Şimdi Ara

[[[---LG E500 KULÜBÜ---]]] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.651
Cevap
9
Favori
169.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mulan

Selam. UP22T ile cumadan beri aranızdayım.. Şu ana kadar çok kullanma vaktim olmadı ama kullandığım kadarıyla sorun yaşamadım.. Aman nazar değmesin

bu ekranın parçalanma sorunu ekran kartıyla ilgili sanırım grafik işleriyle uğraşmaktayım ekran kartı upgrade ettiricem bu sorunda çıkınca mecburi oldu sık oyun oynayan arkadaşlar bilirler hangi ekran kartını tavsiye edersiniz ?
  • ekran kartı chipsetiyle alakalı konu... NVİDİA'lar yapıyormuş genellikle chipseti ATI olan bi ekran kartı tercih et
  • quote:

Orijinalden alıntı: asityanığı

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

Orijinalden alıntı: debug

S.a benim e500 up22t notebook'un ekranı 6 parça oldu... Arada düzeliyor sonra tekrar bozuluyor... Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu? Ne yapmamız lazım?

daha önce o sorunu yaşamayan oldumu diye sorman lazım

ekran kartı çip arızası 100-150 tl masrafı var 3 ay garantili sadece

3 AY giderse iyi daha sonra o kadar sık tekrarlamaya başlıyorki ben artık laptoptan vaz geçtim ÇÖP OLDU içine tükürdüğümün laptopu

Arkadaşlar merhaba, ekran kartı sorunu benim başıma da geldi. 2 sefer tamire gönderdim. Chipseti ısıtıp lehimlediler. Aradan 5 ay geçti bugün yine ekran parçalara ayrıldı. Sabahleylin tamire verdim. Adam artık ısıtmanın işe yaramayacağını söyledi. Çöpe atabilirsin dedi.

Sizce neler yapılabilir anakart mı değişmeli nasıl olmalı, çöpe de atılmaz ki ya :(

• ben 250 tl sattım kurtuldum lanet lg den bir işe yaramaz kardeşim sat satbilirsen sahibinden ne ilan ver arızası ne ise yaz tamircilerden alan çıkacaktır 200 tl den aşagıya verme bnedekinin arızası sadece ekran kartı chip seti idi 300 ilan verdim 250 sattım başka bir arızı yoktu menteşleri falan sağlammı seni laptopun ? bundan sonrada lg den bence uzak dur ben artık LG kapısının önünden bile geçmiyorum şimdi yeni bir asus aldı umarım o üzmez beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asityanığı -- 18 Ocak 2013; 9:50:21 >
  • valla bende geçen ay 350 ye ilan verdim 300 e sattım sadece ekran kartı arızası vardı tertemizdi.

lg türkiyeye çok büyük kazık attı, bütün millete arızalı aletleri sattılar ondan sonra notebook piyasasındanda çekildiler.

haram olsun hakkımı helal etmiyorum, hiç bir lg ürününüde satın almıyorum artık kimseyede tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asityanığı

ben 250 tl sattım kurtuldum lanet lg den bir işe yaramaz kardeşim sat satbilirsen sahibinden ne ilan ver arızası ne ise yaz tamircilerden alan çıkacaktır 200 tl den aşagıya verme bnedekinin arızası sadece ekran kartı chip seti idi 300 ilan verdim 250 sattım başka bir arızı yoktu menteşleri falan sağlammı seni laptopun ? bundan sonrada lg den bence uzak dur ben artık LG kapısının önünden bile geçmiyorum şimdi yeni bir asus aldı umarım o üzmez beni

quote:

Lasvegaswings

Merhaba bugün canım sıkıldı bilgisayarın içini açayım dedim açtıkça da açtım en ufak parçasına kadar ayırdım. Sonunda da parçalarla kaldım, kimisini kırdım attım. Elimde bi ekranı dvdromu klavyesi filan kaldı.
    İşin kötüsü sahibinden.com a ilan vermiştim arızalı ürün diye. Bilgisayarı parçaladıktan sonra ne mantıksa bi bakayım dedim ilana cevap veren var mı. Bilgisayarcının biri ben talibim demiş 200 liraya alcakmış.
    Keşke parçalamadan önce siteye baksaymışım

Neyse ki bir LG macerası böyle bitti. 6 sene dayandı bana ama biraz daha dayanabilirdi.

