Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5400,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.571
Cevap
139
Favori
2.034.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam tehşir ürünü düşünürsen şuan da teknosalarda 42lx6500 modeli var fiyatı ise 1699tl dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gastser

quote:

Orijinalden alıntı: erdinc_seray

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

Tamamdır hocam, 2 tanesi TV kutusunun içinde geliyor zaten gözlüğün, 5 tanesini de elden alın ama bırakmayın onlara fiyatı çok ucuz da olsa

Allah allah ilginç ben teknosadan 7 gözlük hediyeli aldım tv yi şuan kutuda evde bekliyor sehpa kurulduktan sonra servisi çağırıp kurduracağım. Tv yi eve getiren nakliye elemanına ısrarla sordum 5 tane gözlük yokmu diye öyle bir şey görünmüyor size dedi sonra kutunun üzerine baktım sol tarafında lg cinema 3d tv ler 5 gözlük içeren aile paketi hediyeli yazıyor biraz daha üstünde kırmızı kağıtla yapıştırılmış bir yazı var 3d glasses included yazıyor aile paketi kutunun içindemi acaba

Kutunun icinden çıkıyor

yaklaşık 1 ay oldu Teknosadan alalı ve kutunun üzerinde aile paketi yazmasına rağmen kutunun içinden 2 adet gözlük çıktı ve 5 adet gözlüğü alamadım. Bu sebeptende ailece oturup 3 boyut keyfini beraber yaşayamadık bir türlü. Ben kendi deneyimimi yaşadım ve kısaca diğer aile fertlerine yaşattım.
    toplam 5-6 kez Teknosanın müşteri hizmetleri ile konuşmama rağmen 2 kez mesaj yazmama rağmen her seferinde biz konuyu inceliyoruz size geri döneceğiz diyorlar ve halen hiç bir gelişme kaydedemedim. Teknosa bu konuda sürekli işi öteleme yoluna gidiyor. Yani tamamen çözümsüzlük yolunda biz sizi kazıkladık ve siz buna katlanmak durumundasınız yaklaşımındalar.
    Bu yüzden Teknosadan alan arkadaşlar mümkünse aldıklarında 5 adet gözlüklerini hemen mağazadan talep etsinler.

öf ya kutudadır inşallah

• i
    quote:

Orijinalden alıntı: smallville

İnanılır gibi değil arkadaş bu ne biçim fiyat ya

Vatan bilgisayarda 47LW650s normal fiyatı 5.434 TL Kampanya fiyatı 4.499 TL

Haftasonu teknosa'da kampanyalı bu ürünün fiyatı 3.599 TL idi nasıl bir fark bu ya.

Nano 3d led'lere kafayı takmasaydım bu tv'yi kaçırmazdım.

Takip ettiğim kadarıyla en güzel fiyatlar teknosada

Bugün bimeks'te de güzel fiyatlar var ama teknosanın son kampanyada verdiği
    fiyatların yinede üzerinde.

Şunuda gözardı etmeyin teknosa'nın olduğu yerlerde bir LG bayisi varsa ve teknosada
    almak istediğiniz ürün mağaza stoklarında kalmadıysa LG bayisi ilede görüşün aynı fiyata
    ordanda alabilirsiniz.

Smallville arkadaş Nano teknolojili 7700 serisine bende senin gibi kafayı takmıştım başlarda ama yabancı forumlardan yapmış olduğum araştırmalarım beni LG 42LW650S i almaya yönlendirdi.Neden dersen büyük bir fark göremeyeceksin de ondan vereceğin 1500-1750 TL lik farka git üst seviye bir mediaplayer,bir 3d Bluray Player ve birde ses sistemi al kur sistemini fıstık gibi ben öyle yaptım ve gözüm hiçde arkada kalmadı.Tabi benim size bu kişisel tavsiyem ama benim param çok ben sistemimi bu yönde kuracağım dersen ona da saygı duyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alperkon -- 2 Ağustos 2011; 1:48:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alperkon

i
    quote:

Orijinalden alıntı: smallville

İnanılır gibi değil arkadaş bu ne biçim fiyat ya

Vatan bilgisayarda 47LW650s normal fiyatı 5.434 TL Kampanya fiyatı 4.499 TL

Haftasonu teknosa'da kampanyalı bu ürünün fiyatı 3.599 TL idi nasıl bir fark bu ya.

Nano 3d led'lere kafayı takmasaydım bu tv'yi kaçırmazdım.

Takip ettiğim kadarıyla en güzel fiyatlar teknosada

Bugün bimeks'te de güzel fiyatlar var ama teknosanın son kampanyada verdiği
    fiyatların yinede üzerinde.

