Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.715
Cevap
28
Favori
112.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BKrmn

quote:

Orijinalden alıntı: k790i

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jrbacktoback

g flex 2 almayı düşünüyorum fakat telefon hakkında olumlu yorum yapan görmedim..işlemci sıkıntılı..lg boşuna hız düşürmedi fakat yine başarılı olamadı. fiyat pahalı, ikinci el 3gb ram olan pasaport kayıtlı 1800 tl satıyorlar..g flex garantili 0 1500 tl içerenköy teknosada gördüm fakat o fiyat senkmentinde z3 compact var hem güncel telefon..z3 ikinci el alınabilir..çeşit çok fakat ben risk alıp pasaport kayıtlı 3 gb ram li g flex 2 alıcam herhalde..

Hocam oyunlar hakkında bilgim yok oynamam ama fırsatınız varsa almadan kasan bir oyun yükleyip oynayın bi 10 dk kadar ısınma sorununu en iyi böyle test edilebilir diye düşünüyorum g flex 1 i açıkcası hiç görmedim ama burdaki yorumlar başta olmak üzere tasarımsal olarak çok güzel yorumlar okudum, tasarımı 2 uygulamayı aynı ekran da çalıştırma özelliği ve bataryası beni kendine çekti bence işlemci, ram ve romu da 2 sene götürür rahatlıkla g flex 1 stoklarda bitmek üzere internet harici sadece teknosada var oda istanbul izmir ve ankara 'da belli başlı mağazalarda 5 aya kadar stoklardan 1 i kaldırıp 2 ninde üst modellerini (32 gb 2 gb ram, 32 gb 3 gb ram ) modellerini de getirip 16gb 2gb modelini 1500 lere çekerler gibi geliyor. Tabi bu benim öngörüm ben şahsen haziran ayına kadar beklliycem mecburi olarak o anki duruma göre de muhtemelen 2 nin fiyatı düşmez, düşmezse 1 almayı düşünüyorum düşerse de o düşüşe göre ya beklerim yada 2 yi alırım dye kurdum kafamda z3c benimde aklımdaydı ama 5 yıldır felan sony kullanıyorum ben, sony nin arayüzünden sıkıldım o yüzden pek sony taraftarı değilim şu an malzeme kalitesi kesinlikle çok iyi ama :) benim şu an kullandığım(1,5 yıldır) xperia p sayısız kere düştü ve banamsın demedi ne ekranda çatlama ne kasada ekran çıkması bir sorun yaşamadım tek sıkıntım artık işlemcinin artık yetersiz gelmesi donmalar yaşamam ve bataryam. Birde dediğim gibi tasarım çok önemli benim için z3c güzel bir tasarıma sahip fakat g flex in kavisli yapısı ve g flex1 ana konusundaki gelecekten gelme icat gibi yorumlar beni cezbediyor birde çok kullanışlıymış sanırım. Bakalım ben pusuya yattım bekliyorum.

Bunları yazarken aklımdaydı varya yazmıyım dedim yaşar dediğim 3 gün yaşamıyo, bugün telefonu sinirle vurunca xperia p de bulunan o alt kısmdaki cam gibi kısım iç taraftan "ana karttan" kırıldı koptu telefon çalışıyo şuan sıkıntı yok hatta şarjda şuan fakat çekmiyo ve alt kısımdaki tuşlar çalışmıyo. İçime doğmuştu yazarken , kesin nazarım değer diye banada geçmiş olsun artık acil telefon almam lazım napıcam bilmiyorum.

Hocam naptınız bi cihaz aldınız mı

Yok hocam hala karar veremedim dist. garantli g flex 1 bulamıyorum teknosanın bazı mağazalarında var gözüküyo teşhir ürünü olabilir diyo Antalya da yaşıyorum getirtsem bu sefer sıkıntılı olur mu bilmiyorum g2 yada g3 düşündüm g3 e baktım menüde bariz kasma vardı direk geri koydum g2 olabilir belki htc desire 820 yi önermişti bi arkadaşım ona baktım 64 bit olması dikkatimi çekti 1400 tl gibi bir fiyatta oda aslında çok kararsız kaldım sizin öneriniz nedir hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

g flex 2 almayı düşünüyorum fakat telefon hakkında olumlu yorum yapan görmedim..işlemci sıkıntılı..lg boşuna hız düşürmedi fakat yine başarılı olamadı. fiyat pahalı, ikinci el 3gb ram olan pasaport kayıtlı 1800 tl satıyorlar..g flex garantili 0 1500 tl içerenköy teknosada gördüm fakat o fiyat senkmentinde z3 compact var hem güncel telefon..z3 ikinci el alınabilir..çeşit çok fakat ben risk alıp pasaport kayıtlı 3 gb ram li g flex 2 alıcam herhalde..

