Şimdi Ara

***LG A520 Kullanıcı Kulübü*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
5
Favori
22.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ısıları çok iyi.. hocam nereden buldunuz bu pc'yi ayıptır söylemesi? hiç bir yerde bulamıyorum... asus alacatım o da stoktan kalktı kaldım ortada...
  • sans olarak buldum bende desem yeridir aklımda hep asus vardı 3 aylık bi arastırma sürdü benimkisi fiyat arastırmasıydı tabi magazalarda asus ararken teknosada adam buna da bak yeni geldi fiyatı söyle özellikler böyle ddiyince bi duraksadım eve geldim netten aastırdım ertesi gün aldım aslında mmodel cok yeni heralde ki forumda kullanan alan pek yok sanırım bi arkadas işte 1ay önce acmıs yeni aldım diye baktım şikayet falan olmaz tabi bu sürede daha ilk haftam benimde programlar düzgün calısıyormu diye bugun format lg smart recovery yi calıstırdım meraktan format attım 14 dk da attı call of duty oynarkenki sıcaklıkları dosyasını kaybettim ama genelde hepsi iki 70-80 arasıydı diger sıcaklıklarda bidaha düsün istersen ama sunu söyliyim alet güzel normal işlerini yaparken hiçbir ısınma yok bunu bil bi arkadasta bahsetmiş titreme diye sanırım o topraklama sız priz kullanınca oluyo bende de oldu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 8 Eylül 2011; 21:43:11 >
  • bende bayramda gebze center teknosa extradan aldım,1gün önce 3 tane vardı ertesi gün kalmamış,eskişehirde vardı ordan getirttiler,xac5bt yi,şimdilik memnununm şu kapajkta parmak izi olması kötü,daha 2 oyun yükledim biri wolfteam diğeride sniper ghost warrior,sniper ghostu rahatlıkla full oynuyorum,eski laptopumla oynuyomuyordum,yeni olmasada sistem gereksinimleri çok alan bi oyun,crisis 2 gibi olmasada,ancak wolfteam oynarken anlık durmalar oluyor,nedenini bilmiyorum,aslında çok ağır bir oyun değil,online olmasından kaynaklanıyo olabilir,bu oyunları oynarken,fan gayet iyi çalışıyo,bence gayet iyi,zaten laptopumu çok zorlamıcam oyunu azaltıcam,eski laptopumdan dersimi aldım,3 kere ekran çipini yaktım,satmak zorunda kalmıştım,gece gündüz wolfteam oynuyodum,abartmamak lazım,almak isteyenlere tavsiye ederim,bayramdan önce içerenköy carefor teknossada vardı bitmesiyde arayanlar bakabilirr,
  • hocam acıkcası kasmasına sasırdım demekki dikkatli kullanmak lazım sey olabilir mi belki netten uzak ta cekmemiştir falan bilemedim :D bu arada sunu bellirteyim ki touchpad i multi touch
  • Merhaba arkadaşlar bende A520 P.AC7BT kullanıcısıyım.Alalı yaklaşık 1 aydan fazla oldu gayet memnunum bütün konuyu okudum srs tuşuyla sıkıntı yaşıyanlar driver dan güncelleme yaparken önce srs driver kaldırıp sonra ses kartının driver kaldırsın kurarkende önce seskartı driver sonra srs yi kurun yoksa srs tuşu calışmıyor.Fanla ilgili sıkıntı yaşıyan arkadaşlara önerim üzerinde kurulu olarak gelen bir program var LG smart İndicator diye buradan fanın hızını ayarlıya bilirsiniz daha sesiz calışması için.Oyun konusuna gelince son cıkan butun oyunları denedim sıkıntı yok oyuna göre batarya kullanımıda deyişiyor örnek olarak dirt3 oynuyorum yaklaşık olarak 2 saat gidiyor batarya %100 doluyken internet msn vs kullanırsam 3.5 saat kullana biliyorsunuz.Güncel driver leri almak için LG İntelligent update programı var yine pc kurulu geliyor onu calıştırıp güncel driver leri kurabilirsiniz.Bataryayı söküp kullanmayı tavsiye etmiyorum çünkü bazı arkadaşlar gibi bataryayı geri takınca bataryayı tanımıyor gibi sacma sapan şeyler oluyor bununda sebebi vucutdaki statik enerjiden kaynaklanıyor bataryayı sökünce kesinlikle elinizi bataryayın takıldıgıyerdeki metal kısıma deymeyin benden demesi.

