Şimdi Ara

LG G2 32 gb aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
27.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Teknosa'dan uzun zaman uğraşıp didinip aldığım 32 gb LG G2 nin önizlenimlerini paylaşmak istiyorum :)

Telefonun ekranı mükemmel, 424 ppi ekranı, kusursuz görüntü sağlıyor
    3000 mah bataryası fena şekilde iyi, note 2 den bu telefona geçtim, bana note 2 yi hiç aratmadı, bu telefona root ve rom özelleştirmeleriyle beraber şarjının 2 günü sıkıntısız çıkaracağını düşünüyorum
    32 gb versiyonunu aldım, 25 gb bize kalan kullanım, gayet yeterliydi benim için :)
    Antutu skoru 35 bin küsürdü, bu da fazlasıyla inanılmazdı
    Herhangi bir sıkıntı ölü pixel problemi yaşamadım
    Telefonun sesine ve kulaklığına kötü diyen arkadaşları anlamak mümkün değil, tek hoparlörüyle hd ses veriyor, tamam HTC One ayrı bir konu, onun kadar iyi olamaz, Htc nin bu telefondan tek üstün yanı boomsound hoparlörleridir arkadaşlar, gerisi lg ile ya eşittir, yada lg g2 daha iyidir.

telefonun her yerinde jilatin vardı, sökene kadar ne haller çektim, telefon baya özen gösterilerek paketlenmişti, bu da önemliydi benim için :)
    ısınma problemi yaşamadım, % 100 parlaklıkta realracing oyununu indiriyorken arka tarafta hafif bir ısınma oldu, ama kesinlikle rahatsız edici değildi
    Telefon 5.2 inç ekranıyla mükemmel bir şekilde ele oturuyor, büyük telefondan korkan arkadaşlar bu telefonu bir denesinler lütfen :)

Telefon incelemelerde kalın gibi görünüyor ama tam aksine, telefon ipincecik, hele köşelere yaklaştıkça 3 4 mm ye kadar düşüyor inceliği, 8.9 mm en kalın yeri :)

Arkadaşlar, hiç donma takılma yaşamadım, hiç bir problem yaşamadım, telefonu çok çok begendim, alan arkadaşlara hayırlı olsun, almayan arkadaşlarda küçük incelememden sonra belki fikirleri daha iyi oturur ve alırlar, bu telefon herkesde olmalı :) bencil davranmamalıyım, bu cihaz kusursuz :)

Son olarak kulaklıkları yüksek sesden daha çok, kaliteli ses veriyor, basslar tizler çok dengeli, midler mükemmel, rock'n roll yapmayacaksanız kulaklıklarda fazlasıyla işinizi görür :)

• Özellikle son cümle benim için önemliydi, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Özellikle son cümle benim için önemliydi, teşekkürler

Kardeşim, aldığın zaman düşüncelerimde yanlış olmadığımı göreceksin, bu ilk akıllı telefonum değil, Htc One alacaktım, g2 söylentileri çıktıktan sonra bu telefonun her şeyini araştırdım, Htc ye tercih edilebilecek bir model olmasaydı, şu an htc one almış olurdum ;)
  • Bende 2 gun once aldim evet muhtesem bi cihaz ama antutudan 29 30 ve 32 k sonuc aliyorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 gun once aldim evet muhtesem bi cihaz ama antutudan 29 30 ve 32 k sonuc aliyorun

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

Bende 2 gun once aldim evet muhtesem bi cihaz ama antutudan 29 30 ve 32 k sonuc aliyorun

programları kurduktan sonra felan skor düşmesi yaşayabilirsin, ben cihazı alır almaz test ettim, 35 bin küsür oldu, mesela bir kaç program ve ayarlarıyla oynadıktan sonra 32 bine düştü 2. testim, sonra telefonu kapatıp açtım, tekrar teste soktum, yine 35 küsür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx-7

quote:

Bende 2 gun once aldim evet muhtesem bi cihaz ama antutudan 29 30 ve 32 k sonuc aliyorun

programları kurduktan sonra felan skor düşmesi yaşayabilirsin, ben cihazı alır almaz test ettim, 35 bin küsür oldu, mesela bir kaç program ve ayarlarıyla oynadıktan sonra 32 bine düştü 2. testim, sonra telefonu kapatıp açtım, tekrar teste soktum, yine 35 küsür :)

Bende 2 dakika once test ettim 32534 aldi ama whatsapp google drive ve bi kac sey daha yuklu

• quote:

quote:

quote:

Bende 2 dakika once test ettim 32534 aldi ama whatsapp google drive ve bi kac sey daha yuklu

Sıkıntı yok, s4 ile 0 programla 26 k küsür alanlar en iyi telefon bizde sanıyorlar :) biz yük altında 32 k alıyorsak ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sıkıntı yok, s4 ile 0 programla 26 k küsür alanlar en iyi telefon bizde sanıyorlar :) biz yük altında 32 k alıyorsak ;)

Aynen oyle hala rn iyi telefon s4 sanan insanlar var.

En cokta google playda yorumlari okuyunca guluyorum 8 cekirdekli telefonda kasacaksa ne yapalim diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen oyle hala rn iyi telefon s4 sanan insanlar var.

En cokta google playda yorumlari okuyunca guluyorum 8 cekirdekli telefonda kasacaksa ne yapalim diye

biri bu arkadaşlara 8 çekirdeğinde, big.LİTTLE teknolojisininde, samsung için yalan olduğunu, quallcomm gibi asenkronda stabil çalışan çekirdekler yapamadıkları için 4+4 teknolojisini benimsemeye çalıştıklarını anlatsın :)

big.LİTTLE teknolojisi şu an için yetersiz, önümüzdeki senelerde belki iyi işler çıkarır, cortex a7 den cortex a15 lere geçerken bile bariz fark var, biri tasarruf biri performans çekirdeği, birbirleri arasında geçiş yapılırken mutlak düşüşler olur, ve bu da kullanıcıya olumsuz yansır.

• Kaç liraya nereden aldınız acaba bilgi verebilir misiniz? Rengi beyazdır sanırım, 32 gb siyah hiç görmedim şimdiye kadar.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın ayrıca :)
  • Fx-7 F kullanıcısına yanıt
    Teknosaya gittigin zaman buna kendi gozumle sahit oldum 8 cekirdek diye satiliyor hic bi aciklama yapmadan e simdi sen buna 4 cekirdek dedin mi ahmet abi ordan cikar sizde 4 cekirdek var bizde 8 bizim ki daha iyi ben orda kendi mi vururum ama anlamiyorlar

• hayırlı olsun. iyi günlerde kullanın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Kaç liraya nereden aldınız acaba bilgi verebilir misiniz? Rengi beyazdır sanırım, 32 gb siyah hiç görmedim şimdiye kadar.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın ayrıca :)

Hocam teknosadan aldım, diyarbakır ninova şubesinde 18 tane varmış, oradan kargoyla gönderdiler, yani gaziantep şubesi diyarbakırdan sipariş etti

Evet rengi beyaz, siyah 16 gb bile göremedim teknosada :)

cihaz güzel ve olumlu dilekleriniz için teşekkür ederim, cihazı tavsiye ediyorum :)

Edit ; 1800 liraya aldım, şu an 100 lira da world puan veriyor teknosa, 1700 e geliyor yani 32 gb, hemen diyarbakır şubeyi arayın, yada gidin mağazaya, diyarbakır ninova mağazasından o cihazın çıkışını isteyin, 3 iş günü içinde, elinizde olur cihaz ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx-7 -- 4 Ekim 2013; 17:32:57 >

• quote:

Teknosaya gittigin zaman buna kendi gozumle sahit oldum 8 cekirdek diye satiliyor hic bi aciklama yapmadan e simdi sen buna 4 cekirdek dedin mi ahmet abi ordan cikar sizde 4 cekirdek var bizde 8 bizim ki daha iyi ben orda kendi mi vururum ama anlamiyorlar

