Şimdi Ara

lg BH9530TW mi samsung HT-E6750W mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XCrazyBLaderX -- 26 Mayıs 2013; 18:31:10 >

• arkadaşım bende aynı soruyu sordum kimse cevap vermiyor sen bu arada bişey ler öğrenebildin mi cihazlar hakkında ??
  • XCrazyBLaderX kullanıcısına yanıt
    Bende bu ikisi arasında kararsızım. Ama LG BH9530TW yurtdışı incemelerinde iyi ve üstünde performanslar almış. Bass'ın güçlü ve net sesler verdiğini ve surround etkisinin iyi olduğu belirtilmiş.
  • ben HT-E6750W tercih ettim tv ile aynı olması için yarın montaja gelicekler umarım pişman olmam
  • lg 9530tw de fm verici var mı arkadaşlar bilen var mı? araştırdım ama hiçbiryerde var olarak göremedim...
    SAMSUNG F6550W ile rakibi LG 9530TW arasında kaldım ama radyo çok önemli olduğundan bir adım önde de olsa lg ye bir türlü kanım ısınmıyor. Bilgisi olan varsa paylaşsın lutfen...
  • Lg bh9530tw modelini satın aldım,dün akşam kurulumunu yaptım. Pek fazla kurcalamadan hemen kalibrasyon ayarı yapıp,Avatar blu-ray 3d cd'sini takıp izledim. Tek kelime ile mükemmel.

Bir çok ses ayarı var ancak flim modunda 9.1 kanal seçtiğiniz zaman inanılması güç çok temiz berrak bir ses alıyorsunuz, arka plan efekt sesleri gerçekten iyi,bu kadar iyi olacağını beklemiyordum açıkcası.

Bunda önce sony dav-dz810 kablosuz 5.1 ses sistemi kullanıyordum,onunla karşılaştırdığım zaman sony resmen çöp kalıyor,eski model olduğu için.

Sormak istediğiniz sorular olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Birde almak isteyen arkadaşlar olursa,Teknosa da kampanya var, Lg bh9530tw modelini aldığınız zaman 22'' full hd led tv'yi 550 tl yerine 179 tl ye veriyorlar.
  • adaşlar düşünen varsa bimekste 1595 tl fiyat var şuan piyasadaki en iyi fiyattır
  • grey cihazlar...
  • cenktun34 kullanıcısına yanıt
    İNTERNET VE SMART TV ÖZELLİKLERİNİ SORACAKTIM. BEN PROJEKSİYONA BAĞLAYACAĞIM. HDMİ GİRİŞİ YOK. DOLAYISI İLE OYNATICISINDA WEB ÖZELLİĞİ FLASH DESTEĞİ SMART TV Sİ OLSUN İSTİYORUM VARMIDIR. BUNDA ONU SORMAK İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER
  • donlastigi D kullanıcısına yanıt
    Cihazda sadece Hdmı girişi bulunuyor,bir ucu hdmı diğer ucu projeksiyonunuza uygun bir kablo bulabilirmisiniz bilmiyorum.

Smart tv özelliği güzel,içinde yüklü uygulamalar var,lg apps'a üye olup isteğiniz farklı uygulamaları indirebiliyorsunuz,şuan için fazla uygulama yok açıkcası. Cihazın internet browserı pek iç açıcı değil yani bunun için bu cihazı,bu tür cihazları almayınız memnun etmez,işlemcileri yavaş kalıyor. Bir pc veya tablet performansı beklemeyin.

Flash desteği ile ilgili deneme yapmadım,istediğiniz bir site varsa söyleyin akşam denerim size sonucu yazarım.
  • sony al kafan rahat olsuunnn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.