Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
4.715
Cevap
28
Favori
112.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: softwareci.com

Teli gordum
    Xperia z3 mu flex 2 mi

çok yorum götürecek bir soru olmuş tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda değişir bu sorunun cevabı
  • Arkadaşlar benim merak ettiğim sesi lg g3 kadar yuksekmi hani 1 wat hoparlör varmi ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaza sahip olan kac kisi var acaba bu konuda? Yorumlar arasinda kullanici yorumu bulmak; samanlikta igne aramaktan farksiz

• Sanırım hem 810 hem fiyat el yakıyor o yüzden pek talep yok!
  • Vatanda 1899 tl 2gb modeli. Mağazada geçerli fiyat sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Vatanda 1899 tl 2gb modeli. Mağazada geçerli fiyat sanırım.

Hocam görünce bende çok mutlu oldum dün.Fiyat beni memnun edecek kadar düştü.Birde sorum olacaktı ,Bu telefonun 3 gb ram li modeli Türkiye'deki mağazalarda satılıyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Sanırım hem 810 hem fiyat el yakıyor o yüzden pek talep yok!

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

32 GB DAHİLİ HAFIZA 3GB RAM li model puanla 1599 Tl ye geliyor.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g-flex2-lg-h955-cep-telefonu-182099566?opi=159487709

Alinir gibi

• quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g-flex2-lg-h955-cep-telefonu-182099566?opi=159487709

• Noldu arkadaşım

• gg de puan ile birlikte 1400 lira gibi bir rakama geliyor fiyatı genel anlamda düşmüş g flex 2 nin media marktta 1599 tl idi son gördüğümde almayı düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar tavsiye edermisiniz ?
  • 2gb ramli mode banka puanı ile 1.400-tl

asıl 3gb modeli banka puanı ile 1.400-tl seviyesine gelse g3 yerine bunu alırım.

beklemekte fayda var daha da düşecek fiyatı
  • şu an xperia z2 kullanıyorum oldukça stabil ve yeterli bir telefon ama g3 yerine g flex 2 çok iyi bir seçenek olur bence 2gb ramli olmasına rağmen ancak hakkaten telefonu kullanan kimse yok sanırım gerçek anlamda önersin alın veya almasın desin
  • Ben de az önxe İzmie optimium mediamarktda inceledim. Fiyatını 2.499 sanıyordum. Sitesinde öyle yazıyordu. Fakat magazasında 1.599 ya da 1.499du tam hatırlamıyorum. Alsam mı diye düşündüm fakat pili değişmediği için tereddüt ettim. Birde snapdragon 10lar sorunlu diyorlar.

Bu telefonun 32gblik modelinde 3gb ram yok mu. N11de ve başka sitelerde satılanlar 2gm ram yazıyor ,?

http://www.kliksa.com/urun/lg-h959-g-flex-2-32-gb-titan-akilli-telefon/980006904
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksi98

quote:

Ayni model su anda 1499 banka ve cek ile daha uyguna gelir. Fiyat bu kadar hizli dusuyorsa biraz daha beklemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derniere -- 25 Ağustos 2015; 8:24:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Vatanda 1899 tl 2gb modeli. Mağazada geçerli fiyat sanırım.

Vatanda dün gördüm 1.599TL ye düşmüş 2GB modeli. Mağaza satışı yine.

Bir süre flex 1 kullanmıştım. Bu cihazıda merak etmiyor değilim.

Yokmu forumdan kullanan?

• Son indirimlerle telefonu alan sayisinda bir artis bekliyoruz arkadaslar yok mu alan kulanan birileri soyle adam akilli bir kullanici incelemesi bekiyoruz

• Cok fazla kullanıcısı yok telefonun sanırım fiyatları dusunce benimde ilgimi cekti. Kullananlar varsa bilgi verebilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefona ilgisizliğin sebebini bir türlü anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.