Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.715
Cevap
28
Favori
112.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    link verirmisin
  • TheMatador2 kullanıcısına yanıt
    Birisi lg türkiye garantili. Diğeri ise ithalatçı garanti karar senin ben lg turkiye kullanıyorum bazi arkadaşlar ithalatçı kullanıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonucta ikiside aynı telefon fakat bozulursa sıkıntı olur ithalatçı olunca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMatador2 -- 1 Ocak 2016; 1:25:08 >
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    Siz bi kere o bahsettiğiniz cihazları kullandınız mı ? Onu geçtim flex 2 sahibi bile değilsiniz yorum yapıyorsunuz burda. C5 ultra hariç hepsini kullandım performansta hiçbiri flex 2 nin eline su dökemez. Sıfır cihaz fiyatıyla ikinci eli karşılaştırıyorsun bu adil mi ? Hem kendinle çelişiyorsun hemde bilmediğin konular hakkında yorum yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMatador2

arkadaslar g flex 2 alacam hepsiburadaya baktım 1.449 a var bide 1.195 e var hangisini alayım aralarında ne fark var

N11de LG tr garantili 1375e var hatta 110TL de indirim yapiyorlar 1265e geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.cadde -- 1 Ocak 2016; 3:01:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

quote:

arkadaslar g flex 2 alacam hepsiburadaya baktım 1.449 a var bide 1.195 e var hangisini alayım aralarında ne fark var

N11de LG tr garantili 1375e var hatta 110TL de indirim yapiyorlar 1265e geliyor.

hocam ithalat garantili alırsam 1.150 küsüre cihaz bozulursa elimde mi kalmış olur bi fark oluyor mu resmi garantili olan cihazlarla arasında
  • quote:

quote:

quote:

hocam ithalat garantili alırsam 1.150 küsüre cihaz bozulursa elimde mi kalmış olur bi fark oluyor mu resmi garantili olan cihazlarla arasında

Yok hocam. Tuketici hakem heyetleri her turlu cozer problemini ama LG garantililer bu konuda daha iyiler tabiki.

N11de 1359a LG Turkiye garantili var ve 110TL indirim yapiyor 1249a geliyor. Bence iyi fiyat.

• quote:

quote:

quote:

Biraz bekle N11in anında indirimi oluyor hemen hergün. 110TL kadar indirim yapiyor. 1250 civarina denk getirirsin LG Turkiye garantili cihazi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Biraz bekle N11in anında indirimi oluyor hemen hergün. 110TL kadar indirim yapiyor. 1250 civarina denk getirirsin LG Turkiye garantili cihazi.

link atar mısın hocam hepsiburadaya 1450 bayılmayayım 1250 ye n11 den alsam daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

HocAm cihazi aldığınızda üzerindeki rom 15a 15b miydi ve radio varmiydi kendi üzerindeki romda

15B vardi. Radyo vardi evet. Kendim 15D yukledim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

link atar mısın hocam hepsiburadaya 1450 bayılmayayım 1250 ye n11 den alsam daha iyi

http://m.n11.com/lg-g-flex-2-h-955-cep-telefonu-titan-silver-P89720403

• quote:

Orijinalden alıntı: tako2002

Nerden almıştın?

digitalfoni' den aldim, ama gondersem tamire kalkisirlar mi emin olamadim. sonucta iki yil garantili, daha sonra ekrana bir problem olusursa gonderirim diye dusundum.

g2 deki ekran yanigi ve beyaz leke icin 2. yilin sonuna dogru goturup ekran degisimi yaptirmistim.

beklemek yanlis olur mu bilemiyorum ? ekrandaki cizgi, g2 deki ekran yanigi gibi belirgin ve rahatsiz edici degil

• Bu tip bir sorunda ben beklemezdim. Çok küçük bir hata değil sizin ekrandaki.

