Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5400,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.571
Cevap
139
Favori
2.034.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

murat arkadaşın verdiği linkteki

Firmware v4.60.13

yeni versiyonmu acaba ? ben lw5500 den tv den baktım update bulamadı

yanlız şuan yüklü versiyonda 4.00.18 indirip usb den bişiden denesemmi sence
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowpane

quote:

Orijinalden alıntı: sarac_07

arkadaşlar güncel 3d film listesini paylaşıyorum o isimlerden çoğu filmi bulabilirsiniz internette

http://tinypaste.com/571157

alıntıdır...

güzel bir paylaşım teşekkür ederim. filmlerin yanına puanlama gibi birşey yapılabilse güzel olurdu.

rica ederim de bnmde daha deneme şansım olmadı interentte bi forumda buldum bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarac_07 -- 2 Ağustos 2011; 11:19:06 >

• Selam arkadaslar 42 lw 5500 ve dark media cinemaniax cihazlarina sahibim 15 m2 odada kullanmak icin bi ses sistemi ariyorum fazla pahali olmayan bi sistem onerirmisiniz sanirim giris ve cikislar cok onemliymis sahip oldugum cihazlara uygun bi sistem bilgisi verirmisiniz fiyati 400 u gecmezse iyi olur. TESEKKURLER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O-G-U-Z-H-A-N

@ techraven

Firmware v4.60.13

LW4500 update'i olması lazım o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O-G-U-Z-H-A-N

@ techraven

Firmware v4.60.13

O arkadaşta LW4500 olması lazım ilk sayfaya öyle geçilmiş zamanında. Sen yapma onu bence, update yok diyorsa TV kurcalama
  • evet öyleymiş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: matroki

Selam arkadaslar 42 lw 5500 ve dark media cinemaniax cihazlarina sahibim 15 m2 odada kullanmak icin bi ses sistemi ariyorum fazla pahali olmayan bi sistem onerirmisiniz sanirim giris ve cikislar cok onemliymis sahip oldugum cihazlara uygun bi sistem bilgisi verirmisiniz fiyati 400 u gecmezse iyi olur. TESEKKURLER

forumda logitech z5500 modeli tavsiye ediliyor.

ses sistemi özelliklerinden anlamamakla birlikte bir tavsiyede bulunabilirim.

HT806TA MODELİ olması lazım turuncu indirimi yakalarsan 459.tlye alabilirsin. 5.1 ses sistemi 850watt ve 4 ayaklı, usb, dvx, dts,

sana sağlıyacağı tek avantaj, tv kumandasında bulunan simplink tuşu sayesinde ses sisteminle bağlantı kurup, yönetebilmen, ileri, geri, durdur, başa al, ses +/-, dil secenekleri vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: gastser

quote:

Orijinalden alıntı: erdinc_seray

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

Tamamdır hocam, 2 tanesi TV kutusunun içinde geliyor zaten gözlüğün, 5 tanesini de elden alın ama bırakmayın onlara fiyatı çok ucuz da olsa

Allah allah ilginç ben teknosadan 7 gözlük hediyeli aldım tv yi şuan kutuda evde bekliyor sehpa kurulduktan sonra servisi çağırıp kurduracağım. Tv yi eve getiren nakliye elemanına ısrarla sordum 5 tane gözlük yokmu diye öyle bir şey görünmüyor size dedi sonra kutunun üzerine baktım sol tarafında lg cinema 3d tv ler 5 gözlük içeren aile paketi hediyeli yazıyor biraz daha üstünde kırmızı kağıtla yapıştırılmış bir yazı var 3d glasses included yazıyor aile paketi kutunun içindemi acaba

Kutunun icinden çıkıyor

yaklaşık 1 ay oldu Teknosadan alalı ve kutunun üzerinde aile paketi yazmasına rağmen kutunun içinden 2 adet gözlük çıktı ve 5 adet gözlüğü alamadım. Bu sebeptende ailece oturup 3 boyut keyfini beraber yaşayamadık bir türlü. Ben kendi deneyimimi yaşadım ve kısaca diğer aile fertlerine yaşattım.
    toplam 5-6 kez Teknosanın müşteri hizmetleri ile konuşmama rağmen 2 kez mesaj yazmama rağmen her seferinde biz konuyu inceliyoruz size geri döneceğiz diyorlar ve halen hiç bir gelişme kaydedemedim. Teknosa bu konuda sürekli işi öteleme yoluna gidiyor. Yani tamamen çözümsüzlük yolunda biz sizi kazıkladık ve siz buna katlanmak durumundasınız yaklaşımındalar.
    Bu yüzden Teknosadan alan arkadaşlar mümkünse aldıklarında 5 adet gözlüklerini hemen mağazadan talep etsinler.

