Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam cd kalitesinde ses veren bir dosya formatı aynı alac gibi ama flac bedava... alac ı da biliyorsundur herhalde
    bunlar da iki örnek müzik zevkinizi bilmediğimden genelde popüler olan forsaken ve fade to black parçalarını upload ettim... Ayrıca da metallica dinlemiyorum
    https://www.dropbox.com/s/bwafhds5u2udqa9/flac.zip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

hocam cd kalitesinde ses veren bir dosya formatı aynı alac gibi ama flac bedava... alac ı da biliyorsundur herhalde
    bunlar da iki örnek müzik zevkinizi bilmediğimden genelde popüler olan forsaken ve fade to black parçalarını upload ettim... Ayrıca da metallica dinlemiyorum
    https://www.dropbox.com/s/bwafhds5u2udqa9/flac.zip

Torrentden indirmeyr başladım bi bakıyım kalite o kadar fark ediyormu gönderdiginizede bakıyım nasılmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • w.wallace kullanıcısına yanıt
    Sürekli quickwindow ile kullandığım için fazlada bir fark olmadı garipsemedim yani. Ama telefonun görünüşü vs çok hoş oldu. Telefon kılıfsız ince oluyo ve elde tutarken güven hissi vermiyordu bana. Şimdi tam oldu :)

• Kulak bir tek benim kulagimi mi acitiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Bir arkadas camera ayarllarini ayarlayip harika gece cekimleri yapiyordu. Hatta burda yayinlamisti kosk tarzi bir ev resmi vardi.

Şu resimler olabilirmi
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

hangi ayarlarda çektiğinizi söylermisiniz hocam. ben biraz kurcaladım ama güzel bi ayar bulamadım
  • burActive kullanıcısına yanıt
    herhalde kulaklık sadece benim kulağımı mı acıtıyor demek istediniz hocam...
    Benimkini de acıtıyordu yumuşak silikon kauçuk taktım, sesler daha da netleşip boğukluk gitti tamamıyla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

hocam bilgisayarınıza pc suite i kurun
    https://www.dropbox.com/s/hkq0z9fom5gbjrx/LGUnitedMobileDriver_S50MAN310AP22_ML_WHQL_Ver_3.10.1.exe
    sonra bu driver ı kurun
    driver kurulduktan sonra telefonu bilgisayara bağlayın
    bir süre tanıyıp aygıt eklenecek bilgisayara
    daha sonra hala bağlı iken telefonun ekranından lg yazılımını seçin
    burada pc suite artık telefonunuzu görecektir
    pc suite ile yazılım yükseltme yedek alma geri yükleme uygulamaları ayrı bir şekilde yedekleme vs. tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz
    Radyo için telefonu root etmeniz gerekiyor ve sistemdeki iki dosyanın adını değiştirmeniz yeterli daha sonra unroot yaptığınızda radyo özelliği kalmaya devam edecek
    http://forum.donanimhaber.com/m_83390420/tm.htm
    burdaki teknik konuda daha ayrıntılı öğrenebilirsiniz
    Launcher olayını boş verin kendisininki gayet güzel ama beğenmezseniz tema yükleyebilirsiniz
    http://tinyurl.com/lgg2tema
    yalnız tema yüklemeden önce bilgisayarınıza telefonu yedekleyin, istenmeyen bir durum olursa fabrika ayarlaına döndürüp tüm verilerinizi kaybetmek yerine bu yedeği yükleyip hiçbirşey kaybetmezsiniz
    Widget lar ile sıkıntınız nedir tam olarak anlatırsanız yardım edebilirim

http://www.lg.com/tr/telefon-destegi/lg-LGD802

pc suite i aşağıdaki pc senk. sekmesinde bulabilirsiniz
    driver ları ise yazılım güncelleştirme ekranından indirebilirsiniz başka bir şeye gerek yok(veya buradan sadece pc suite indirin ve dropbox linkindeki driver ları kurun tamamdır başka birşeye gerek yok)

Pc suite i zaten kurmuştum ve telefonum görmüştü. Onda hiç sıkıntı yaşamadım. Ama driver lar güncellenmeli diye yazıyor bu mesajda. PC suite bana hiç driver mriver sormadı, yükleyim edeyim demedi ki. Sizin verdiğiniz link te verilmemiş hiç bir yerde sürücü linki olarak. Haliyle nasıl güncelleneceği de yazılmamış.