Şunuda gözardı etmeyin teknosa'nın olduğu yerlerde bir LG bayisi varsa ve teknosada
    almak istediğiniz ürün mağaza stoklarında kalmadıysa LG bayisi ilede görüşün aynı fiyata
    ordanda alabilirsiniz.

Smallville arkadaş Nano teknolojili 7700 serisine bende senin gibi kafayı takmıştım başlarda ama yabancı forumlardan yapmış olduğum araştırmalarım beni LG 42LW650S i almaya yönlendirdi.Neden dersen büyük bir fark göremeyeceksin de ondan vereceğin 1500-1750 TL lik farka git üst seviye bir mediaplayer,bir 3d Bluray Player ve birde ses sistemi al kur sistemini fıstık gibi ben öyle yaptım ve gözüm hiçde arkada kalmadı.Tabi benim size bu kişisel tavsiyem ama benim param çok ben sistemimi bu yönde kuracağım dersen ona da saygı duyarım.

47lw650s 3.600 tl ile 5.400 tl arası bir fiyatla piyasada.

Ben 47lw770s'yi 4.600 tl gibi bir fiyatla İzmir'de bölge bayisi toptancı bir arkadaştan alıyorum Allah nasip ederse

bu modelle ilgili internette henüz fazla bilgi bulamamış olsamda bazı sitelerde yazanlardan doğru anladıysam
    usb wifi dongle ve magic motion kumanda ile birlikte geliyor ve full led bir tv

nano 3d diye geldiği için 3d'sinin şimdiki 3d sinema serilerinden biraz daha geliştirilmiş olacacağını düşünüyorum.
    Ama şimdiye kadar Türkiye de bu tv'yi kullanan bir kişi duymadığımız için tv ile ilgili daha fazla yorum yapmam da
    doğru olmaz.

şimdilik 7 Ağustos diye bir tarih aldım ama pazar gününe denk geldiği için 8 Ağustos ta olmasını umut ediyorum.

• quote:

Tamamdır hocam, 2 tanesi TV kutusunun içinde geliyor zaten gözlüğün, 5 tanesini de elden alın ama bırakmayın onlara fiyatı çok ucuz da olsa

eyw hocam bırakmam bn satan eleman dedi bn ayarlıcam kasada da konuşuldu o durum yani çoğu kişi bili mağazada gider gelir alırım gözlükleri :d
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cline

forum içerinde link vermek ile ilgili yasaklar var bildiğim kadarıyla ama site ismi üzerinden bulabilirsiniz " divxm " site altında 3d fim ses dosyaları diye bir bölümde var.

tşkler

Verdiğin bilgi için teşekkürler. Ancak işten internete bağlanıyorum ve oradaki download sitelerine mesai saatlerinde girilemiyor.
    3d türkçe sesleri bulabileceğimiz t o r r e n t sitesi var mı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat708

Arkadaşlar Günceleme dosyasını Bulamayanlar İçin Upload yaptım..

Firmware v4.60.13

http://www.fileserve.com/file/P8m5XNr

KARDEŞ lw5500 İÇİNMİ YOKSA lw4500 içinmi bendeki 5500 de yanlış yapmayalım... teşekürler
  • arkadaşlar güncel 3d film listesini paylaşıyorum o isimlerden çoğu filmi bulabilirsiniz internette

http://tinypaste.com/571157

alıntıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayat08

hocam tehşir ürünü düşünürsen şuan da teknosalarda 42lx6500 modeli var fiyatı ise 1699tl dir.

Off ne kadar ucuzlamış bu TV, fiyatı gerçekten bu mu? 42" boyut bir 3D LED TV 1700TL ye çok ucuz ya. Ama ne kondisyonda olduğu meçhul tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayat08

arkadaşlar merhaba bazı teknosalarda 55lx 9500 modeli var fiyatı ise 3999tl dir

LX geçen yılın SG gözlük kullanan modeli yalnoız, FPR teknolojisi kullanan Cinema 3D TV lerin model kodlar LW. Eski seriye göre fiyat çok da ucuz değil bence ama LX9500 Full LED sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat708

Arkadaşlar Günceleme dosyasını Bulamayanlar İçin Upload yaptım..

Firmware v4.60.13

http://www.fileserve.com/file/P8m5XNr

Bu LW4500 için değil mi? İlk mesaja ekliyorum soranları yönlendirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarac_07

arkadaşlar güncel 3d film listesini paylaşıyorum o isimlerden çoğu filmi bulabilirsiniz internette

alıntıdır...

