Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
11.568
Cevap
141
Favori
973.076
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU]
Giriş
    143 Mesaj

http://www.nvidia.com.tr/object/product-geforce-gt-520m-tr.html#pdpContent=1 kardes yüksek hz ve kalite dvı kabloyla alınır bu site belirtilmis en alta cift dvı baglantı diyor bunu dene yada hdmı 1.4 kablo 3d izlemene yardımcı olur 1.3 daha iyidir tercih senin ama mevcut 60 hzde yeterlidir bence
    |
    |
    !!-Origin-!! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1871 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: newnobre

http://www.nvidia.com.tr/object/product-geforce-gt-520m-tr.html#pdpContent=1 kardes yüksek hz ve kalite dvı kabloyla alınır bu site belirtilmis en alta cift dvı baglantı diyor bunu dene yada hdmı 1.4 kablo 3d izlemene yardımcı olur 1.3 daha iyidir tercih senin ama mevcut 60 hzde yeterlidir bence

Kablo onerirmisin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 6 TB Seagate SV35 / 1TB Samsung M3 || Asus GTX 970 || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Windows 10 Pro x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 || Linksys WAP300N AP || 2x Tp-Link 8dBi Anten || Dark High Power 300Mbps USB Adaptör || 2x Akasa 5 Çıkışlı PWM Çoklayıcı Kablo ||
    || Samsung S8 Plus || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A || Samsung Gear S3 || Samsung Level Over || Samsung Gear Circle || Xiaomi 10400mAh pb || XiaoMi Fit ||

• Teğmen
    143 Mesaj

http://www.teknosa.com/urunler/110270802/philips-swv3535-241-dvi-kablo bence uygun fiyatlı güzel kablo deneyen arkadaslarda menun kalmıs tavsiye edebilirim
    |
    |
    !!-Origin-!! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Lg 42LM640S
    Samsung 46ES6340

Bu üç modelden hangisini tavsiye edersiniz ?
    |
    |
    ekranın sağ kısmında bir adet.
    ancak sadece kırmızı rengi veremiyor 1 yıl sonra ölü piksel nasıl çıkar hala anlamadım

teknik servis ne dedi? konu ile ilgili gelişmeleri de yazarsanız sevinirim. ileride başımıza gelme ihtimali yok değil, benim de tam bir yıl oldu alalı en korktuğum şeylerden biri ölü piksel çıkması
    |
    |
    M1A2Abrams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eğer musade ederseniz ilk sorumu sormak istiyorum :) Şimdi dizi-mag'a falan girdimde bazen anasayfayı açıyor tam diziyi izlemek için tıklıyorum hop erişim engeli çıkıyor karşıma pcde dns değiştirerek giriyorumda bunda nasıl dns değiştirecem ?
    Böyle bir ayar varmı acaba ? Saygılarımla.
    |
    |
    yeni güncelleme gelmiş içeriğini bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: mşah

yeni güncelleme gelmiş içeriğini bilen varmı

PM Serisi plazma televizyonlar için gelen güncelleme içeriğinin farkedilebilen kısmı aşağıda. LM ve LA serileri için fikir verebilir;

quote:

Orijinalden alıntı: barisg

1. Karnaval.com'un SmartTV için online radyo uygulaması
    2. Habertürk,
    3. Audi Türkiye,
    4. LG Cloud,
    5. Teknosa,
    6. Turkcell Müzik
    7. Hürriyet,
    8. Doktor Sitesi,
    9. Ekşisözlük,
    10.Ustream,
    11. Formula1 Racing News
    12. Karaoke,
    13...bir dolu ingilizce yeni uygulama

|
    |
    hala dört gözle altyazı ayarlarını hafızada tutmasını bekliyorum.Bıktım her gün altyazı ayarı yapmaktan.
    |
    |
    yeni versiyonda bellek hatası ile ilgili bir gelişme tespit eden var mı?
    |
    |
    Böyle işmi olur arkadaş 47lm660s tvimi aldım alalı internetten klipler seyrederdim hiç bellek yetersiz demezdi artık bellek yetersiz demeye başladı. Çözümü bulan arkadaşlarımız var ama arkadaşlar biz tomarı ile paraları ödeyelim tvlerin eksiklerini kendimiz bululam diyemi bunların teknik elemanları ne halt işlerler acaba. Yok anlamadığım eskiden sıkıntı vermeyen tv neden sonradan hata vermeye başlıyor. Hey allahım...

