Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5400,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.570
Cevap
139
Favori
2.034.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En azından hafta sonuna kadar bekleyin derim ben, cumartesi yaklaştıkça kampanya haberleri yaklaşır oldu artık. Çok acele etmeyin derim kararınızı verdiyseniz. 300 liralık fiyat farkıyla bir media player alırsınız bence. Tavsiyem budur ama yine de siz bilirsiniz
  • teşekkürler şunu sorayım gözlükler (42lw5500) biri yeşil diğeri kırmızı olan gözlüklerden mi?Resmi felan var mı?Kolay bulunuyor mu?
  • arkadaşlar az önce gittim bimekse adam dedi 42lw5500 bitane kaldı onuda teşhire çıkardık bnde gitmişken aldım 2499 tl ye geldi biraz fazla ama napalım
  • Arkadaşlar türkçe ses dublajını da içine eklediğim " Sammy's Adventures The Secret Passage " filmi şimdi izledim. Şimdiye kadar izlediğim 3d boyut etkisini en iyi veren film (animasyon). Dışarı çıkmalar çok fazla var. Türkçe dublajlı olmaz ise altyazılı olarak aynı keyfi vermiyor. Türkçe dublajların olduğu bir site buldum. Böylece tv açmayan filmlere AC3 uzantılı bile gözüktüğü halde sesini açmayan filmleri bu yöntem ile tv üzerinde açabiliyorum. "mkvmerge GUI" programı ile sesleri ekleyebiliyorum. Birde eklediğim ses dts ise bu seferde onu EZmkvDTStoAC3v1.1 programı ile çevirip düzenliyorum. Imax under water diye belgeseli var. Tv üzerinde ses açmıyordu. Onunda türkçe dublajını buldum. Şimdi tv de turkce anlatımlı olarak izliyorum. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cline

Arkadaşlar türkçe ses dublajını da içine eklediğim " Sammy's Adventures The Secret Passage " filmi şimdi izledim. Şimdiye kadar izlediğim 3d boyut etkisini en iyi veren film (animasyon). Dışarı çıkmalar çok fazla var. Türkçe dublajlı olmaz ise altyazılı olarak aynı keyfi vermiyor. Türkçe dublajların olduğu bir site buldum. Böylece tv açmayan filmlere AC3 uzantılı bile gözüktüğü halde sesini açmayan filmleri bu yöntem ile tv üzerinde açabiliyorum. "mkvmerge GUI" programı ile sesleri ekleyebiliyorum. Birde eklediğim ses dts ise bu seferde onu EZmkvDTStoAC3v1.1 programı ile çevirip düzenliyorum. Imax under water diye belgeseli var. Tv üzerinde ses açmıyordu. Onunda türkçe dublajını buldum. Şimdi tv de turkce anlatımlı olarak izliyorum. Tavsiye ederim.

türkçe dublajların olduğu siteyi verebilirmisin

• İnanılır gibi değil arkadaş bu ne biçim fiyat ya

Vatan bilgisayarda 47LW650s normal fiyatı 5.434 TL Kampanya fiyatı 4.499 TL

Haftasonu teknosa'da kampanyalı bu ürünün fiyatı 3.599 TL idi nasıl bir fark bu ya.

Nano 3d led'lere kafayı takmasaydım bu tv'yi kaçırmazdım.

Takip ettiğim kadarıyla en güzel fiyatlar teknosada

Bugün bimeks'te de güzel fiyatlar var ama teknosanın son kampanyada verdiği
    fiyatların yinede üzerinde.

Şunuda gözardı etmeyin teknosa'nın olduğu yerlerde bir LG bayisi varsa ve teknosada
    almak istediğiniz ürün mağaza stoklarında kalmadıysa LG bayisi ilede görüşün aynı fiyata
    ordanda alabilirsiniz.
  • forum içerinde link vermek ile ilgili yasaklar var bildiğim kadarıyla ama site ismi üzerinden bulabilirsiniz " divxm " site altında 3d fim ses dosyaları diye bir bölümde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

teşekkürler şunu sorayım gözlükler (42lw5500) biri yeşil diğeri kırmızı olan gözlüklerden mi?Resmi felan var mı?Kolay bulunuyor mu?

Hayır, kesinlikle değil. Onlar artık en eski 3D nesli olarak kaldılar. Bu gözlükler FPR denen teknolojiye sahip, bir güneş gözlüğü gibi düşünün kullanımını ve şeklini. Şöyle göstereyim görsellerle;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dusty -- 1 Ağustos 2011; 23:30:48 >

• teşekkürler bu gözlükler pahallı mı neredenalınır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarac_07

arkadaşlar az önce gittim bimekse adam dedi 42lw5500 bitane kaldı onuda teşhire çıkardık bnde gitmişken aldım 2499 tl ye geldi biraz fazla ama napalım

42LW5500 için kötü bir fiyat sayılmaz hocam, hayırlı olsun. 7 tane FPR gözlüğünüzü de aldınız değil mi aile paketinden hediye gelen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

quote:

Orijinalden alıntı: sarac_07

arkadaşlar az önce gittim bimekse adam dedi 42lw5500 bitane kaldı onuda teşhire çıkardık bnde gitmişken aldım 2499 tl ye geldi biraz fazla ama napalım

