Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU] (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
138
Favori
998.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazılım güncel değilse güncelleyebilir;tarayıcı ön belleğini temizleyebilirsiniz.Bellek hatası için 324Mb civarında kullanılaiblir bir bellek kapasitesi olduğunu hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

quote:

quote:

quote:

bende lm660s tv var ps3ü tvye bağlarken hdmi bağlantısını nasıl yapmalıyım. daha yeni farkettim hdmilerin üzerinde birinde acr birinde pc yazıyor diğer ikisinde ise hiç birşey yazmıyor. bunların acaba input laga falan bir etkisi var mı? anlayan birisi yardım edebilir mi? hangi hdmi girişine bağlasam en iyi performansı alırım?

input menüsünde mavi tuşa basıp pc nizi bağladığınız hdmi portunu pc ye getirin ayrıca tv yi oyun moduna alın.Input lag olayına ne kadar etkisi vardır bilmem ama vardır muhakkak.

dostum bu söylediğin ps3 için değil mi pc için zaten böyle kullanıyorum da ps3 için acaba fark eder mi ya da daha yüksek performans almanın bir yolu var mı diye sordum. normalde ben ps3ü 1. hdmi girişine (acr yazıyo) takıp tvyi oyun moduna alıyordum. acaba ps3ü diğer hiç birşey yazmayan hdmi girişlerine veya pc yazan hdmi girişine bağlasam bi farkı olur mu? acaba en iyi performansı hangi hdmi girişinden alırım?

dostun ben de diyorumki o hdmi girişlerini zaten kişiselleştirebiliyorsun pc tv vs diye neden birinden çıkartıp diğerine takıyorsun? Yani o acr yi pc yapabilirsin. Ha performansa gelirsek ben bi fark göremedim pc yada tv yapınca hdmi girişlerini. Ama o menüdeki oyun moduna alma olayı etkiliyor.

anladım dostum yani 4 girişte birşey fark etmiyor. başka bir forumda pc girişi input lagı daha çok azalttığı falan yazılmıştı o yüzden anlayan birilerine sorayım dedim.

HDMI kablo 60hz destekler zaten 3D için gereken minimum kare hızıda budur. Ortalama bir HDMI kablo ile şu an alabileceğiniz en iyi görüntüyü alırsınız zaten, bizimkinde öyle mi bilmiyoruz ama çoğu televizyonun girişi 120 hz desteklemiyor bile

quote:

quote:

quote:

bende lm660s tv var ps3ü tvye bağlarken hdmi bağlantısını nasıl yapmalıyım. daha yeni farkettim hdmilerin üzerinde birinde acr birinde pc yazıyor diğer ikisinde ise hiç birşey yazmıyor. bunların acaba input laga falan bir etkisi var mı? anlayan birisi yardım edebilir mi? hangi hdmi girişine bağlasam en iyi performansı alırım?

input menüsünde mavi tuşa basıp pc nizi bağladığınız hdmi portunu pc ye getirin ayrıca tv yi oyun moduna alın.Input lag olayına ne kadar etkisi vardır bilmem ama vardır muhakkak.

dostum bu söylediğin ps3 için değil mi pc için zaten böyle kullanıyorum da ps3 için acaba fark eder mi ya da daha yüksek performans almanın bir yolu var mı diye sordum. normalde ben ps3ü 1. hdmi girişine (acr yazıyo) takıp tvyi oyun moduna alıyordum. acaba ps3ü diğer hiç birşey yazmayan hdmi girişlerine veya pc yazan hdmi girişine bağlasam bi farkı olur mu? acaba en iyi performansı hangi hdmi girişinden alırım?

Bütün girişler performans olarak aynı. PC girişinde otomatik olarak bazı şeyleri düzenliyor, ARC'lı olan giriş HDMI 1.4 kablon varsa televizyondan optik kablosuz 5+1 ses almak için.
    Input lagı azaltmak için oyun moduna alıcaksın, böylece normal tv izlerken arkaplanda yaptığı görüntü iyileştirmelerini falan kapatıcak ne geliyosa direk aktarıcak tv'ye.

04.40.27 güncellemesinde önemli bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 7 Temmuz 2013; 14:02:19 >

• cevabın için teşekkürler dostum

@Farwynd
  • benim bir sorum olacak. bende lm660s tv var, internetten video izlerken bir süre sonra bellek yetersiz hatası veriyor, bu sorunu nasıl çözebilirim. bazı yerlerde usbye flash takın demişler, flashın formatı ntfs olmasın demişler. ne kadar doğrudur bir bilginiz var mı?
  • quote:

benim bir sorum olacak. bende lm660s tv var, internetten video izlerken bir süre sonra bellek yetersiz hatası veriyor, bu sorunu nasıl çözebilirim. bazı yerlerde usbye flash takın demişler, flashın formatı ntfs olmasın demişler. ne kadar doğrudur bir bilginiz var mı?

