Şimdi Ara

LG G Flex'e 4K video kayıt özelliği geliyor [Özel Video] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Limitles

samsung az örnek alda arayüz nasıl yapılır gör. reklam olmauyınca ürün satmıyor işte lg sony varken samsung satıyor :D

Arayüz derken neyi kast ediyorsun?
  • Akicilik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan birisi ön cebe rahatlikla giriyor dedigini hatrlıyorum sanki nekadar doğru nekadar yanlış bilemem

• Telefon uçuyor yahu.Fiyatı uygun olsada alsak çok güzel telefon olmuş.
  • CİHAZ BUGÜN ELİME GEÇTİ MÜKEMMEL ÖTESİ BİR CİHAZ SANKİ 2100 LÜ YILLARDAN GELMİŞ ARKA KAPAĞI MÜKEMMEL ŞIK CİHAZIN RENGİ TİTAN SİLVER YOK BÖYLE BİR METALİK RENK CİHAZ ABAYILDIM 2 SAATTİR NETTEYİM ELİMDEN DÜŞMÜYOR SADECE YÜZDE 18 SARJ YEDİ ... BATARYA KENDİNİ AŞMIŞ BENCE..
  • İzleyemedikten sonra ne anlami ya da izletemedikten sonra.

• 1500TL olsaydi tutardi belki. Ama hatali fiyatlandırma kurbani oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG bizi yanlış anladı:) Biz 720P olsun önemli değil derken ucuz olsunu kastediyorduk, telefona servet dökeceksem niye 720p alayım..
  • Cihazların pahalı olmasının tek nedeninin çözünürlük olmadığını anlamış olman lazımdı halbuki Sırf 400 lirası kdv mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 9 Mart 2014; 11:23:54 >
  • Arkadaşlar gözunuzdwn kaçan mı diyeyim artık bilmiyorum ama esnek ve oled ekrandan bahsediyoruz ve telwfon 6 inc. Yani şöyle açıklayayım ki oled ekranlar ipsten daha kaliteli görüntü verir ve dolayısıyla daha pahalıdır. Zaten bu yüzden samsung un telefonları daga daha pahalı olur ve zaten en parlak ve en iyi renk kalitesi sunan panellerde bu telefonlarda yani amoled ve oled ekranlarda. Bir de lg gflexin arka kapağı kendini onaran bir yapıya sahip, çizilse dahi kendini onariyor. E zaten bu özellikler le piyasaya gelen bir telefonun çıkış fiyatı bırakın da olsun 2500 tl. Ha sizin tercih etmemeniz telefonu kötülemez.

• 720P ekranda 4K çekse ne olur yaa

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Umarım güncelleme gelince telefonu kullananlardan birisi aradaki farkı cekip koyarda görürsün ozaman ne olduğunu ..

• Komedi ya kastıra kastıra 10 fps de video çekip hava atacaklar

• SturdyHead S kullanıcısına yanıt
    dh de bir ilksin
  • Türkiye ve Yurt dışı arasında özellikler olarak yani donanımsal olarak fark var mı?

Note 3 de bunu gördük mesela...
  • Yelkenci45 Y kullanıcısına yanıt
    Tek fark radyo

• türkcell reklam
  • quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Tek fark radyo

:) İyi bari bu kadarla kurtarıyoruz demek ki :)

LTE A falan olmayabilirdi :)
  • 1688 tl ye düşmüş düşünen varsa
    http://www.bizdeuygun.com/LG-D958-G-Flex_140783.html
  • telefonu inceledim bende g pro var ekranı gprodan daha eski teknoloji olmasına ragmen cozünürlük 4/1 oranında daha iyi büyük olsada cok hafif elinizde 6 inc bi tel gibi durmuyo telefonu yatay konumda baktıhında odaklanma mükemmel yazılım farkı yok sd arttırılamıyo bu bi kusur diil 32 hicte azımsanmayacak kadar cok bi rakam benim suan kullandıgım telde 8 sd var doldurabilmis degilim ekran renkleri daha dolgun buda demekki güneş ışıgında teli daha iyi kullanmak anlamına geliyo gproda ekran parlak güneşte pek verim alamadım acıkcası g flex se gecmeyi düşünüyom

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.