Görüşlerinizin için sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engayland -- 25 Ocak 2013; 1:29:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

valla bende geçen ay 350 ye ilan verdim 300 e sattım sadece ekran kartı arızası vardı tertemizdi.

lg türkiyeye çok büyük kazık attı, bütün millete arızalı aletleri sattılar ondan sonra notebook piyasasındanda çekildiler.

haram olsun hakkımı helal etmiyorum, hiç bir lg ürününüde satın almıyorum artık kimseyede tavsiye etmiyorum.

helal sen daha iyi fiyata satmışın arkadaşım benden 50TL fazlaya vermişsin içine tükürdüğümün LG sini .
    Evet LG Türk insana ve Bence Türkiye,ye KAZIĞIN en büyüğünü attı Fabrikasyon hatalı ayıplı ürünleri bizlere kakaladı ve sorunun arkasında da durmadı hepsinin nasılsa garanti süresi bitmişti ve akabinde de laptop piyasasından çekildi LG markasına güvenip aldık LG senden bundan sonra bir tane toplu iğne almam çevremde alana mani olurum Yazık parayı kolay kazanılıyor zannediyorlar herhalde Hani demişler ya sen ölmeyi bayılma mı zannediyorsun diye işte benim LG için düşüncem bu şekilde senle işim olmaz LG belki beni kandırdın ama bundan sonra kanmam kanacak olanada MANİ olurum

• menteşesi kırık laptopu ben 175 e almıştım. gayet güzel çalışıyor arkadaşlar. masaüstü gibi kullanıyoruz.
  • merhaba arkadaşlar. bende lg mağduruyum. benimde ekran kartım yandı makine aynen tertemiz duruyor. nasıl ve nerden sattınız bende satacam
  • evet bendede aynı sorun var ama görüntü senin kadar vahim değil nasıl yapabilirim onu düşünüyorum onun dışında bilgisayarın hiçbi sıkıntısı yok @TiSKE
  • kardeş slm;

Arızalı notebook'un hala duruyor mu?Acil cevap beklerim.

kadir_karaca@hotmail.com adresine mail beklerim.

Tşk.
  • üstadım,
    lg r590 d.arblut laptop var. içinden cd falan hiçbirşey çıkmadı. format atmak istiyorum. temel bilgilerle nasıl yapabileceğimi söylermisin.pm atabilen olursa, şimdiden teşekkürler
  • Herkes köpürmüş başlıkta... lg nin piyasadan çekilmesi hepimiz için çok kötü oldu... Tam 8 yıl gözüm gibi baktım bilgisayarıma, hiç sorun çıkartmadanda geçen yıla kadar dayandı. Sonra bir gün kafede otururken koca basenli hatunun biri masaya çarpıp bilgisayarı yere düşürünce önce menteşeleri kırıldı, yaptıracak yer bulamadım, kendimce bir çözüm buldum ama bir kere olan olmuştu artık, 8 ay sonra ekranı tamamen bozuldu evladımın. Mecburen yeni bir bilgisayar aldım i5 Acer, kısa ve öz allah belasını versin diyorum! Hayatımda bu kadar yavaş sorunlu bir bilgisayar görmedim, nerde benim lg kızım nerde bu takoz!!!
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum, elinizde sağlam lcd bezel ve cover, menteşe takımı varsa almak istiyorum.

Veya bulabileceğim bir yer söylerseniz memnun kalırım.
  • Bu kadar uzun soluklu kulüp yoktur herhalde
    Benim menteşe diye bir şey kalmadı artık
    ekran arkasına destek koydum
    Tam Yeni Notebook almaya karar verdim USD fırladı gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu kadar uzun soluklu kulüp yoktur herhalde
    Benim menteşe diye bir şey kalmadı artık
    ekran arkasına destek koydum
    Tam Yeni Notebook almaya karar verdim USD fırladı gitti.

Benimde öyle.Oyunlarda felan bazen siyah ekran hatası alıyorum.Sonra AMD Driver görüntü hatasından başarıyla kurtuldu gibi bir hata geliyor.Ancak Windows 8'i vista driverları ile çok rahat kullanıyorum.

• yokmu mentesesı saglam uygun fiyatlı atıl durumda e500
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben menteşe yerine odanın duvarını kullanıyorum.:) tavsiye ederim.
  • arkadaslar bende lg e500 magduruyum eski msg lardan hatırlarsınız
    ekran bolunmesi yuzunden makinadan nefret etmistim
    kaldırıp kenara atmıstım, gecenlerde forumumuzun eski uyelerinden ozden le konusma fırsatım oldu.
    kargoyla gonderdim, 2 gunde geri geldi.. makina muhtesem olmus
    birde ssd taktım ve win7 yukledim. harika oldu. ekran kartı sorunu olan arkadaslara tavsiyemdir,

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=2484

ozden hocamla irtibata gecin. ustelik diger yerlerden daha uygun fiatla yaptı.
    ısınıyordu falan saglam bir bakımda yapmıs ne ısınma kaldı ne ses..
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.