Güncelledin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok daha güncellemedim çünkü tv üzerinden güncelleme sonrası nedense tv yeniden başlamıyor. usb ile güncellemem lazım onu bekliyorum.
  • arkadaşlar LM serisinde (LM960 dahil) bulunmayan TÜRKÇE sesli klavye özelliği LA serisinde var (tamamında varmı bilmiyorum, benim denediğimde vardı)

sizce ileride güncelleme ile LM serisine de Türkçe sesli klavye gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıkmazz -- 12 Temmuz 2013; 17:51:53 >
  • arkadaşlar benim lm660s tv min akıllı kumandasınının üstünde mikrofon deliği var. bununla neler yapabilirim ?
  • Lm 660s güncellemeyi yapan var mı. Tv de herhangi bir değişiklik oldu mu iyi ve kötü yonde

• lm 660 da yanlışlıkla kayıt yapmak seklınde bııcmlendırılen hard dışkı bılgısaryar gormuyor tv den çıkarıp bılgısyara taktım ama gormuyor

sag altta donanımı kaldır da gorunuyor ama bılgısayar gormuyor bu konuda yardımcı olurmusunz

hatta usb bellegı taktığımda bır ses çıkarıyor bılgısayra taktığıma daır olan hafıf bır melodı cıkarıncada aynı melodıyı cıkarıor yanı bılgısayra tanıyor ama gormuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx500 -- 13 Temmuz 2013; 19:21:29 >
  • fx500 F kullanıcısına yanıt
    bilgisayar a sağ tıklayın yönet e basın disk yönetimine gelin ilgili diski orada görebilirsiniz. buradan işlem yapabilirsiniz.
  • Merhaba arkadaslar kulladıgım tv lg lm860 sorunum kendi uydu ayarlarından kanal düzenleme ve tasıma yapamıyorum cünkü alt sekmende bulunan tasıma düzenleme yerleri aktif olmuyor daha önce kanalları taşıyordum bu konuda yardımcı olacak arkadaslara simdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofahero

bilgisayar a sağ tıklayın yönet e basın disk yönetimine gelin ilgili diski orada görebilirsiniz. buradan işlem yapabilirsiniz.

oncelıkle ılgınıze teşekkür ederdrım.. bu bolumde usb bellegı gordum fakat ben sımdı yanlışlıkla bıcımlendırıdldıgı ıcın bunu kurtarmak ıstıyorum bır kac program var recuva ıle denedım fakat usb yı goremedı sımdı ben bellegı nasıl bılgısayrımda kı normal yerıne alabılırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx500

quote:

oncelıkle ılgınıze teşekkür ederdrım.. bu bolumde usb bellegı gordum fakat ben sımdı yanlışlıkla bıcımlendırıdldıgı ıcın bunu kurtarmak ıstıyorum bır kac program var recuva ıle denedım fakat usb yı goremedı sımdı ben bellegı nasıl bılgısayrımda kı normal yerıne alabılırım...

arkadaşlar bu konuda yardımınızı bekliyorum simdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEYNA12

quote:

Orijinalden alıntı: fx500

quote:

arkadaşlar bu konuda yardımınızı bekliyorum simdiden teşekkürler

yanlış mesajı alıntılamış olabilir misiniz ? :)

• evet arkadaşım yanlıs alıntı yapıldı tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEYNA12

Merhaba arkadaslar kulladıgım tv lg lm860 sorunum kendi uydu ayarlarından kanal düzenleme ve tasıma yapamıyorum cünkü alt sekmende bulunan tasıma düzenleme yerleri aktif olmuyor daha önce kanalları taşıyordum bu konuda yardımcı olacak arkadaslara simdiden teşekkürler

bu konuda yardimcı olacak arkadaslara şimdiden tesekkürler
  • quote:

yok daha güncellemedim çünkü tv üzerinden güncelleme sonrası nedense tv yeniden başlamıyor. usb ile güncellemem lazım onu bekliyorum.

İkk aldığımda sürekli bellek yetersiz derdi. en fazla 12-13 dakika izlenirdi videolar bir yada ikinci güncellemeden sonra düzeldi. intten iki saatlik filmlerde bile artık bu hatayı vermiyor namıssız.

• quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

yok daha güncellemedim çünkü tv üzerinden güncelleme sonrası nedense tv yeniden başlamıyor. usb ile güncellemem lazım onu bekliyorum.

İkk aldığımda sürekli bellek yetersiz derdi. en fazla 12-13 dakika izlenirdi videolar bir yada ikinci güncellemeden sonra düzeldi. intten iki saatlik filmlerde bile artık bu hatayı vermiyor namıssız.

peki flash disk kullanarak mı izliyorsunuz, kullanmadan mı?
  • arkadaşlar yazılımın son sürümünü indiriyorum hata veriyor sorunun neden kaynaklandığını bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.