42LW5500 için kötü bir fiyat sayılmaz hocam, hayırlı olsun. 7 tane FPR gözlüğünüzü de aldınız değil mi aile paketinden hediye gelen?

saolun öncelikle şuan ellerinde yokmuş adam bi kaç içinde ben size telefon ederim burdan alırsınız 5 gözlüğü dedi

• Tamamdır hocam, 2 tanesi TV kutusunun içinde geliyor zaten gözlüğün, 5 tanesini de elden alın ama bırakmayın onlara fiyatı çok ucuz da olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: cline

forum içerinde link vermek ile ilgili yasaklar var bildiğim kadarıyla ama site ismi üzerinden bulabilirsiniz " divxm " site altında 3d fim ses dosyaları diye bir bölümde var.

tşkler
  • Arkadaşlar Ankara'da güzel kampanya yakalayanlar buradan paylaşabilirlerse sevinirim. iyi bir kampanya ile elimden gelirse 47lw olamzsa 42lw almayı düşünüyorum.
    şu an evimde 42sx300 projeksiyon tvlerden var ampulunu yeni değiştirdim sıfıra yakın ama teknoloji ilerledikçe doyumsuzluk artıyor. bir de zaten 42 kullandığım için 47ye geçeyim diyorum benim kaslı tv den sonra gözüme ufak göründü 42lw. bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebelup -- 1 Ağustos 2011; 23:48:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowpane

quote:

Orijinalden alıntı: HoXLeY

LW4500 kullananlara bir sorum var.

Televizyonunu açtığınızda panelin arkasında cızzzz diye bir ses geliyor muu??? televizyon " Programlanmamış " modundayken bıle bu ses cıkıyor ve gittikçe daha da kötü bir hal alıyor.

birileri yardım etsin ne olur..

42lw4500 modelinde ses geliyormu bilmiyorum ama eski tuplu tvmden ona benzer bir ses geliyordu.

hocam bıraz daha acıklar mısınız.nasıl duzelttınız sorunu.bana teknık servıs elemanı scartını degıstırecegız fılan dedı
  • arkadaşlar merhaba bazı teknosalarda 55lx 9500 modeli var fiyatı ise 3999tl dir
  • quote:

Tamamdır hocam, 2 tanesi TV kutusunun içinde geliyor zaten gözlüğün, 5 tanesini de elden alın ama bırakmayın onlara fiyatı çok ucuz da olsa

Allah allah ilginç ben teknosadan 7 gözlük hediyeli aldım tv yi şuan kutuda evde bekliyor sehpa kurulduktan sonra servisi çağırıp kurduracağım. Tv yi eve getiren nakliye elemanına ısrarla sordum 5 tane gözlük yokmu diye öyle bir şey görünmüyor size dedi sonra kutunun üzerine baktım sol tarafında lg cinema 3d tv ler 5 gözlük içeren aile paketi hediyeli yazıyor biraz daha üstünde kırmızı kağıtla yapıştırılmış bir yazı var 3d glasses included yazıyor aile paketi kutunun içindemi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 2 Ağustos 2011; 0:06:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Tamamdır hocam, 2 tanesi TV kutusunun içinde geliyor zaten gözlüğün, 5 tanesini de elden alın ama bırakmayın onlara fiyatı çok ucuz da olsa

Allah allah ilginç ben teknosadan 7 gözlük hediyeli aldım tv yi şuan kutuda evde bekliyor sehpa kurulduktan sonra servisi çağırıp kurduracağım. Tv yi eve getiren nakliye elemanına ısrarla sordum 5 tane gözlük yokmu diye öyle bir şey görünmüyor size dedi sonra kutunun üzerine baktım sol tarafında lg cinema 3d tv ler 5 gözlük içeren aile paketi hediyeli yazıyor biraz daha üstünde kırmızı kağıtla yapıştırılmış bir yazı var 3d glasses included yazıyor aile paketi kutunun içindemi acaba

Kutunun icinden çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: erdinc_seray

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Kutunun icinden çıkıyor

yaklaşık 1 ay oldu Teknosadan alalı ve kutunun üzerinde aile paketi yazmasına rağmen kutunun içinden 2 adet gözlük çıktı ve 5 adet gözlüğü alamadım. Bu sebeptende ailece oturup 3 boyut keyfini beraber yaşayamadık bir türlü. Ben kendi deneyimimi yaşadım ve kısaca diğer aile fertlerine yaşattım.
    toplam 5-6 kez Teknosanın müşteri hizmetleri ile konuşmama rağmen 2 kez mesaj yazmama rağmen her seferinde biz konuyu inceliyoruz size geri döneceğiz diyorlar ve halen hiç bir gelişme kaydedemedim. Teknosa bu konuda sürekli işi öteleme yoluna gidiyor. Yani tamamen çözümsüzlük yolunda biz sizi kazıkladık ve siz buna katlanmak durumundasınız yaklaşımındalar.
    Bu yüzden Teknosadan alan arkadaşlar mümkünse aldıklarında 5 adet gözlüklerini hemen mağazadan talep etsinler.

• Arkadaşlar Günceleme dosyasını Bulamayanlar İçin Upload yaptım..

Firmware v4.60.13 42LW4500

http://www.fileserve.com/file/P8m5XNr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat708 -- 2 Ağustos 2011; 23:54:48 >
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.