Bunu da ekledim ilk mesaja.
  • quote:

quote:

Allah allah ilginç ben teknosadan 7 gözlük hediyeli aldım tv yi şuan kutuda evde bekliyor sehpa kurulduktan sonra servisi çağırıp kurduracağım. Tv yi eve getiren nakliye elemanına ısrarla sordum 5 tane gözlük yokmu diye öyle bir şey görünmüyor size dedi sonra kutunun üzerine baktım sol tarafında lg cinema 3d tv ler 5 gözlük içeren aile paketi hediyeli yazıyor biraz daha üstünde kırmızı kağıtla yapıştırılmış bir yazı var 3d glasses included yazıyor aile paketi kutunun içindemi acaba

Muhtemelen kutunun içindedir sizin gözlükleriniz, bazı teknomarketler bu hediye olan gözlükleri vermemek gibi bir politika yürütüyorlar saebebini anlamadığım şekilde ama zaten kutunuzun içinden çıkmasa bile direkt hak iddia edersiniz satın aldığınız teknomarkete gidip.

Evet, fiyatı ucuz olabilir bu gözlüklerin ama satın alma konusunda hep üşeniyor insan. Ayrıca promosyon olarak aile paketi hediyesidir deniyorsa niye bırakalım peşini değil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kutunun icinden çıkıyor

yaklaşık 1 ay oldu Teknosadan alalı ve kutunun üzerinde aile paketi yazmasına rağmen kutunun içinden 2 adet gözlük çıktı ve 5 adet gözlüğü alamadım. Bu sebeptende ailece oturup 3 boyut keyfini beraber yaşayamadık bir türlü. Ben kendi deneyimimi yaşadım ve kısaca diğer aile fertlerine yaşattım.
    toplam 5-6 kez Teknosanın müşteri hizmetleri ile konuşmama rağmen 2 kez mesaj yazmama rağmen her seferinde biz konuyu inceliyoruz size geri döneceğiz diyorlar ve halen hiç bir gelişme kaydedemedim. Teknosa bu konuda sürekli işi öteleme yoluna gidiyor. Yani tamamen çözümsüzlük yolunda biz sizi kazıkladık ve siz buna katlanmak durumundasınız yaklaşımındalar.
    Bu yüzden Teknosadan alan arkadaşlar mümkünse aldıklarında 5 adet gözlüklerini hemen mağazadan talep etsinler.

öf ya kutudadır inşallah

Bu konularda direk LG Türkiye'ye şikayet edin. Eğer kutunun üzerinde "5'li FPR gözlük" yazıyor ise LG Türkiye o ürünleri ithal edip piyasaya sürerken içine o aile paketini koymuş, teknomarketteki kendilerini çok zeki sanan satış danışmanları ve yönetici arkadaşları kutuları açıp bu pekite içinden almış, o kutuyu 100TL ye ayrıca satıyor demektir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kutunun icinden çıkıyor

Hocam vallahi üzüldüm sizin durumunuza, yani 5 tane aile paketinin hediyesi olan gözlüğü vermeyerek nasıl daha da zengin olacak Teknosa bilemiyorum. Eğer ki bulunduğunuz şehirde Real 3D film yayınlayan sinemalar varsa onların kantininde tanesi 4 liraya satılan gözlükler de FPR gözlük oluyor, onlarla da tamamlayabilirsiniz seti

quote:

quote:

eyw hocam bırakmam bn satan eleman dedi bn ayarlıcam kasada da konuşuldu o durum yani çoğu kişi bili mağazada gider gelir alırım gözlükleri :d

İşte görmek istediğimiz ruh bu, mücadele ruhu

• Orijinalden alıntı: bay.xx

kardeş ümraniyenin neresindesin bende ümraniyedeyim

armağanevler mevkinde oturuyorum, iski vs burada, çakmakda deniliyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kutunun icinden çıkıyor

arkadaşlar bende 42LW4500 modelini alldım. kutunun içinden 2 adet gözlük cıkıyor, içerisinde renkli 5 adet gözlük bulunan aile paketi ayrıca veriyorlar.

• quote:

arkadaşlar güncel 3d film listesini paylaşıyorum o isimlerden çoğu filmi bulabilirsiniz internette

alıntıdır...

güzel bir paylaşım teşekkür ederim. filmlerin yanına puanlama gibi birşey yapılabilse güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowpane

quote:

alıntıdır...

güzel bir paylaşım teşekkür ederim. filmlerin yanına puanlama gibi birşey yapılabilse güzel olurdu.

takip

• Orijinalden alıntı: dusty_

İşte görmek istediğimiz ruh bu, mücadele ruhu

inş mücadeleyi kazancam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarac_07 -- 2 Ağustos 2011; 11:03:48 >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.