Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1718. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17161717171817191720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu anda Baidu'dan o kadar memnunum ki başka bir browser arayışına girmeye ihtiyaç duymuyorum. Adamlar her şeyi düşünmüşler. İçerisinde QR kodu okuyucu bile var.

McMannes

Hocam Google Play'den yorumlarına baktım ama çok reklam varmış uygulamada. Diğer uygulamalarda tamam ama bir internet tarayıcısında reklam olmasına tahammül edemem ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

o kadar uzun durmadım hocam ne yazık ki :)
    güncellemeyi neye göre veriyorlar hiçbir bilgim yok :)
    ama yeni güncelleme çıkınca direk yine bu linkten indirip kuruyorum...
    Hatta güncelleme merkezini dondurdum, çalışmıyor bende :)

Anladım hocam peki beğendiğiniz sürüm hangisi oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anroid sistem işin iyice b-kunu çıkarmaya başladı. Yüzde 20 ile ilk sırada kullanımda. Bunu nasıl düşereceğim ben :) Şarj marj dayanmıyor maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Arkadaşlar bana Güncelleme Merkezi'nin apk dosyası lazım. Bir arkadaş attı ama yüklenemedi hatası veriyor. Elinde bulunan arkadaş varsa upload edebilir mi.? Gerçekten acil. Telefonu güncelleyemiyorum.

Apk ile yuklenmez sistem dosyalari recoveryden flashlamaniz lazim

Hocam dediklerinizi anlamadım, zaten yabancıyım da.

Yukleyemezsiniz apk ile bosuna aramayin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Denedim hocam. Maxthon foruma yazı yazarken falan pek stabil değildi. Mesela imleci cümlenin istediğim yerine getirirken çok zorlanıyordum. Chrome'da çok stabil klavye ve yazı yazma olayları. Ayrıca geçen imgur.com sitesine resim yükleyip linkini kopyaladım ama ısrarla Android'deki yolunu kopyaladı. Ne yaptıysam bir türlü resmin linkini kopyalayamadım ve mecburen Chrome'u açıp oradan hallettim işimi. Baidu'da bunlarla karşılaşmadım şimdilik. Chrome kadar, hatta ondan daha stabil gibi gelmeye başladı. Üstelik telefonu aşırı ısındırmaması ve şarjı sömürmemesi de cabası. Bir kaç günlük kullanımdan sonra daha kesin bilgiler verebilirim ama şimdilik söyleyebileceğim bunlar.

Baidu'nun tek hoşuma gitmeyen yani ise simgesi.

Hocam bende baidu yu denemek icin indirdim şimdide t5 motoru diye birşey yükledi Nedir bu başımızı agrıtmasın sonra bi bilginiz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: raplex2

Bu forumun bu içtenliğini seviyorum gerçekten. Çok teşekkür ederim hocam ilgin alakan için direk jelatin aldım zaten ama golddan 9.90a şmdilik en azndan cebmde oluşabilecek çizilmeleri engelemesi için aldım. Kılıf olarakta spigen düşünüyorum isterse çok çok kalın olsun riske atmak istemiyorum telefonu :D ama spariş olayında sıkıntılar olmuş sanırım biraz araştırıp sahibnden yada gittigidiyordan veririm en yakın zamanda siparişini navigasyon konsuna daha açıkçası gelmedim ama takıldığım ilk anda ulaşağım yer burası olur eminimki şuana kadar ki performansından memnunum şarjı çabuk bitiyor gibi geldi biraz ama oda büyük ihtimal atrix mrom dan geldiğim içindir birde ilk şarj konusunda tavsiyeniz nedir acaba açtığımda %82deydi 7 saatlik kullanımdan snra şuan da %17de de bunun 3 saatini işte olduğum için öyle çok yoğun olarak kullanamadım ama eve gelince tabiki haliyle yüklendim biraz:)

ben teşekkür ederim dostum

kılıf için acele etme, kargo da içine 49.90.. daha uyguna bulabiliyorsan al tabi kaçırma.. kılıfsızken nasıl kullandığını az çok tahmin edebiliyorum :)

navigasyon için hallederiz onu da, ben görürsem ben yazarım, ben göremezsem diğer arkadaşlar yardımcı olurlar sana, bundan emin olabilirsin..