Hocam oyunlar hakkında bilgim yok oynamam ama fırsatınız varsa almadan kasan bir oyun yükleyip oynayın bi 10 dk kadar ısınma sorununu en iyi böyle test edilebilir diye düşünüyorum g flex 1 i açıkcası hiç görmedim ama burdaki yorumlar başta olmak üzere tasarımsal olarak çok güzel yorumlar okudum, tasarımı 2 uygulamayı aynı ekran da çalıştırma özelliği ve bataryası beni kendine çekti bence işlemci, ram ve romu da 2 sene götürür rahatlıkla g flex 1 stoklarda bitmek üzere internet harici sadece teknosada var oda istanbul izmir ve ankara 'da belli başlı mağazalarda 5 aya kadar stoklardan 1 i kaldırıp 2 ninde üst modellerini (32 gb 2 gb ram, 32 gb 3 gb ram ) modellerini de getirip 16gb 2gb modelini 1500 lere çekerler gibi geliyor. Tabi bu benim öngörüm ben şahsen haziran ayına kadar beklliycem mecburi olarak o anki duruma göre de muhtemelen 2 nin fiyatı düşmez, düşmezse 1 almayı düşünüyorum düşerse de o düşüşe göre ya beklerim yada 2 yi alırım dye kurdum kafamda z3c benimde aklımdaydı ama 5 yıldır felan sony kullanıyorum ben, sony nin arayüzünden sıkıldım o yüzden pek sony taraftarı değilim şu an malzeme kalitesi kesinlikle çok iyi ama :) benim şu an kullandığım(1,5 yıldır) xperia p sayısız kere düştü ve banamsın demedi ne ekranda çatlama ne kasada ekran çıkması bir sorun yaşamadım tek sıkıntım artık işlemcinin artık yetersiz gelmesi donmalar yaşamam ve bataryam. Birde dediğim gibi tasarım çok önemli benim için z3c güzel bir tasarıma sahip fakat g flex in kavisli yapısı ve g flex1 ana konusundaki gelecekten gelme icat gibi yorumlar beni cezbediyor birde çok kullanışlıymış sanırım. Bakalım ben pusuya yattım bekliyorum.

Bunları yazarken aklımdaydı varya yazmıyım dedim yaşar dediğim 3 gün yaşamıyo, bugün telefonu sinirle vurunca xperia p de bulunan o alt kısmdaki cam gibi kısım iç taraftan "ana karttan" kırıldı koptu telefon çalışıyo şuan sıkıntı yok hatta şarjda şuan fakat çekmiyo ve alt kısımdaki tuşlar çalışmıyo. İçime doğmuştu yazarken , kesin nazarım değer diye banada geçmiş olsun artık acil telefon almam lazım napıcam bilmiyorum.

Yok hocam hala karar veremedim dist. garantli g flex 1 bulamıyorum teknosanın bazı mağazalarında var gözüküyo teşhir ürünü olabilir diyo Antalya da yaşıyorum getirtsem bu sefer sıkıntılı olur mu bilmiyorum g2 yada g3 düşündüm g3 e baktım menüde bariz kasma vardı direk geri koydum g2 olabilir belki htc desire 820 yi önermişti bi arkadaşım ona baktım 64 bit olması dikkatimi çekti 1400 tl gibi bir fiyatta oda aslında çok kararsız kaldım sizin öneriniz nedir hocam

Fiyat aralığınız nedir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Fiyat aralığınız nedir hocam

ay sonunda 1500 civarı diyebiliriz şu an 0 bu arada kliksada m8 var 1750 tlhttp://www.kliksa.com/urun/htc-one-m8-16-gb-gray-akilli-telefon/902046594 bu kadarda çıkmak istemiyorum açıkcası ama uzun süre kullanmak için bi istisna olabilir tabi ama değer mi bir telefona bu kadar paralar vermek çok mantıklı gelmese vericez artık

• Arkadaslar beb cihazi kullaniyorum cok ta memnunum fakat bir cihazi 1 ay ve uzeri kullanamadigim için degistiriyorum..

Bu arada 2 sefer guncelleme geldi ve cihaz daha da stabillesip batarya omru daha da uzadı.Demek ki iki guncelleme daha gelse tadindan yenmez bu makine.

