Yüzbaşı
17 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, bilgisayar bakımı yapıyor ve tamir ediyorsanız sitemize ÜCRETSİZ ilan verebilir binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin hizmet ilanlarındaki en büyük sitesi olan http://www.yapanibul.com a girin ve hemen üye olun. Üyeliğinizi aktifleştirdikten sonra "Ücretsiz İlan Ver" butonunu tıklayıp ilanınızı 3 dk. içinde verebilirsiniz.

http://www.yapanibul.com
Merhaba, klima bakımı yapıyor ve tamir ediyorsanız sitemize ÜCRETSİZ ilan verebilir binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin hizmet ilanlarındaki en büyük sitesi olan http://www.yapanibul.com a girin ve hemen üye olun. Üyeliğinizi aktifleştirdikten sonra "Ücretsiz İlan Ver" butonunu tıklayıp ilanınızı 3 dk. içinde verebilirsiniz.

http://www.yapanibul.com
Merhaba bugün LG BX327 3D projeksiyon aldım. Ancak merak ettiğim ve yardımınızı isteyeceğim bir kaç konu var.

Cihazın arkasındaki usb portuna flash belleğime attığım 3d filmi attım ve çalıştırdım ama nedense 3d sinyal yok diye açmıyor. Film oynuyor ama yan yana çift ekra var. Kumanda üzerindeki 3d butonu işlemiyor. Cihazın menüsüne girdiğimde 3d özelliğini etkinleştirme seçeneğine bastığımda. 3d sinyalli olan aygıt bulunamadı gibi bir hata veriyor.

1. usb portundan 3d film oynatamıyormuyum?
2. oynatamıyorsam 3d sinyali veren ps3 yada bluray player mi almam gerekiyor? Uygun fiyatlı player önerebili misiniz?
3. dlp link gözlük almak istiyorum ama kdv dahil 100 usd civarı, daha ucuza işime yarayacak gözlük bulabilir miyim?

Şimdiden yanıtlar için teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar artık pek oyun oynamadığım için W860CU Notebook'umu satıyorum.

malüm W860CU Notebook ta 2-3 tür donanım var benimkileri aşağıya yazıyorum
i7 820QM (1.73 - 3.06 ghz, 8 mb cache)
Nvidia Geforce GTX 260 M
ram 4gb ddr3 1333mhz
hdd 7200rpm sata2 500gb

Bu model için aşağıdaki linkte detaylı açıklamalar ve testlerde mevcut:
http://forum.donanimhaber.com/m_38514514/mpage_1/key_/tm.htm

not: Fokus Bilgisayardan geçen yıl aldım garantisi devam etmektedir. Cihazda şimdiye kadar hiçbir arıza, mavi ekran yada benzeri bir sorun olmamıştır. Oldukça hızlı bir Canavardır :)
Oyun artık pek oynamadığımdan dolayı ve netbook'a geçeceğimden dolayı satıyorum.

Geçen yıl 3400 tl ye almıştım 1800 tl ye satıyorum. Faturası, garantisi, orjinal kutusu, orjinal deri çantası yanında verilecektir.
Alacak arkadaş sorunsuz yıllarca kullanabilir.

Ödeme seçeneği olarak, tüm kredi kartlarına tek çekim, word kart 12 aya kadar taksit ve banka havalesi yapabilirsiniz.
Ayrıca bir seçenek daha belirteyim. 1000 tl yi yeni alacağım netbook için istediğiniz tüm kartlara 12 ay çektirirz geri kalanı üstte belirttiğim gibi de ödeyebilirsiniz.
Şimdiden bu canavarı alacak olana hayırlı olsun :)

İlgilenen bana mesaj atsın.
Arkadaşlar merhaba forumda baya bir konu okudum ama sorularıma yanıt tam olarak bulamadım.
Elimde LG LD550 Lcd tv var. Tv 100 hz, Nvidia Vision3D Kit ve Uyumlu Ekran kartı alsam televizyonumdan 3d oyun yada film izleyebilir miyim ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar, telefonumu güncellemek istiyorum fakat bir türlü yapamıyorum. Ovi ile tüm aşamaları tek tek resim olarak ekliyorum.