öf ya kutudadır inşallah

Bu konularda direk LG Türkiye'ye şikayet edin. Eğer kutunun üzerinde "5'li FPR gözlük" yazıyor ise LG Türkiye o ürünleri ithal edip piyasaya sürerken içine o aile paketini koymuş, teknomarketteki kendilerini çok zeki sanan satış danışmanları ve yönetici arkadaşları kutuları açıp bu pekite içinden almış, o kutuyu 100TL ye ayrıca satıyor demektir.

Kutunun üzerini kaplayan koli bandında LGE Türkiye Tarafından Kontrol Edilmiştir yazıyor açılmamıştır umarım

• 42LW650S modeli tv aldım. Acaba usb den maksimum kaç Gb lık flaş bellek yada harddisk görüyo arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: av_avii

42LW650S modeli tv aldım. Acaba usb den maksimum kaç Gb lık flaş bellek yada harddisk görüyo arkadaşlar.

1TB Seagate HDD mi görüyor benim. Daha üzerini bilmiyorum, ama desteklememesi için bir neden de görmüyorum
  • Bugün geldi tv ben evde değildim ama haberini aldım 47lw5500 kutunun içinde 2 adet gözlük var demişler diğer 5 adet aile paketinide ayrıca vermişler bilgilerinize...Ama ben tv yi daha kullanamayacağım ev yerleştiriyorum evlilikten sonra kısmetse keşfetmeye başlıyacağım :)
  • Arkadaşlar,
    .m2ts uzantılı filmleri usb'den oynatabiliyor muyuz? Yoksa .mkv'ye dönüştürmek mi gerek..
  • dönüştürmen gerek
  • quote:

quote:

42LW650S modeli tv aldım. Acaba usb den maksimum kaç Gb lık flaş bellek yada harddisk görüyo arkadaşlar.

1TB Seagate HDD mi görüyor benim. Daha üzerini bilmiyorum, ama desteklememesi için bir neden de görmüyorum

benim 55lw650s 1.5tb'lık hdd'imi görüyor. var mı arttıran :)
  • Eğer linux tabanlı değilse lg tvler, 2g da takılı kalır.
    zaten yeterli de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayano

quote:

quote:

benim 55lw650s 1.5tb'lık hdd'imi görüyor. var mı arttıran :)

wd 2 tb çalışıyor 55570s

• quote:

Orijinalden alıntı: streak26

Bugün geldi tv ben evde değildim ama haberini aldım 47lw5500 kutunun içinde 2 adet gözlük var demişler diğer 5 adet aile paketinide ayrıca vermişler bilgilerinize...Ama ben tv yi daha kullanamayacağım ev yerleştiriyorum evlilikten sonra kısmetse keşfetmeye başlıyacağım :)

ya of vermedi işte teknosa ayrıca gözlük falan sadece tv yi getirdi gitti meraktan çatlıcam kutuyuda açamıyorum içindemi bakayım.Arıyorum mağazayı fatura numarasını verin sağ üstte yazıyor diyor yok öyle bir numara sıra numarası yazıyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdil

Eğer linux tabanlı değilse lg tvler, 2g da takılı kalır.
    zaten yeterli de olur.

TV yazılımı Linux tabanlı

http://openlgtv.org.ru/forum/viewtopic.php?f=9&t=16

Burda TV ye klavye ve mause desteği nasıl verilir anlatıyor Linuxtan anlayan arkadaşlar inceleyebilir mi

O sitede firmware üzerinde değişiklikler yapılarak yeni özellikler ekleme konusu anlatılıyor
  • merhaba arkadaşlar.
    bende henüz daha bugün 42lw4500 sahibi oldum. yalnız bir kaç sorunum var tv update nasıl yapacağım. usb diskten yapılıyorsa lw4500 modeli için son güncelleme linki alabirmiyim. birde digitürk hd kutumuda bugün tv ye bağladım yalnız seslerde 15-20 snde bir çok kısa takılmalar oluyor normal harddiskten film seyrederken olmuyor sadece uydu alıcıda var böyle bir sorun. neden olabilir? update yapılınca bu sorun hallolurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: callaghan

merhaba arkadaşlar.
    bende henüz daha bugün 42lw4500 sahibi oldum. yalnız bir kaç sorunum var tv update nasıl yapacağım. usb diskten yapılıyorsa lw4500 modeli için son güncelleme linki alabirmiyim. birde digitürk hd kutumuda bugün tv ye bağladım yalnız seslerde 15-20 snde bir çok kısa takılmalar oluyor normal harddiskten film seyrederken olmuyor sadece uydu alıcıda var böyle bir sorun. neden olabilir? update yapılınca bu sorun hallolurmu?

Bu konunun ilk mesajında var güncelleme linki ve nasıl yapılacağı adım adım. O sorunun güncelleme ile düzeleceğini sanmıyorum yalnız, bir dene yine ama.
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.