Developer moduna driver güncelledikten sonra geçmek daha mantıklı olur değil mi?

Widget larla sıkıntım yok ama giriş sayfalarıyla uygulamaların ayrı ayrı bölümlendirilmesini sevmedim iphone alışkanlığıyla. Kullanacağım programlar her 2 tarafta da gözüküyor. Ortalık çok kalabalık olmasın diye sürekli program gizle yapıyorum. Bi de ikonları da büyük yaptım zaten yine iphone benzeri olsun biraz diye, öyle ufak ufak 100 tane ikon bir sayfada güzel gözükmedi gözüme
  • quote:

Orijinalden alıntı: orain

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Bir arkadas camera ayarllarini ayarlayip harika gece cekimleri yapiyordu. Hatta burda yayinlamisti kosk tarzi bir ev resmi vardi.

Şu resimler olabilirmi
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

hangi ayarlarda çektiğinizi söylermisiniz hocam. ben biraz kurcaladım ama güzel bi ayar bulamadım

Ben telefona bırakmıyorum arkadaşım ayar işini manuelde elde kendim ayarlıyorum ortamın ışık almasına göre ortam karanlıksa iso ayarını nebkadar yükseltirsen o kadar ışık alır cihaz ama isoyu yükseltmek demek noktalanmayıda arttırır ekstradan parlaklık ayarını elde yükseltirsen güzel fotograflar çıkabilir akşam gece modunu kullanmayın isoyu çok yükseltiyor makina acayip noktalanma oluyor resim kötü çıkıyor gündüzde isoyu kısarsan daha net keskin fotograflar çekebilirsiniz biraz ugraşmak lazım

• charnel kullanıcısına yanıt
    Ana ekran 7 tane olabilir ve her ekran 25 tane uygulama alabilir kullanacaklarını buraya at olmadı klasörle daha fazla şey alsın ayrıca uygulama Menüsü sıralamasını kullanıcı ayarı olarak değiştirirsen buraya da klasör koyabilirsin :-) Developer Mod içinde istediğin zaman açabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: burActive

Kulak bir tek benim kulagimi mi acitiyor

Iphone 5 kulakligi kullaniyorum super. Hem kulaga oturuyor rahatsiz etmiyor hemde ses sistemi gibi ses veriyor tavsiye ederim.

• Bu konudaki ilk mesajımda da bahsetmiştim orijinal kulaklığı gerçekten vasat ilk testimi sennheiser cx200 street ile yaptım basslar yerine geldim arka plandaki çalgıları duymaya başladım orijinal kulaklıkta bu derinlik yok.Daha sonra kendi kulaklığım brainwavz m2 ile denedim gerçekten fark ortaya çıkıyor..

Şimdi de mikrofonlu bi kulaklık arayışındayım onuda çözdüm mü tamamdır

Bu arada spigen kılıfı herkese tavsiye ederim tutuşu falan çok rahat herhangi bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar.Cihazın ekranına koruyucu yapıştırmayı sevmiyorum g2 de deyapıştırmadım kılıfın çıkıntılı kenarlarıda bu sayede ekranın çizilmesini engelliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: nbdrkc1215

quote:

Orijinalden alıntı: okayhan

Merhaba arkadaşlar, abim Çin-Tayvan-Hong Kong geziyor bugünlerde, bakalım nasipse bana da LG G2 alacak, S3' ten sonra nasıl olacak, inşaallah alır da ben de aranıza katılmış olurum

Bende s3 satip g2 aldim g2 sahane kamera bazen donuyor bir de telefonla konusurken ses boguk geliyor bunlarda yazilimla cozulecek diyirlar eger bu iki sorun cozulse tadindan gecilmez simdiden g2 in hayirli olsun

Telefonunuzu hiç fabrika ayarlarına döndürdünüzmü,cevabınız hayır ise bir defa deneyin kamerada donma gibi problemler yaşamazsınız.Bende hiç donma olmuyor ufak tefek focus sorunu var ama donma yoktur.