Ayrıca ovi ile bunu yapamayınca "Nokia Software Updater" indirip onla yapmayı denedim ama oda telefon güncel diyor. Ama güncel olmadığını biliyorum. Ayrıca telefonumu kapatıp shift+space+backspace+power tuşlarına basıp reset attım o şekilde denedim yine olmadı. Birde telefonumun menüsünde yazılım güncelleme diye bir seçenek var evdeki wirelles ile bağlanıp denedim 1.5 mb lik bir dosya indirdi güncellemek için telefonu yeniden başlattı bu defada paket telefonunuzla uyumlu değil diyip yüklemedi.

Telefonumu 21.2.102 versiyonundan 22.0.110 versiyonuna başka nasıl geçirebilirim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Saygılar...

aşama 1
aşama 2
aşama 3
aşama 4
aşama 5
Neden Dekstroz Tablet?

Yüksek enerji kaynağı olan Dekstroz çiğneme tabletleri, alındığında anında eriyerek çok kısa sürede kana karışır.
Beynimiz, yanlız ve yanlız dekstroz'la beslenir ve günde 120-150 gram dekstroz'a ihtiyaç duyar. İşte bu ihtiyacın bir kısmı Dekstroz çiğneme tabletleriyle karşılanabilir. (Kaynak: Gesundheit in Wort und Bild Nr.7/1993 Sayfa 6)
Ders, ödev ve sınav öncesi alınacak 6-7 adet Dekstroz çiğneme tabletleri öğrencilerin zihinsel yeteneklerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlar.
Tüm spor aktivitelerinde kas hücreleri saf ve yoğun enerjiye ihtiyaç duyarlar. Antremanlardan ve maçlardan önce alınacak 10-15 adet Dekstroz çiğneme tableti, fiziksel performansı belirgin bir şekilde yükseltir ama asla doping değildir. Avrupa ve Amerika'da bütün sporcular tarafından kullanılır.
Dekstroz çiğneme tabletleri her yaşta görülen unutkanlık, dikkat dağınıklığı, yorgunluk, bitkinlik gibi aktivite ve konsantrasyon azalmalarına beyin ve kas hücrelerini en üst düzeyde besleyerek normale dönüşünü hızlandırır.
Çalışanlar, uzun yolculuklarda araç kullananlar fiziksel ve zihinsel yorgunluk çekerler. Bu durumlarda en doğru ve sağlıklı çözüm Dekstroz çiğneme tabletleridir. İhtiyaç duyulduğu kadar alınabilir ve etkisini hemen hissettirir.
Özellikle çok heyecanlanan kişilere, kalabalık önünde konuşma yapacak olanlara, iş toplantısı stresini yoğun yaşayanlara, piyano veya herhangi bir enstürman çalan kişilere, sahne yapacak olan ve enerjiye ihtiyacı olanlara , sporculara, kan şekeri düşenlere, öğrencilere, konsantrasyon toplamada zorlalanlara, dikkati çabuk dağılan kişilere, sınava girecek öğrencilere, uzun yol söförlüğü yapanlara (yolda dikkati kaybetmemek için ) tavsiye edilir. Ayrıca yorgunluk, halsizlik, güçlüksüz hissediyorsanız Dextrose Tableti kullanmanızı öneririz.
Diyet yapan kişilerde ani şeker düşmesi olabilir, bu durumlarda Dekstroz tabletlerden 3 adet alarak kan şekerlerini normal düzeye çıkarmaları tavsiye edilmektedir.
Dekstroz çiğneme tabletleri ilaç değildir, tamamen doğal bir üründür. Tüm aile bireyleri güvenle kullanabilirler.
Diyabetikler için hekim tavsiyesi önerilir.
Seçkin eczanelerde bulunur.
Çeşitleri: Vitamine C ( C Vitaminli) , Magnesium ( Magnezyumlu) , Calcium ( Kalsiyumlu)

