Şimdi Ara

LG G Flex'e 4K video kayıt özelliği geliyor [Özel Video] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G flex halihazırda 4k video kaydı yapıyor. Bunun 4.4 ile ilgisi yok. Yeni gelecek olan bir şey değil, 4.2de de mevcut olan bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu cep telefonlarındaki kar payı hiçbir cihazda yoktur, kafadan 1000tl üstüne koymuşlar, yurt dışında g2 ile flex arasında bu kadar fark var mı ? Bilenler yazsın lütfen, 2600 liraya oyuncu dizüstü pc alırsın son sistem ...

http://www.sanalmarketim.com/lenovo-59407130-y510p-core-i74700mq-8gb-1tb8gb-sshd-2x-gt755m-sli-2gb-156-full-hd-win-8-hediyeli/p_53322/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McManamann -- 6 Mart 2014; 9:35:05 >
  • samsung az örnek alda arayüz nasıl yapılır gör. reklam olmauyınca ürün satmıyor işte lg sony varken samsung satıyor :D

• Erdi abi self-kamerayı açınca arkada bir anda Mesut Çevik beliriyor ya orada kahkaha attım.

• Helal olsun lg ye g flex cok iyi telefon ama fiyat konusuna gelince

• Mhl 3.0 desteklemiyorsa çöp

• Telefon çok çok güzel fakat 2600 vermem ben. askeri ücretin ne kadar olduğunu söylettirmeyin şimdi.
  • izlemek içinde 30 bin verip 4k televizyon aldık mı tamamdır

• telefon çok iyi görünüyor..ekran netliği akıcılığı kamera vs..G2 de olmuştu .. lg bu işi becermeye başladı.. tek eleştirim neden 6 inç..bunlara hiç telefon dememek lazım.. 5.7 inçlik note 3 bile normal akıllı telefonlarla yanyana gelince göre çok büyük duruyor..(note 3 kullanıyorum)..bu note 3 dende büyük..ben bu phablet olayına note 3 kullanmama rağmen tümden karşıyım. telefon dediğin maximum 5 inç..Bunun üzeri tek elle kullanım çok zorlaşıyor..yani kadar büyük ekrana bir telefonda ne gerek var..

• Cebe koyup çıkarmada sıkıntı olur gibi sanki.

• BU tele 2500 tl verenin aklına yanayım...

• iyi güzel hoşta bu kavisli ekranlı telefon olayı ney yani ekran kavisli olması ergonomik değil adam cebine koyup otursa rahat olmayacaktır kavisli ekranların telefonlarda geleceği yok bence.

• Birde su geçirmez olaydı ...

• 4k çekince ne olacak.Telefon bu yahu.
  • bira daha reklam alın ama netten olmasın lütfen apmayın yahu bizleri sinir icinmi bunları yspıyorsunuz netta imiş o reklam kaçmilyonlara patladı ama hizmet sıfır hükümette sıfır 30martta gömecez sandığa bnları

• Oha be benim telefonda daha kızılotesi bile yok

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

leğenci samsung yapınca bayıla bayıla 2000 üstü veriyolar lg yapınca niye pahalı. Diyecek söz yok.

2000tl ile 2600tl arasinda büyük fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: kendi halinde

Cebe koyup çıkarmada sıkıntı olur gibi sanki.

Lg telefonu arka cebine koy üstüne otur diye üretmiş. 5.2"lik g2 ön cepte tasinmiyor 6"lik çok çok zor. At arka cebe rahat rahat gez. Bence mühendislik harikası ama 720p ekran ve fiyatın aşırı tuzlu olması büyük eksiklikler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

quote:

Orijinalden alıntı: kendi halinde

Cebe koyup çıkarmada sıkıntı olur gibi sanki.

Lg telefonu arka cebine koy üstüne otur diye üretmiş. 5.2"lik g2 ön cepte tasinmiyor 6"lik çok çok zor. At arka cebe rahat rahat gez. Bence mühendislik harikası ama 720p ekran ve fiyatın aşırı tuzlu olması büyük eksiklikler.

Denemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

leğenci samsung yapınca bayıla bayıla 2000 üstü veriyolar lg yapınca niye pahalı. Diyecek söz yok.

2000tl ile 2600tl arasinda büyük fark var

Samsung kavisli telefon çıkardı mı? çıkartmadı ise çıkarınca fiyatını görürüz 2600mü 3000 mi.

Edit: http://www.teknokulis.com/webtv/videoizle/samsung-galaxy-round-duyuruldu-ozellikleri-fiyati-ve-cikis-tarihi-belli-oldu
    Bu sitede 13 ekimde satışa çıkacak 1013 dolardan diyor. bizdeki vergiler İthalatçı ve satıcı( Türkcell kazığı) farkını eklersen acaba kaça çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 7 Mart 2014; 23:17:24 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.