Bana bu cihazın çıkışını yapan arkadaş s4 den sonra gördüğüm en iyi cihaz dedi, ona da ayrı kıl oldum :)
  • quote:

quote:

Bana bu cihazın çıkışını yapan arkadaş s4 den sonra gördüğüm en iyi cihaz dedi, ona da ayrı kıl oldum :)

Cogu Teknoloji Magazasinda calisan insanlarin,hic bisey bildigi yok mesut abi ve erdi abi bence magazalara gizli kamera ile gidip cihazlar hakkinda bilgi istemeliler anlatirken mesut abi ben mesut cevik o oyle degil diye baslasa tamamdir konu sonra teknosadaki calisanlar istifa eder

Bu Arada Mesut Çevik Candir Gerisi Heyecandir Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

hayırlı olsun. iyi günlerde kullanın..

Teşekkür ederim hocam, en iyi cihazı en iyi fiyata, en kusursuz deneyimle kullanmanız dileğiyle... :)
  • eyvallah hocam
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, Teknosa'dan uzun zaman uğraşıp didinip aldığım 32 gb LG G2 nin önizlenimlerini paylaşmak istiyorum :)

3000 mah bataryası fena şekilde iyi, note 2 den bu telefona geçtim, bana note 2 yi hiç aratmadı, bu telefona root ve rom özelleştirmeleriyle beraber şarjının 2 günü sıkıntısız çıkaracağını düşünüyorum
    32 gb versiyonunu aldım, 25 gb bize kalan kullanım, gayet yeterliydi benim için :)
    Telefonun sesine ve kulaklığına kötü diyen arkadaşları anlamak mümkün değil, tek hoparlörüyle hd ses veriyor, tamam HTC One ayrı bir konu, onun kadar iyi olamaz, Htc nin bu telefondan tek üstün yanı boomsound hoparlörleridir arkadaşlar, gerisi lg ile ya eşittir, yada lg g2 daha iyidir.

telefonun her yerinde jilatin vardı, sökene kadar ne haller çektim, telefon baya özen gösterilerek paketlenmişti, bu da önemliydi benim için :)
    ısınma problemi yaşamadım, % 100 parlaklıkta realracing oyununu indiriyorken arka tarafta hafif bir ısınma oldu, ama kesinlikle rahatsız edici değildi
    Telefon 5.2 inç ekranıyla mükemmel bir şekilde ele oturuyor, büyük telefondan korkan arkadaşlar bu telefonu bir denesinler lütfen :)

Telefon incelemelerde kalın gibi görünüyor ama tam aksine, telefon ipincecik, hele köşelere yaklaştıkça 3 4 mm ye kadar düşüyor inceliği, 8.9 mm en kalın yeri :)

Arkadaşlar, hiç donma takılma yaşamadım, hiç bir problem yaşamadım, telefonu çok çok begendim, alan arkadaşlara hayırlı olsun, almayan arkadaşlarda küçük incelememden sonra belki fikirleri daha iyi oturur ve alırlar, bu telefon herkesde olmalı :) bencil davranmamalıyım, bu cihaz kusursuz :)

Son olarak kulaklıkları yüksek sesden daha çok, kaliteli ses veriyor, basslar tizler çok dengeli, midler mükemmel, rock'n roll yapmayacaksanız kulaklıklarda fazlasıyla işinizi görür :)

otg özelliği varmı mesela usb bellek görüyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: freemanx

quote:

Merhaba arkadaşlar, Teknosa'dan uzun zaman uğraşıp didinip aldığım 32 gb LG G2 nin önizlenimlerini paylaşmak istiyorum :)

otg özelliği varmı mesela usb bellek görüyormu

Kardeşim 32 gb aldığım için otg ye ihtiyaç duymadım ve denemedim, lakin yaptığım araştırmalar sonucu otg desteğinin olduğundan bahsediyorlar, tam emin olmamakla beraber duyduğum kadarıyla otg desteği mevcut :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.