Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU] (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
138
Favori
998.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende bir sorun oluşmadı. Yüklemeyle usb den video seyrederken takılmalar yok denecek kadar azaldı.

* Yüklemeyi internet üzerinden yapıyorsanız usb den yüklemeyi deneyebilirsiniz?
    * Takılma devam ederse tv yi fabrika ayarlarına döndürüp, usb den yükleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliens

bende bir sorun oluşmadı. Yüklemeyle usb den video seyrederken takılmalar yok denecek kadar azaldı.

* Yüklemeyi internet üzerinden yapıyorsanız usb den yüklemeyi deneyebilirsiniz?
    * Takılma devam ederse tv yi fabrika ayarlarına döndürüp, usb den yükleyebilirsiniz

teşekkürler dediğiniz gibi deneyelim bakalım ne olacak....
  • güncellemeyi yapanlar fabrika ayarlarına bir kere dönmesini öneririm, ufak tekef sıkıntları bu şekilde eskiden çözülüyordu.

kanal listesini nasıl kaydediliyor bu arada??lm660s kullanıyorum .
  • 4.60.14 yazılımı çıktı güncelleme yapabilirsiniz. ben de 42LM760s var ve bugün otomatik olarak buldu güncellemeyi.
    güncellemeyle ilgili tek bulduğum açıklama ise daha çabuk boot ettiği yani standby konumunda iken açılma süresinin daha da hızlandığı oldu.
  • arkadaşlar lm760s model tvde mail ru videoları tam ekran sırunu çıkartıyor bilgisi olan?.....
  • Beyler 47lm660s tv de manuel olarak frekans girerek kanal arayamıyorum. Bu son güncellemeyle sıkıntı oluştu sanırım. Manuel frekans girme yerine giremiyorum. Tv tepki vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV: 42LM660S
    s3mini ve artes tablette kurulu olan LG remote programıyla TV'ye bağlanamıyorum. Program TV'yi bulmuyor.
    daha önceden sorunsuz bağlanıyordu
    Ağ ayarlarında bir sorun yok. TV, tablet ve telefon aynı ağdaki wi-fi üzerinde sorunsuz internete bağlanıyor.
    ancak lg remote device scan yapıldığında TVyi bulup bağlanamıyor.
    en son tv'ye 2 güncelleme yapıldı. şu an son sürüm kurulu. bir de airties rt205 modemi değiştirip tplink modem
    kullanmaya başladım. sorun nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcan

TV: 42LM660S
    s3mini ve artes tablette kurulu olan LG remote programıyla TV'ye bağlanamıyorum. Program TV'yi bulmuyor.
    daha önceden sorunsuz bağlanıyordu
    Ağ ayarlarında bir sorun yok. TV, tablet ve telefon aynı ağdaki wi-fi üzerinde sorunsuz internete bağlanıyor.
    ancak lg remote device scan yapıldığında TVyi bulup bağlanamıyor.
    en son tv'ye 2 güncelleme yapıldı. şu an son sürüm kurulu. bir de airties rt205 modemi değiştirip tplink modem
    kullanmaya başladım. sorun nedir acaba?

peki lg remote programı güncel mi
  • evet.
    son güncelleme 1 temmuz 2014'de çıkmış zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanıMüdavim

Beyler 47lm660s tv de manuel olarak frekans girerek kanal arayamıyorum. Bu son güncellemeyle sıkıntı oluştu sanırım. Manuel frekans girme yerine giremiyorum. Tv tepki vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

fabrika ayarlarına dön.
    kolay kolay iflah olmuyor yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutsuz Prof

quote:

Orijinalden alıntı: donanıMüdavim

Beyler 47lm660s tv de manuel olarak frekans girerek kanal arayamıyorum. Bu son güncellemeyle sıkıntı oluştu sanırım. Manuel frekans girme yerine giremiyorum. Tv tepki vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

fabrika ayarlarına dön.
    kolay kolay iflah olmuyor yoksa.

Teşekkürler. Zor durumda kalırsam öyle yaparım artık.

• 47LM615S kullanıyorum.. Bazı filmlerde ses kayması oluyor. Senkron sorunu yaşıyorum. Aynı dosyayı öteki tvde oynatıyorum sorun yok.. Benzer sorun yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Crowlee

Yeni güncelleme ile usb diskten film izlerken yaşanan donma sorunu giderilmiş sanırım. 3-4 bölüm dizi izledim hiç takılma olmadı. Önceden bir iki bölümde bir mutlaka takılma olurdu.

Son güncelleme ile yukarıda yazdığım artık geçersiz. Bir iki bölümde bir gene takılıyor film-dizi izlerken.
  • 47lm660s ile dsmart modül kullanıyorum, çok sinir bozucu bi problem yaşıyorum. LM serisi ile dsmart modül kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeosman -- 27 Aralık 2014; 0:55:44 >
  • fallofahero kullanıcısına yanıt
    selamlar. hala lm660s ve dsmart modül kullanıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeosman

selamlar. hala lm660s ve dsmart modül kullanıyor musunuz?

Merhaba,

Dsmart modülü TV ile değil Atlanta HD Box ile kullanıyorum. TV'ye hiç takmadım.

Siz ne tür bir problem yaşıyorsunuz?
  • Dsmart'a ait bir kanal açtığımda "şifreli kanal" uyarısı alıyorum, aynı frekansta başka bi kanala geçince açılıyor. Sonra farklı bir frekansta yayın yapan bir dsmart kanalına geçince yine aynı problem.
    Örneğin KANAL D HD(12245Mhz) açınca "şifreli kanal" uyarısı veriyor, KANAL D HD izlemenin tek yolu aynı frekanstaki TV2 HD veya BBC HD(12245Mhz) gibi bir kanalı açıp sonra tekrar dönmek. Sonra Animal Planet HD(12073Mhz) açtık yine "şifreli kanal" uyarısı veriyor, Discovery HD Showcase'e(12073Mhz) geçiyorum açılıyor, Animal Planet HD'e geçiyorum öyle açılıyor. Tekrar KANAL D HD geçince yine aynı problem.
    Fox Life HD'ye geçtik açılmıyor, NG Türkiye HD açılıyor sonra Fox Life HD açılıyor, tersi de aynı yani NG Türkiye HD'ye geçtik açılmıyor, Fox Life HD açılıyor sonra NG Türkiye HD açılıyor,
    Sinir bozucu bir problem, kanal listesini istediğim gibi yapamıyorum. Aynı frekanstaki kanalları alt alta dizersem işim biraz daha kolaylaşıyor.
    Anlatması zor bir problem kaydedip paylaşabilirim.

• eeosman E kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel açıklamışsınız, anladım.

Sinir bozucu bir problem. Sorun TV'de görünüyor. Bir şekilde şifre çözme problemi yaşıyor.

O kadar TV teknolojisi geliştiriyorlar ama şu TV'lerin içine adam gibi bir uydu alıcı koyamıyorlar. Piyasada 100 liraya satılan HD cihazlar bile TV'lerin dahili sistemlerinden daha iyi.
  • yav bu son güncellemeyle telefondan tv ye şarkı çaldırdığım zaman her şarkıda oynatmak istiyormusunuz diye uyarı cıkıyor bu nasıl kapatabilrim?
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.