Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1571. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15691570157115721573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, forumda sayımız arttı. Herkes güncelleme beklentisinde. Boş boş beklemek yerine LG Türkiyeyi neden mail yağmuruna tutmuyoruz, onları beklersek uzun süreceği kesin. Biz güncelleme almadan yeni yeni modeller çıkacak.
  • exper26 E kullanıcısına yanıt
    hala turkıyeyı adam yerıne koyacaklarını mı dusunuyorsunuz...
    hıc bır fırma sallamıyor ulkemızı artık avrupaı takılmak gerekıyor yoksa hep magdur oluyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

@norton772 devam et dersen koymaya devam edecem

http://u1312.hizliresim.com/1j/z/w24sk.png

sende 20şer dakika ara verdiğine göre soğutup soğutup yapıyorsun herhalde testi ama gittikçe düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 31 Aralık 2013; 14:01:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

octo ıslemcı snapdragondan 1 tık gerıdedır herzaman aksı sadece guldurur ..

ıp5 kagıt uzerınde gucsuz ama kullandıgı 720 p ekran(dıger amıral gemıler 1080p) ve ıos dan kazanıyor..

Nasi ios en azindan duzgun gpu koyuyorlar 4s deki gpu 2 cekirdekli onun 3 cekirdeklisini s4 te kullanmislar hem 2.86 kat daha fazla var ekraninda hemde 1.5-2 sene daha sonra cikmis cihaz aybi gpuyu kullaniyor samsung once duzgun gpu koysun octalara sonra snapdragonla iosla kapisir

o kadar basit değil bu işler.iphone 4s i geçtim iphone 5 te s4 octada olan sgx544MP3 kullanılıyor.ama iphone 5 te olan sgx544 ün maksimum frekansı 233 mhz iken exynos octada olan sgx544 ün frekansı 533 mhz.yani s4 teki gpu nun iphone 5 teki gpudan ne kadar güçlü olduğunu burdan anlayabilirsin.birde sgx544 ü yabana atıyorsunuz ama yüksek frekansı sayesinde fill rate değeri olarak andreno 330 dan bile daha güçlü bir gpu.bilgisayarda oyun oynuyorsanız fill rate değerinin ekran kartlarındaki en önemli kriterlerden birisi olduğunuda biliyorsunuzdur.oyunlar tam optimize edildiği sürece andreno 330 un oynattığı tüm oyunları sgx544 de rahatlıkla oynatabilecek güçte.
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    ne olacaktı ?

sentetık testlerın hangısını arka arkaya yaparsan yap hep duser neden mı ? cunkı telefon ısındıkca ve bellı bır sıcaklıgı gectıkten sonra performans duser buda s800 un yanmasını engellemek amacıyla yapılmıs bır duzendır

aradakı 100 200 dususlerle de 6000 cıvarı dususu bır tutmak o da ayrı tabıkı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 31 Aralık 2013; 14:05:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

quote:

ıp5 kagıt uzerınde gucsuz ama kullandıgı 720 p ekran(dıger amıral gemıler 1080p) ve ıos dan kazanıyor..

Nasi ios en azindan duzgun gpu koyuyorlar 4s deki gpu 2 cekirdekli onun 3 cekirdeklisini s4 te kullanmislar hem 2.86 kat daha fazla var ekraninda hemde 1.5-2 sene daha sonra cikmis cihaz aybi gpuyu kullaniyor samsung once duzgun gpu koysun octalara sonra snapdragonla iosla kapisir

o kadar basit değil bu işler.iphone 4s i geçtim iphone 5 te s4 octada olan sgx544MP3 kullanılıyor.ama iphone 5 te olan sgx544 ün maksimum frekansı 233 mhz iken exynos octada olan sgx544 ün frekansı 533 mhz.yani s4 teki gpu nun iphone 5 teki gpudan ne kadar güçlü olduğunu burdan anlayabilirsin.birde sgx544 ü yabana atıyorsunuz ama yüksek frekansı sayesinde fill rate değeri olarak andreno 330 dan bile daha güçlü bir gpu.bilgisayarda oyun oynuyorsanız fill rate değerinin ekran kartlarındaki en önemli kriterlerden birisi olduğunuda biliyorsunuzdur.oyunlar tam optimize edildiği sürece andreno 330 un oynattığı tüm oyunları sgx544 de rahatlıkla oynatabilecek güçte.

demek ki neymiş? aktarmada bir problem varmış
  • quote:

ne olacaktı ?