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

O kadar boşuna övmeyin bu cihazı adil olmuyorsunuz 1200 tl ye 2. El g4 de var z3 de var gflex2 de var g3 ve c5 ultrada var abarttığınız kadar fiyat performans cihazı değil g4 ile Yanyana koyunca ekranı çamur gibi kalıyo z3 ile kamerayı kıyaslandığındada berbat kalıyo

Bana kalırsa tek avantajı tasarımı başka bişi yok ortada elle tutulur

Sen nekadar bos konusuyorsun oyle... Ben yillardir sony ci insanim yillardirda lg yi sadece fiyati uygun oldugu zaman almis insanim ve lg yide hic ama hic sevmem.
    Once sen flex2 yi ekran modun ayarina girip canli moda al sonra gor farkini flex 2 nin ekran kalitesini zaten bizde emsallerine gore kotu diyoruz hic kimsede z3 g3 g4 u eline alip full parlaklikda kullanmaz... G3 u flex 2 le yan yana koyup kullanacagim parlakliga getirdimmi arada muazzam fark yok beyaz ve gri dengesi gozle gorulur derecede kotu kaliyor oda ekran teknolojisiyle ve plastik ekran olusuyla diye milyon kere soyledik ama sen hala insanlari taraf olmakla suclayacak kadar aciz duruma dusuyorsun...
    Bu cihazin kamerasi gayet iyi g4 un gerisinde ona kimsenin dice yok ama ben sirf kamera icin flex 2 yi birakip g4 alicaksam gider 500 liralik telefonun yanina dslr alirim daha iyi... Komple olarak bakmayi once ogren bu cihazin donanimsal ustunluklerini kimse yabana atamaz emsallerinden 1000lira daha ucuza satilan bi cihaz icin bos bos konusup heleki g3 ile kiyaslamak sacmaliktir z3 g3 bu cihazla kesinlikle kiyaslanamaz sekilde altta kalir cihazlar. G4 kiyaslaninca ekran ve kamera disinda ben hic bir artisini goremiyorum ki okadar onemli artilarda degiller. Forumda paylastigim kamera modunu alip kurarsan kamera konusundada pek bi eksiginin olmadigini gorursun... Geriye kaliyor bi tek ekran ki onada yapicak bisey yok bu cihaz yesil bi ekrana sahip ve beyaz gri renk dengeside diger ekranlara gore dogal olarak bu zafiyeti yuzunden geride cok cokda buyutulucek bi durum degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 1 Ocak 2016; 13:46:32 >

şuan g4 ün yanına z3 ü koyarsan ekranı çok daha vasat kalacak ama sana göre "çamur" nedir bilemeyiz seninki daha çok çamur at izi kalsın cinsinden...
  • Su g4 g4 diyen vatandasi bi g4 konusuna salmak lazim. G4 culerde isinmaydi pildi ekranin kendi kendine basmasiydi kameranin ses yapmasiydo acaip acaip binsuru konudan sikayetciler g4 g 4 diyorya alsin 2.el g4 kullansin

Eleştiri yapabilmek için bilgi sahibi olmak gerekir, sizde o bilgi yok. Yoksa kimsenin avukatlık yaptığı yok
    Kullandığım cihazlara imzamdan bakabilirsin "fanatik" sözün çok abes durdu olumluda olumsuzda eleştiri elbette yapılacak ancak aslı astarı varsa seninki eleştiri değil
  • merhabalar. bu cihazı almak istiyorum büyük sorunlar yaşar mıyım acaba? g4 le arasında kaldım. ama snap 810 olması ve ekranı ilgimi çekiyor flex 2 nin. bir de ön kamerası nasıl acaba? performans olarak ısınmadan etkileniyor mu? cihazın duayenleri olarak sizlerden bilgi istiyorum.

@Makifylmzz
    @s_s64

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 1 Ocak 2016; 20:57:02 >
  • Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Alacağınız cihazda sarı lekeler çoksa bu sorun olabilir. Onun dışında birşey yok. Snapdragon 810 hızı gerçekten farkı hissettiriyor. 1200 tl fiyatlarında bu cihazın muadili olduğunu düşünmüyorum. Isınma konusunda şunu diyebilirim. Oyun oynayan biri değilim denemek için bir ara real racing 3 ve nova 3 indirdim. Cihaz akıyor desem yeridir. Sadece ardarda yaptığım 2. benchmarktan sonra baya ısındı. Isınmış haliyle nova 3, real racing 3 ü tekrar denedim. Fps atlaması, takılma vs. olmadı. Oyun oynayan biri değilseniz zaten ısınmayı düşünmeyin bile olmaz öyle birşey. Ön kamerası 2.1mp beklentiniz yüksek olmasın. Orta halli denebilir.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.