Son birşey öyle deli gibi ısınmıyor makine , ısınıp bozulan telefonda henuz gormedim şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ü s t a D

Arkadaslar beb cihazi kullaniyorum cok ta memnunum fakat bir cihazi 1 ay ve uzeri kullanamadigim için degistiriyorum..

Bu arada 2 sefer guncelleme geldi ve cihaz daha da stabillesip batarya omru daha da uzadı.Demek ki iki guncelleme daha gelse tadindan yenmez bu makine.

Son birşey öyle deli gibi ısınmıyor makine , ısınıp bozulan telefonda henuz gormedim şahsen.

en kral oyunda en fazla kac dereceyi gordunuz? mesela modern combat 5 yada real racing 3

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: Ü s t a D

Arkadaslar beb cihazi kullaniyorum cok ta memnunum fakat bir cihazi 1 ay ve uzeri kullanamadigim için degistiriyorum..

en kral oyunda en fazla kac dereceyi gordunuz? mesela modern combat 5 yada real racing 3

Hocam performans , ısınma konusunda sıkıntı yok diyorsun yani senin lafına güvenerek aldırıyorum cihazı ? :)

• g4 bende beklediğim etkiyi uyandırmadı, gerçi bi ele alıp incelemek lazım.. ama s6 edge veya bu telefonu düşünmeye başladım
  • alip kullananlar antutu vb resimleri bizimle paylassalar.sonrasinds oyun oynayip mumkunse sicaklik degerlerini paylassalar

• AÇIKCASI BU S810 İŞLEMCİLER SIKINTILI KİM İNKAR EDERSE ETSİN..HTC M9 BİLE 2100 TL 1 HAFTALIK TELEFONU SATIYORLAR..GEÇEN ADAMI ARADIM BANA DEDİGİ KARDEŞ OYUN OYNUYORSAN HİÇ BULAŞMA AŞIRI ISINIYOR..SATIP IPHONE ALICAM DEDİ..OYUN OYNAMAYI DÜŞÜNMÜYORSAN CİHAZ ALINIR DEDİ..LG G FLEX 2 HTC M9 OYUN OYNAMAYI DUSUNMUYORSANIZ ALABILIRSINIZ GONUL RAHATLIGIYLA..LG BOSUNA FREKANS HIZINI DUSURMEDİ TELEFONDA..İKİNCİ EL PİYASASI COK CABUK DÜŞTÜ DİKKAT EDERSENİZ.. AKLIMA ŞUAN G FLEX 2, HTC M9, SONY Z3.. OYUN OYNAYAN BIRISI DEGİLİM..BOYUT BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ONA GÖRE KARAR VERİCEM ARTIK..
  • Kliksa da satmaya başlamışla 32GB olanını ama paralel itahalat sanırım. 2.359 TL

http://www.kliksa.com/urun/lg-h959-g-flex-2-32-gb-titan-akilli-telefon/980006904?utm_campaign=21
  • Ü s t a D kullanıcısına yanıt
    Merak ettim hangi cihaza gectin

• koppa kullanıcısına yanıt
    1800-1900 falan olsa olabilirdi ama şu anda paralel olarak o kadar para verilmez.
  • şu telefonun fiyatı ikibinin altına insede ortalık şenlense konu resmen dead
  • quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

şu telefonun fiyatı ikibinin altına insede ortalık şenlense konu resmen dead

O fiyatlara yakın zamanda iner fakat 32 gb olanı önemli burda asıl.

• telefon snapdragon 810 hemde sik tasarim 3 gb 32 gb modelide var ama turkiyede yok sanirim bu vaziyette 2.500 rakiplerine oranla uygun degil mi herkes s6 yada htc bakiyor lg g flex tasarim anlamindada onlardan daha onde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Ufuk

telefon snapdragon 810 hemde sik tasarim 3 gb 32 gb modelide var ama turkiyede yok sanirim bu vaziyette 2.500 rakiplerine oranla uygun degil mi herkes s6 yada htc bakiyor lg g flex tasarim anlamindada onlardan daha onde

bence tasarım olarak önceki nesilden farkı yok. Bu sene s6 edge tasarım olarak hepsinden iki adım önde ama kardeşim altı üstü bir cep telefonu adamlar resmen araba parası istiyorlar

• sahibinden de 16 gb ,2 gb ram modeli 1.600 2. el bir kaç tane var.....Ama bana yuksek geldi...
  • Ne zaman gelir turkiyeye kliksa ve turkcell de var gozukuyor Ama fiyat ucuk

• eyy lg kendinle gurur duy flex 2 resmen ölü doğmuş konuya uyrayan yok be
  • Teli gordum
    Xperia z3 mu flex 2 mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.