sentetık testlerın hangısını arka arkaya yaparsan yap hep duser neden mı ? cunkı telefon ısındıkca ve bellı bır sıcaklıgı gectıkten sonra performans duser buda s800 un yanmasını engellemek amacıyla yapılmıs bır duzendır

aradakı 100 200 dususlerle de 6000 cıvarı dususu bır tutmak o da ayrı tabıkı :)

lg'nin de problemi bu işte, ısınma sonucu performans düşüşü daha bariz diğer cihazlara göre. bunu daha önce de belirtmişlerdi burda.
    bunu hangı cıhazda yaparsanız yapın duser dusus devam eder..bu ozellık sadece telefonlara has bı olay degıl leptoplarda da aynısı olur
    Lg'nin değilde işlemcinin hocam , Snapdragon serisinin handikapı bu ,Snapdragon 800 kulanan tüm telefonlarda durum aynıdır , aynı olacaktır. İşlemci kendini soğutmak için doğal olarak performansı düşürür. Lg ile alakası yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nighteyes -- 31 Aralık 2013; 14:13:53 >
  • dark_man_17 D kullanıcısına yanıt
    kardeş bu linke bir bak ben kullanıyorum içinden iki adet çıkıyor
    http://www.spigen.com.tr/LG-G2-Screen-Protector-Steinheil-Ekran-Koruyucu,PR-405.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Arkadaşlar şu telefonu nerden alayım bi akıl verin.darty 1400 tl teknosa 1600 tl 100 tl hediye çeki veriyo.darty ithalatçı firma garantili teknosa lg türkiye garantili.

Ben 1550 tl ye istanbul bilişimden 32 gb olanı aldım bir düşünün isterseniz.

hayırlı olsun güle güle kullanın, lg türkiye garantilimi dir istanbul bilişimin in satışı.
  • dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz ekranı tam kaplıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

Arkadaşlar biraz önce kıble bulmaya yarayan bir uygulama indirdim. Fakat uygulamayı açtığımda pusula doğru çalışmıyor telefonunuzu diğer elektronik cihazlardan uzak tutun diyor, halbuki yakınında herhangi bir cihaz yok. Pusula kalibrasyonunu nasıl yapacağım acaba?

Telefonu avucuna al,elinin tersi yere paralel olacak şekilde tut ve aynı düzlemde havada sekiz çizcek şekilde telefonu 8-10 sefer salla.Düzelmesi lazım.Bütün telefonlarda pusula kalibrasyonu bu şekilde yapılır.
  • quote:

quote:

quote:

Ne içirdiler sana
  • üstad ben memnunum spigen kılıf ve koruyucu kullanıyorum koruyucu tam kapatmıyor çünkü kılıfın oturma payı var onla beraber tam oluyor ama kılıf olmadan üstten kulaklık kısmı alttan LG logosunun altına kadar yanlardan da ekranın olduğu kısımları kapatıyor çok küçük bir kısım açık kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

Memnun musunuz ekranı tam kaplıyor mu

üstad ben memnunum spigen kılıf ve koruyucu kullanıyorum koruyucu tam kapatmıyor çünkü kılıfın oturma payı var onla beraber tam oluyor ama kılıf olmadan üstten kulaklık kısmı alttan LG logosunun altına kadar yanlardan da ekranın olduğu kısımları kapatıyor çok küçük bir kısım açık kalıyor
  • arkadaşlar hem spigen hem quickwindowa kılıfa sahip olan varsa yanyana fotoğraflarını çekip koyabilir mi karşılaştırmak için..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne içirdiler sana
    quote:

Orijinalden alinti: PwaGG

quote:

Orijinalden alinti: Okan9455

quote:

quote:

Orijinalden alinti: acura07

octo islemci snapdragondan 1 tik geridedir herzaman aksi sadece guldurur ..

ip5 kagit uzerinde gucsuz ama kullandigi 720 p ekran(diger amiral gemiler 1080p) ve ios dan kazaniyor..

o kadar basit degil bu isler.iphone 4s i geçtim iphone 5 te s4 octada olan sgx544MP3 kullaniliyor.ama iphone 5 te olan sgx544 ün maksimum frekansi 233 mhz iken exynos octada olan sgx544 ün frekansi 533 mhz.yani s4 teki gpu nun iphone 5 teki gpudan ne kadar güçlü oldugunu burdan anlayabilirsin.birde sgx544 ü yabana atiyorsunuz ama yüksek frekansi sayesinde fill rate degeri olarak andreno 330 dan bile daha güçlü bir gpu.bilgisayarda oyun oynuyorsaniz fill rate degerinin ekran kartlarindaki en önemli kriterlerden birisi oldugunuda biliyorsunuzdur.oyunlar tam optimize edildigi sürece andreno 330 un oynattigi tüm oyunlari sgx544 de rahatlikla oynatabilecek güçte.