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir hafta önce PHILIPS 47PFL5522 modelini satın aldım. Digiturk kullanıyorum ancak digiturk cihazım DCI marka diye danrik bi alet, sanırım önceden digiturk alıcısı philips kullanıyordu. Benim sorunum şu, digiturk izlerken ekranda karıncalanma çok oluyor görüntü kalitesi pek iyi değil, bazı kanallar daha iyi ama kumanda üzerinde görüntü ayarlarını yumuşak yada doğal yapınca daha düzgün görünüyor fakat bu sefer görüntü bulanık ve net olmuyor, görüntüyü multimedia yada zengin seçtiğimde ekranın heryeri pixelleşiyor. Ben önce sorunu tam anlayamadım notebook'umun dvi çıkışı ile tv nin hdmi çıkışı arasına altın uçlu kablo alıp denedim, oyunlarda ve filmlerde görüntü oldukça kaliteli oldu ama malesef digiturk cihazının arkasında hdmi çıkışı olmadığı için bağlantıyı ancak scart girişinden yapabiliyorum ve görüntü gerçekten kötü oluyor, forumu biraz kurcalayıp bir kaç alternatif bulayım dedim, bazı arkadaşlar altın uçlu scart kullanınca kalitenin artacağını söyledi, gittim 60 ytl'ye philips marka bi ucu scart diğer ucu 3 renkli altın uçlu kablo aldım fakat digiturk'ü bağladığımda görüntü gelmiyor, aynı kabloyu dvd player'ıma bağlıyorum görüntü geliyor. Bu sorunu nasıl aşarım başka kablo denesem düzelir mi? Birde digiturk plus çıkıyormuş onumu denesem diyorum ama onunda cihaz parası 899 ytl imiş bence çok pahalı, onu almam için tv nin borcunu ödemem lazım :)
Arkadaşlar kısaca bana öneriniz var mı? ve PHILIPS 47PFL5522 nasıl bir tv 3450 ytl ye değecek bir tv mi sizce?
Arkadaşlar şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu konularda bilgim zayıf zamanla sizlerde öğreneceğim.

buda tv nin linki:
http://www.consumer.philips.com/consumer/tr/tr/consumer/cc/_language_tr/_productid_47PFL5522D_12_TR_CONSUMER
merhaba arkadaşlar 97 gli arabam var alalı yaklaşık 2 ay oldu ve aldığımdan beri arabanın altından takur tukur ses geliyor, ben istanbul ümraniye tarafında oturuyorum ve kadosan sanayi sitesinde 3 yere gösterdim arabayı, bunlardan bitanesi özel toyota servisiydi, aks keçeleri, rotiller, viraj demirleri falan herşeyi kontrol ettiler ama sesi bulamadılar. Birde geçen hafta ankara yapıp geldim araba dizel gibi çalışmaya başladı yani rolantide çalışırken hır hır hır diye ses çıkarıyor. Bu kadosandakilerden hiç memnun değilim bana tavsiye edebileceğiniz iyi bir özel toyota servisi varsa sevinirim. Normal servisler cep yakıyor. Ayrıca yukarıda yazdığım sorunları yaşayan varsa benimle paylaşabilir mi nedir bu sesler??
Merhaba arkadaşlar forum içerisinde aradım ama bulamadım. Benim Garmin Nuvi 660 navigasyon cihazım var. Menüsü ve seslendirme Türkçe ama içinde avrupa haritası var ve Türkiye yok. Ben bu navigasyon işinde yeniyim. 125€ vermeden Türkiye haritası kurabilirmiyim? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Hayatta her şey bakış açısında gizlidir. Bakış açısı ise insandaki erdemdir...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 489
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 46.869 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.