Orijinalden alıntı: serci2001

Böyle işmi olur arkadaş 47lm660s tvimi aldım alalı internetten klipler seyrederdim hiç bellek yetersiz demezdi artık bellek yetersiz demeye başladı. Çözümü bulan arkadaşlarımız var ama arkadaşlar biz tomarı ile paraları ödeyelim tvlerin eksiklerini kendimiz bululam diyemi bunların teknik elemanları ne halt işlerler acaba. Yok anlamadığım eskiden sıkıntı vermeyen tv neden sonradan hata vermeye başlıyor. Hey allahım...

Hoşgeldin belirsizliğe...
    |
    |

Orijinalden alıntı: fallofahero

teknik servis ne dedi? konu ile ilgili gelişmeleri de yazarsanız sevinirim. ileride başımıza gelme ihtimali yok değil, benim de tam bir yıl oldu alalı en korktuğum şeylerden biri ölü piksel çıkması

dostum 3 gün önce yazmışsın bugün girebildim affeyle..
    servisi aradım yarın gelip ürünü inceleyecekler. yasaya göre piksel hatası kaç adet olursa olsun garanti kapsamı içerisinde ürün değiştirilmek zorunda deniliyor. yani hakkınızı yedirmeyin paşa paşa panel değiştirilecek.
    benim tvde 1adet hata verdi ve panel değişikliği istedim. yarın bakalım ne olacak

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

quote:

yasaya göre piksel hatası kaç adet olursa olsun garanti kapsamı içerisinde ürün değiştirilmek zorunda deniliyor. yani hakkınızı yedirmeyin paşa paşa panel değiştirilecek.
    benim tvde 1adet hata verdi ve panel değişikliği istedim. yarın bakalım ne olacak

dediğiniz gibi yasaya göre bir tane bile ölü piksel olsa ayıplı mal olarak kabul ediliyormuş.

bugün çıkan haber:
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/23622410.asp

• Binbaşı
    1871 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: starback

quote:

quote:

yasaya göre piksel hatası kaç adet olursa olsun garanti kapsamı içerisinde ürün değiştirilmek zorunda deniliyor. yani hakkınızı yedirmeyin paşa paşa panel değiştirilecek.

dediğiniz gibi yasaya göre bir tane bile ölü piksel olsa ayıplı mal olarak kabul ediliyormuş.

bugün çıkan haber:
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/23622410.asp

|
    |

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 6 TB Seagate SV35 / 1TB Samsung M3 || Asus GTX 970 || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Windows 10 Pro x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 || Linksys WAP300N AP || 2x Tp-Link 8dBi Anten || Dark High Power 300Mbps USB Adaptör || 2x Akasa 5 Çıkışlı PWM Çoklayıcı Kablo ||
    || Samsung S8 Plus || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A || Samsung Gear S3 || Samsung Level Over || Samsung Gear Circle || Xiaomi 10400mAh pb || XiaoMi Fit ||

• Yüzbaşı
    494 Mesaj
    quote:

quote:

servisi aradım yarın gelip ürünü inceleyecekler. yasaya göre piksel hatası kaç adet olursa olsun garanti kapsamı içerisinde ürün değiştirilmek zorunda deniliyor. yani hakkınızı yedirmeyin paşa paşa panel değiştirilecek.

sorun değil hocam ne demek... kısa sürede sonuçlanmaz diye düşünüyordum ben de. umarım uğraştırmadan değişim yaparlar.

• Yarbay
    2562 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

sorun değil hocam ne demek... kısa sürede sonuçlanmaz diye düşünüyordum ben de. umarım uğraştırmadan değişim yaparlar.

acil durum sebebiyle şehir dışına çıkmam gerekiyor bu yüzden ne yazık ki gelicek olan servisi arayıp randevuyu iptal ettirmek zorunda kaldım 2 haftaya anca dönüş yapabilirim.
    saygılar
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    bende lm660s tv var ps3ü tvye bağlarken hdmi bağlantısını nasıl yapmalıyım. daha yeni farkettim hdmilerin üzerinde birinde acr birinde pc yazıyor diğer ikisinde ise hiç birşey yazmıyor. bunların acaba input laga falan bir etkisi var mı? anlayan birisi yardım edebilir mi? hangi hdmi girişine bağlasam en iyi performansı alırım?
    quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

bende lm660s tv var ps3ü tvye bağlarken hdmi bağlantısını nasıl yapmalıyım. daha yeni farkettim hdmilerin üzerinde birinde acr birinde pc yazıyor diğer ikisinde ise hiç birşey yazmıyor. bunların acaba input laga falan bir etkisi var mı? anlayan birisi yardım edebilir mi? hangi hdmi girişine bağlasam en iyi performansı alırım?

input menüsünde mavi tuşa basıp pc nizi bağladığınız hdmi portunu pc ye getirin ayrıca tv yi oyun moduna alın.Input lag olayına ne kadar etkisi vardır bilmem ama vardır muhakkak.
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.