Iyi aksamlar evet iki defa fabrika ayarlarina dondum ama yine oluyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okayhan

Merhaba arkadaşlar, abim Çin-Tayvan-Hong Kong geziyor bugünlerde, bakalım nasipse bana da LG G2 alacak, S3' ten sonra nasıl olacak, inşaallah alır da ben de aranıza katılmış olurum

Bende s3 satip g2 aldim g2 sahane kamera bazen donuyor bir de telefonla konusurken ses boguk geliyor bunlarda yazilimla cozulecek diyirlar eger bu iki sorun cozulse tadindan gecilmez simdiden g2 in hayirli olsun

Telefonunuzu hiç fabrika ayarlarına döndürdünüzmü,cevabınız hayır ise bir defa deneyin kamerada donma gibi problemler yaşamazsınız.Bende hiç donma olmuyor ufak tefek focus sorunu var ama donma yoktur.

Iyi aksamlar evet iki defa fabrika ayarlarina dondum ama yine oluyor

Bilgisayarınıza lg pc süite kurduysanız telefonu yazılım yükleme modunda pc ye bağlayın ve pc süite cihaz kısmından yükseltme hatalarını geri yükle diyerek yazılımı yeniden yükleyin.Biraz uzun sürer ama peşine bir daha format atın hatta telefonu bilgisayara bağlayıp tamamen silin ve peşine dediğim gibi yazılımı yeniden güncelleyin %99 sorununuz çözülecektir.Sanırım kamera dosyasında bir hasar oluşmuştur.
  • Merhaba, S4 ile G2 arasinda kararsizim. Su anki Galaxy W ile dizi sitelerinden video izleyebiliyorum. Android 4 ile flash player gelmiyor sanirim, bu Adobe'un resmi flash player uygulamasi ile bu siteleri ve videolarini G2 acabilir mi? Akila takilan soruya bak :)

• Acil yardima ihtiyacim var sarj aletimin ucu kirildi pirize.takilan yer basta takinca calisiyordu sonra prizin icinde kaldi yapistiriyim ozaman dedim hizli yapistirici ile yapistirdim sonra figerini duzeltiyim derken o kirildi onuda yapistirdim prize.taktim.calismadi.bidaha ters.denedim daha ucunu sokar sokmaz kivilcimlar.cikti sarj oluyo gorundu tirstim cektim bidaha denedim ayni ne yapmaliyim taksam sıkınti olur mu samsung d4 sarj aleti filan yok yavas sarj ediyor orjinali nerden bulabilirim pahali midir caknalardan aldam hizli eder mi

• beyler root taraftarı değilim ancak radyo için mecbur yapmak zorunda kalacağım.

root yapılmış telefonda servislik problem olsa unroot yapsak problem çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 6 Aralık 2013; 1:08:14 >
  • Turkcell'den 32 GB Beyaz modelini aldım gerçekten güzel telefon bi sorum olacaktı telefon Çift taşıyıcı (Dual Carrier) destekliyor mu avea,turkcell veya vodofone için ? 43,2 Mbps hızla bağlanmayı düşünüyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: tuzlufistik

Merhaba, S4 ile G2 arasinda kararsizim. Su anki Galaxy W ile dizi sitelerinden video izleyebiliyorum. Android 4 ile flash player gelmiyor sanirim, bu Adobe'un resmi flash player uygulamasi ile bu siteleri ve videolarini G2 acabilir mi? Akila takilan soruya bak :)

zerre kadar sıkıntı yaşamazsınız buna emin olun...
  • swipeselection tarzında bi uygulama varmı androidde?
  • ya kulaklığını montun cbine koymuştum orda nolduysa olmuş. sol taraftan çok az ses geliyor. kablo falan kopsa hiç gelmez veya oynatınca ses gider gelir diye düşünüyorum. bunda sadece sol taraf kısılmış gibi az geliyor. sizce kulaklığı çöpe mi atayım biraz uğraşayım mı neresiyle uğraşayım eger uğraşcaksam :)
  • 
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.