Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1720. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani kamerada çizilmez cam koruma vardı Bende kılcal çizikler oluşmuş ışık altında belli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

-SoloTurk-

O widget'ı ben de hiç sevmedim. Anında kaldırdım hiç kullanmadan.

shario

Aynı durum bende de mevcut hocam. 10C güncellemesinden sonra Android Sistemi üst sıralarda at koşturmaya başladı resmen.

ben 10c ye geçmedim ama en üstte android sistem var
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bana Güncelleme Merkezi'nin apk dosyası lazım. Bir arkadaş attı ama yüklenemedi hatası veriyor. Elinde bulunan arkadaş varsa upload edebilir mi.? Gerçekten acil. Telefonu güncelleyemiyorum.

Apk ile yuklenmez sistem dosyalari recoveryden flashlamaniz lazim

Hocam dediklerinizi anlamadım, zaten yabancıyım da.

Yukleyemezsiniz apk ile bosuna aramayin :D

Flaslama bu konuda ya da teknik konuda var mı.?

Recovery uzerinden yuklemenin diger bir adi flashlamaktir teknik konu yada rom/root/kernel konusunda vardir ama yapacaginiz islemler garanti disi birakabilir

Ben bu güncellemeyi nasıl yükleyeceğim peki. Pc üzerinden mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hemen elden mi veriyorlar yoksa serviste kalması gerekiyor mu bu arada cevaplarınız için çok teşekkürler

• telefon kilidini her seferinde 2. tık tıkta açabiliyorum hatta bazen 3. ve bu durum çok can sıkıcı bi ayarı felan yok dimi bu işin?

ayrıca dokunmatiği yavaşlamış gibi hissediyorum. geçen gün film şeridini çekerken içindeki su damlalarını kartla birazcık fazla bastırarak çekmiştim dokunmatiğe hasar verme ihtimalim yok dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: !MeVZuDeRiN!

Peki hemen elden mi veriyorlar yoksa serviste kalması gerekiyor mu bu arada cevaplarınız için çok teşekkürler

Sorun hemen tespit edilirse hemen verip gönderirler
  • Merhaba arkadaslar az once 4-5 oyun indirdim biraz oyunlara baktim ardindan gorev yoneticisini temizledim ama ram 620 mb civarlarinda normalde daha fazlaydi normalmidir bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgitech -- 9 Ocak 2014; 0:11:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raplex2

Beyler ilk şarjı ile ilgili net söyleyebilceğiniz birşey var mı kimisi 2 saat demiş kimisi olunca direk çıkart demiş kimisi bırak sabaha kadar kalsın demiş en doğrusu nedir bataryasının uzun ömürlü olması için ne yapmak gerekir var mı yardım edebilicek birisi bu konuda acaba?

bende merak ediyorum
  • !MeVZuDeRiN! ! kullanıcısına yanıt
    siz giderseniz servise deneyip verirler hemen hocam...
    diğer türlü kargo ile göndermeniz gerekli sanırsam...
    Arkadaş elden hemen deneyip almıştı yanlış aklımda kalmadı ise...
  • Arkadaşlar sizce nexsus 5 g2 ye tercih edilir mi ?

• hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    Tabii ki edilmez. 2300 mah şarjı soğuma sebebi zaten. Şarjı geçtim kamerası da g2 nin farkı takar.
  • bende 3 gb falan boş ver vardı, 35500 civarı çıkmıştı hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

Arkadaşlar sizce nexsus 5 g2 ye tercih edilir mi ?

sizin için güncelleme önemliyse tercih edilir hocam, başka türlü tercih edilmez...
  • Bir de arkadaşlar stok tarayıcıyı kullanan var mı ? Chrome baymaya başladı biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

-SoloTurk-

O widget'ı ben de hiç sevmedim. Anında kaldırdım hiç kullanmadan.

shario

Aynı durum bende de mevcut hocam. 10C güncellemesinden sonra Android Sistemi üst sıralarda at koşturmaya başladı resmen.

Ben de en üst sırada olmaya başladi. Bakalim nasil olacak.

Arkadaslar maşallah nazar değmesin Benim sarj cok iyi suan.

Ben daha bu sabah yükledim Güncellemeyi Ama sarjdan Bir önceki sürümden daha iyi verim aldım. Allah korusun Nazar değmesin maşallah.

Hemde bugün izinliydim baya kurcaladım teli. İnşallah böyle devam eder. İnşallah sizlerinkide en Kısa sürede düzelir. Suan tek sorunum su Bildirim ledi birtürlü aktif edemedim whatsapp da ve mesajlarda. oda düzelince hiçbir sorunum kalmayacak.

Yalnız ben parlaklıgı 100 de kullanıyorum 50 de veya 35de degil. yani öyle Fazla süreler almıyorum Günü cok rahat bir şekilde tamamlıyor buda beni acayip mutlu ediyor
  • 25 saat ile kalan %30 şarjda %35 ile 7 saat ekran almışım 10b sürümde. Gayet iyi performans gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

Tabii ki edilmez. 2300 mah şarjı soğuma sebebi zaten. Şarjı geçtim kamerası da g2 nin farkı takar.

Hocam şarji normal kullanımda bir gün yetiyor bu bana yeterli benim aldım telin internet hızı iyi olacak performansı iyi olacak bunlar önemli benim için

• absolutely33 kullanıcısına yanıt
    telefon ilk geldiğinde %76-80 civarı şarjı vardı. öğlen açmıştım ve öyle kullanmıştım ertesi gün geceye kadar. sonra normal olarak yatarken taktım sabah çıkardım. genelde zaten ikinci gün sonunda gece uyuken takıyorum sabah çıkarıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: raplex2

Beyler ilk şarjı ile ilgili net söyleyebilceğiniz birşey var mı kimisi 2 saat demiş kimisi olunca direk çıkart demiş kimisi bırak sabaha kadar kalsın demiş en doğrusu nedir bataryasının uzun ömürlü olması için ne yapmak gerekir var mı yardım edebilicek birisi bu konuda acaba?

Kullanım kılavuzunda ilk şarja takdığınızda tam dolmasını bekleyin deniyor uzun ömürlü olması için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

Arkadaşlar sizce nexsus 5 g2 ye tercih edilir mi ?

sizin için güncelleme önemliyse tercih edilir hocam, başka türlü tercih edilmez...

Benim için internet performansi ile donma takılma olmamasi önemli olan sanırım nexsus da bunlar daha iyi g2 ye göre

• 
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.