Ne içirdiler sana

ah bu fanboylar yok mu bi bitmediniz.al bak bakiyim fill rate degerine.

http://gfxbench.com/result.jsp?benchmark=gfx27&data-source=1&version=all&test=489&text-filter=&order=median&os-Android=true&arch-ARM=true&arch-MIPS=true&arch-x86=true&base=gpu

galaxy s4 octa: 1797 Mtexels/s
    lg g2 d802: 1181 Mtexels/s
    galaxy note 3 sm n900:1338 Mtexels/s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan9455 -- 31 Aralık 2013; 14:57:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmuhsin

quote:

Orijinalden alıntı: fairboy

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Nillkin-Flip-Leather-Case-Cover-For-LG-Optimus-G2-D802-Shell-Black-Red-Yellow/1407235549.html

gelen sorular eşliğinde tekrar bi mesaj atayım dedim,

satıcının linki yukarda, kılıf telefona tam oturuyor, quick window çalışıyor, mıknatıs telefona zarar veriyor falan diyenler oldu bende ilk defa duymuş oldum inşallah öyle bişey yoktur, satıcıya bana bir ekran koruyucu gönder dedim önce 2 tane alırsan gönderirim falan dedi biraz pazarlık ettim, baktım göndermiş, bildirim ışığı için delik yok orjinal kılıflarda var ama bundada bildirim ışığı yanınca çok net olmasada görünüyor
    ayrıca rengi çok güzel çıkarınca gözler direk üstünüzde

LG G2 ANA KONU

LG G2 ANA KONU

LG G2 ANA KONU

LG G2 ANA KONU

LG G2 ANA KONU

Tekrar paylastiginiz icin tesekkur ederim. gercekten cok şık durmuş. miknatisli olmasi da iyiymis. umarim miknatis telefona olumsuz etki yapmaz. iyi gunlerde kullanin.

yurtdışından hiç almadım sıkıntı çıkar mı sizce birde tam olarak karttan ne kadar ödeme yapılmış oldu?
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alinti: Okan9455

quote:

quote:

Orijinalden alinti: acura07

octo islemci snapdragondan 1 tik geridedir herzaman aksi sadece guldurur ..

ip5 kagit uzerinde gucsuz ama kullandigi 720 p ekran(diger amiral gemiler 1080p) ve ios dan kazaniyor..

o kadar basit degil bu isler.iphone 4s i geçtim iphone 5 te s4 octada olan sgx544MP3 kullaniliyor.ama iphone 5 te olan sgx544 ün maksimum frekansi 233 mhz iken exynos octada olan sgx544 ün frekansi 533 mhz.yani s4 teki gpu nun iphone 5 teki gpudan ne kadar güçlü oldugunu burdan anlayabilirsin.birde sgx544 ü yabana atiyorsunuz ama yüksek frekansi sayesinde fill rate degeri olarak andreno 330 dan bile daha güçlü bir gpu.bilgisayarda oyun oynuyorsaniz fill rate degerinin ekran kartlarindaki en önemli kriterlerden birisi oldugunuda biliyorsunuzdur.oyunlar tam optimize edildigi sürece andreno 330 un oynattigi tüm oyunlari sgx544 de rahatlikla oynatabilecek güçte.

Ne içirdiler sana

ah bu fanboylar yok mu bi bitmediniz.al bak bakiyim fill rate degerine.

http://gfxbench.com/result.jsp?benchmark=gfx27&data-source=1&version=all&test=489&text-filter=&order=median&os-Android=true&arch-ARM=true&arch-MIPS=true&arch-x86=true&base=gpu

galaxy s4 octa: 1797 Mtexels/s
    lg g2 d802: 1181 Mtexels/s
    galaxy note 3 sm n900:1338 Mtexels/s

Fanboy diyene bak

Sen gangstar vegas yuklr o a15 cekirdeklerin ve super gpunla ucar artik tabi 15 fpsden yukari cikarsa ayrica optimizasyonu kapa sozde 8 cekirdek caliscak opengl ile ucucak yalan bunlar takila takila oyna
  • 
Sayfa: önceki 15691570157115721573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.