Şimdi Ara

LG BX327 3D Projeksiyon için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bugün LG BX327 3D projeksiyon aldım. Ancak merak ettiğim ve yardımınızı isteyeceğim bir kaç konu var.

Cihazın arkasındaki usb portuna flash belleğime attığım 3d filmi attım ve çalıştırdım ama nedense 3d sinyal yok diye açmıyor. Film oynuyor ama yan yana çift ekra var. Kumanda üzerindeki 3d butonu işlemiyor. Cihazın menüsüne girdiğimde 3d özelliğini etkinleştirme seçeneğine bastığımda. 3d sinyalli olan aygıt bulunamadı gibi bir hata veriyor.

1. usb portundan 3d film oynatamıyormuyum?
    2. oynatamıyorsam 3d sinyali veren ps3 yada bluray player mi almam gerekiyor? Uygun fiyatlı player önerebili misiniz?
    3. dlp link gözlük almak istiyorum ama kdv dahil 100 usd civarı, daha ucuza işime yarayacak gözlük bulabilir miyim?

Şimdiden yanıtlar için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaNeR_c -- 22 Kasım 2011; 22:48:39 >

• Sen 100 doları göze almışsın ama DLP link gözlük 60TL:
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-lite-out-1-lite-out-1-adet-x-3d-dlp-active-shutter-gozluk/productdetails.aspx?I_ID=56602

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drberk2 -- 23 Kasım 2011; 13:05:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drberk2

Sen 100 doları göze almışsın ama DLP link gözlük 60TL:
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-lite-out-1-lite-out-1-adet-x-3d-dlp-active-shutter-gozluk/productdetails.aspx?I_ID=56602

Sağol kardeşim bilgi için, yarın gözlüğü alıp deneyeceğim. Bu arada bu akşam projeksiyonumda farkettim ki 1920x1080 çözünürlükte bilgisayardan pes oynayabiliyormuşum. Ben 1024x768 sanıyordum çözünürlüğü meğer o sadece 3d içinmiş :) Artık projeksiyonumu daha çok seviyorum, yarın gözlüğü aldığımda 3d performansınıda yazacağım.

not: Yukarıdaki sorduğum sorunun yanıtını buldum, usb den 3d filmler olmuyor çünkü sadece hdmi girişi aktif olduğunda 3d butonu çalışıyor. Aslında usb den olsaymış süper olacakmış. Sanırım buda bluray cihaz satabilmek için pazarlama stratejisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaNeR_c -- 24 Kasım 2011; 0:20:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TaNeR_c

quote:

Orijinalden alıntı: drberk2

Sen 100 doları göze almışsın ama DLP link gözlük 60TL:

Sağol kardeşim bilgi için, yarın gözlüğü alıp deneyeceğim. Bu arada bu akşam projeksiyonumda farkettim ki 1920x1080 çözünürlükte bilgisayardan pes oynayabiliyormuşum. Ben 1024x768 sanıyordum çözünürlüğü meğer o sadece 3d içinmiş :) Artık projeksiyonumu daha çok seviyorum, yarın gözlüğü aldığımda 3d performansınıda yazacağım.

not: Yukarıdaki sorduğum sorunun yanıtını buldum, usb den 3d filmler olmuyor çünkü sadece hdmi girişi aktif olduğunda 3d butonu çalışıyor. Aslında usb den olsaymış süper olacakmış. Sanırım buda bluray cihaz satabilmek için pazarlama stratejisi.

Gözlükten sonra yorum gelmemiş, merakla bekliyoruz.

• gözlükleri aldım 5 ay önce hala kullanıyorum :) Sonuç çok memnunum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.