Not:Aldıgınızda üzerinde kurulu olarak gelen sistem den dolayı yavaş kapanma veya yavaş acılma gibi sıkıntı yaşıyan arkadaşlar formatla win 7 prof kura bilirler pc daha hızlı ve akıcı oluyor ben şahsen aldıktan 1 saat sonra formatladım ama bu size kalmış.Birde şunu söyleyim ilk aldıgınızda lg recovery diye bir program var pcnizde bu prog formatdan sonra kayboluyor bilginiz olsun boşuna driver aramayın bunu LG kendi yüklediyi için prog tekrar isterseniz 20TL karşılıgında LG yetkili servisinden kurdura bilirsiniz.Ziyaret etdikce sorunu olan arkadaşlara cevap vermeye calışıcam keyifli forumlar.

• lg recovery ile aldıgım 3. günde denemek için formatladım ama bende kaybolmadı dostum belki sen win7 prof kurdugundan olabilir ama bende gitmedi bilgin olsun

ALACAK ARKADASLARA ÖNERİM İYİ ARASTIRIN ÇÜNKÜ BU LAPTOPTA RAMLERİN HIZININ 667 GHZ OLDUGUNU ÖGRENDİM ACIKCASI İÇİM BURKULDU
    HAYIR İNANAMADIM 3DMARK DİYE Bİ PROGRAMDAN BAKTIM O DA ÖYLE GÖSTERDİ BANA BAYAGI DÜSÜK GELDİ 1333 1066 FALAN VARKEN EVET GAYET GÜZEL YORUMLAR YAZDIM LAPTOPLA İLGİLİ HALA ARKASINDAYIM GAYETTE HERSEYİ OYNATIYOR TAKILDIGINA RASTLAMADIM AMA BU OLAYI ÖGRENDİKTEN SONRA GÖZÜMDEKİ DEGERİ DÜSTÜ BENM İÇİN RAM HIZLARININ ÖNEMLİ OLDUGUNU BİLİYORUM İLERDE RAMLARİ DEGİŞTİRİRİM Bİ YAVASLAMA YADA YETERSİZLİK HİSSEDERSEM
  • quote:

Orijinalden alıntı: galapagos3

lg recovery ile aldıgım 3. günde denemek için formatladım ama bende kaybolmadı dostum belki sen win7 prof kurdugundan olabilir ama bende gitmedi bilgin olsun

ALACAK ARKADASLARA ÖNERİM İYİ ARASTIRIN ÇÜNKÜ BU LAPTOPTA RAMLERİN HIZININ 667 GHZ OLDUGUNU ÖGRENDİM ACIKCASI İÇİM BURKULDU
    HAYIR İNANAMADIM 3DMARK DİYE Bİ PROGRAMDAN BAKTIM O DA ÖYLE GÖSTERDİ BANA BAYAGI DÜSÜK GELDİ 1333 1066 FALAN VARKEN EVET GAYET GÜZEL YORUMLAR YAZDIM LAPTOPLA İLGİLİ HALA ARKASINDAYIM GAYETTE HERSEYİ OYNATIYOR TAKILDIGINA RASTLAMADIM AMA BU OLAYI ÖGRENDİKTEN SONRA GÖZÜMDEKİ DEGERİ DÜSTÜ BENM İÇİN RAM HIZLARININ ÖNEMLİ OLDUGUNU BİLİYORUM İLERDE RAMLARİ DEGİŞTİRİRİM Bİ YAVASLAMA YADA YETERSİZLİK HİSSEDERSEM

Bende de x-ac5rt modeli var. everest veya aida64te ramler 1333 MHZ gözüküyor. teknosada kontrol ettigim x-ac5bt modelinde de aynıydı. Ramlerle ilgili bu problemi yaşayan başka kullanıcı var mı?

***LG A520 Kullanıcı Kulübü***

• quote:

Orijinalden alıntı: c_basher

quote:

lg recovery ile aldıgım 3. günde denemek için formatladım ama bende kaybolmadı dostum belki sen win7 prof kurdugundan olabilir ama bende gitmedi bilgin olsun

Bende de x-ac5rt modeli var. everest veya aida64te ramler 1333 MHZ gözüküyor. teknosada kontrol ettigim x-ac5bt modelinde de aynıydı. Ramlerle ilgili bu problemi yaşayan başka kullanıcı var mı?

dostum eger öyleyse cok sevinicem fakat ben 3dmark 2011 testi yaptıgımda bu sonucu gördüm bide everest ten bakıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: c_basher

quote:

evet saol moralim düzeldi bayagı ama kafam da karısmadı degil acıkcası 2 program 2 farklı sonuc saol bayagı moralim düzeldi evet bende de aynı seyler yazıyo

