı. Böyle insanlar için Nexus serisi zaten biçilmiş kaftandır ve alternatifsizdir. Normal bir kullanıcıysanız G2 sizi Nexus 5'ten daha çok tatmin edecektir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 17191720172117221723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.