jelatin için konuşuruz yine, burdaki arkadaşlara da, gördüklerime hep önerdim xtremeguard ı.. başta ben kullanıyorum, memnunum, resim çizemem ama jelatini yapıştırdım başarı ile.. o derece basit.. tabii alıp almamakta yine siz bilirsiniz.. spigen kılıf ile düzgün yapıştırırsanız tam kapatıyor.. kulakları çınlasın led zeppelin le bayaa uğraşmıştık

takıldığın bir yerde biz yine buralardayız
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    blmiyorum hocam ben kullanırken yoktu ama eğer öyle olmuşsa haklısınız, browserda reklam hiç çekilmez...
  • kalpsiz01 K kullanıcısına yanıt
    Valla şuan 10f deyim ama root lu ve mod yüklenmiş şekilde kullanıyorum, gayet stabil ve akıcı...
    Bundan önce almanya(avrupa 10c yi çok beğenmiştim)
    ikiside güzel romlar bence ama
    10f i indir kur free 1 gb ram in olsun :) rehberdeki ilk açılıştaki takılma falan yok mesela :)
    10c veya 10f i kurarken hiç sorun yaşamazsın ama sürüm düşürmek istersen(harf olarak) sıkıntı çıkar ve hard reset atmak zorunda kalabilirsin hocam... Bunu da baştan diyeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Arkadaşlar Orjinal NILLKIN Quick Window Fresh Serisi kılıflar gelmiştir.
    http://forum.donanimhaber.com/m_86265401/f_//tm.htm#86265401
    Kılıf isteyenler oluyor diye yazayım dedim.Bu kılıf lg'ninkinden daha iyi sarıyor ve düşmelerde kılıftan hoplayıp gitmiyor telefon
     LG G2 ANA KONU

çin sitelerinde kargo dahil 7-8 dolara satılan ürünü 39 tl'ye fırsat olarak buraya yazıyorsunuz üstelik bu bölümde satış yasak.

14 gün civarı sürede kargo dahil örneğin aşağıdaki siteden 8.2 dolara alabilirsiniz.

http://dx.com/p/nillkin-protective-pu-leather-pc-case-for-lg-g2-d802-red-275362
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinozturk66

arkadaslar telefonumn ekranı quikwindow yüzünden cizildi ne yapmaliyim garanti kabul edermi acaba

Hocam orjinal urun nasil ciziyor anlamiyorum bende kullaniyorum pencerenin oldugu yerdeki metal hafif iceride kalacak sekilde yapmislar ama cepte baski altinda ekranla temas edebilir. Ayrica gorilla glass 3 ekran var millet maket bicagiyla cat cut vuruyor cizilmiyor bizdekiler nasil ciziliyor ilginc gercekten...

• Benim kulaklık ilk aldığımda sağlamdı dün play pause ekran kapalı iken çalışmıyordu bu günde sol taraftan ses gelmiyor kabloda kesinlikle kopma falan yok yırtık çizik vs. Şimdi bunu garantiye götürürsem kabul ederler mi yani garanti kapsamında mı ve de içten temassızlık var demek ki çünkü sağdan ses geliyor ama solda yok

• http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

linkteki romlar nasıl yükleniyor
    netherland 10f i indiriyorum sıkıntı olur mu?
  •  LG G2 ANA KONU

LG G2 ANA KONU

10c sürümü ile aldığım sonuç.. 10bde de hemen hemen aynı sonuçları alıyordum..
  • Arkadaşlar güncellemeyle ilgili beklentinizi fazla yüksek tutmayın. Dosya yöneticisi ve p office güncellenmiş. Onun dışında herhangi bir fark göremedim ben. Gerçi zaten tel im sorunsuzdu. Sanırım tel inde yazılımsal sorun olanlar yeni romla bu sorunlarından kurtuldukları için bu güncelleme asıl onlar için önemli.
    Yani kısaca ne şebeke çekimi ne wifi, ne kamera ne de bataryada herhangi bir farklılık hissetmedim ben. Zaten 65 mb lık bir güncelleme ile bunların hepsinin halledilmesi mümkün değil

• -SoloTurk- kullanıcısına yanıt
    HTML5'i daha performanslı çalıştırmak, sayfaları daha hızlı açmak için geliştirilen bir teknolojiymiş. Amacı tamamen tarayıcının performansını artırmak yani merak etmeyin. Belki de tarayıcının bu kadar akıcı olmasını bu T5 Motoru'na borçluyuzdur.
  • Arkadaşlar bu güncelleme gelmeme sorununu nasıl çözdünüz ? Sürekli kontrol ediyorum güncelleme yok diyor 10b'de kaldık
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bana Güncelleme Merkezi'nin apk dosyası lazım. Bir arkadaş attı ama yüklenemedi hatası veriyor. Elinde bulunan arkadaş varsa upload edebilir mi.? Gerçekten acil. Telefonu güncelleyemiyorum.

Flaslama bu konuda ya da teknik konuda var mı.?
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    1-2 güne gelir dostum banada bugun geldi tam 3 saatte yükledim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Flaslama bu konuda ya da teknik konuda var mı.?

Recovery uzerinden yuklemenin diger bir adi flashlamaktir teknik konu yada rom/root/kernel konusunda vardir ama yapacaginiz islemler garanti disi birakabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mathman20 -- 9 Ocak 2014; 0:21:10 >
  • 
Sayfa: önceki 17161717171817191720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.