• Ben de 1333 oldugunu umuyorum tabi 667 olacagını zannetmiyorum ama herseyi tam ramdan mi kisacaklar. bence icin rahat olsun. dogrusu budur
  • peki şimdi bende söyle bi durum var laptopa format attım işleyişi merak ettiğim için gayet de hızlı oldu olay ama bu smart indicatördeki fan hızını ayarlama olayı iptal oldu hızı indirsem de düşürsem de aynı hızda calısıyor ne yapmak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 15 Ekim 2011; 22:47:43 >
  • lg a520 x-ac5bt modelini bi türlü bulamadım acaba nerelerde satışta ve asıl merak ettigim bu kadar iyi olan bi notebook nasıl olurda hiç biyerde bulunmaz.
  • valla hocam ben teknosadan aldım şöyleki her model her yerde bulunmaz ben dedigim gibi cok gezdim gerek mediamarkt vatan electro world özdilek teknosa teknolojix metro bimeks vsvs aklına gelenin cogunu gezdim sadece teknosada gördüm bu modeli benzer model ler de var ama aynısı degil bi dusugu su özelligi baska falan yani aynısını bulabilirmisin bilmem de gezerken sunu ögrendim aynı modeli aynı farklı yerlerde cok az gördüm asus u genel olarak heryerde gördüm satıs agı geniş ama digerlerini aynı modeli iki farklı firmada cok görmedim mesela bi modeli mediamarkta satıyolarsa onun aynısını teknosaya satmıyolar bi özelligi farklı olanı satıyolar o şekil bilmem bulman nasıl olur
  • Ramler 1333mhz:)

bende teknosadan aldım ama son gittiğimde başka modelleri vardı:)
  • quote:

valla hocam ben teknosadan aldım şöyleki her model her yerde bulunmaz ben dedigim gibi cok gezdim gerek mediamarkt vatan electro world özdilek teknosa teknolojix metro bimeks vsvs aklına gelenin cogunu gezdim sadece teknosada gördüm bu modeli benzer model ler de var ama aynısı degil bi dusugu su özelligi baska falan yani aynısını bulabilirmisin bilmem de gezerken sunu ögrendim aynı modeli aynı farklı yerlerde cok az gördüm asus u genel olarak heryerde gördüm satıs agı geniş ama digerlerini aynı modeli iki farklı firmada cok görmedim mesela bi modeli mediamarkta satıyolarsa onun aynısını teknosaya satmıyolar bi özelligi farklı olanı satıyolar o şekil bilmem bulman nasıl olur

dün gittim teknosaya fakat ellerinde kalmadigini stoklardada olmadigini anlattilar getittirme olurmu die sordum fakat oda mümkün deilmiş koca turkiyede dispritörü yok glb. bu lg nin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvanizm

quote:

valla hocam ben teknosadan aldım şöyleki her model her yerde bulunmaz ben dedigim gibi cok gezdim gerek mediamarkt vatan electro world özdilek teknosa teknolojix metro bimeks vsvs aklına gelenin cogunu gezdim sadece teknosada gördüm bu modeli benzer model ler de var ama aynısı degil bi dusugu su özelligi baska falan yani aynısını bulabilirmisin bilmem de gezerken sunu ögrendim aynı modeli aynı farklı yerlerde cok az gördüm asus u genel olarak heryerde gördüm satıs agı geniş ama digerlerini aynı modeli iki farklı firmada cok görmedim mesela bi modeli mediamarkta satıyolarsa onun aynısını teknosaya satmıyolar bi özelligi farklı olanı satıyolar o şekil bilmem bulman nasıl olur

dün gittim teknosaya fakat ellerinde kalmadigini stoklardada olmadigini anlattilar getittirme olurmu die sordum fakat oda mümkün deilmiş koca turkiyede dispritörü yok glb. bu lg nin

ya o heralde bi parti mal yollamıstır tanıtım için tahminim piyasa fiyatının altındaydı çünkü acerlerle kıyaslamıyorum gayet düzgün bi cihaz anlattıklarımın hepsi dogrudur yalnız modeli sitesinde ekli degil teknosanın o kötü yani biri sorsa su model diyemiyosun var olan modellerde netten bakıyorum donanımları aynı degil ama seri adı falan aynı ters bi durum neyse zaten ben gittigim ilk subede bulamamıstım 2. subede de 3 tane vardı hatta ben mor resnklisini istemiştim de sadece bu renk varmıs ellerinde :D

• vatandada lenovo kampanyasi war y560 ile z570 lerde indirim war lenovodada y470 modelini bekliodum oda gelmedi bi türlü ne bekliosam gelmio zaten :S neyse lenovolarin ekran kartlari radeon 6570m glb gt540m dan fazla bi farki yok cok az önde glb ama işte rami 4gb onlarinda illa biyerden kisacaklar.
  • selam arkadaslar uygun fiyata,a520 ariyorum aranizda cihazini satmak isteyen varsa benimle ileti$ime gecebilir.
  • Selam arkadaşlar bende LG A520-P.AC7BT modelini kullanıyorum bir sorun ile karşılaştım SRS tuşu çalışmıyor sonra ses kartı driverini kaldırıp yeniden kurduğum da SRS özelliğini hiç görmüyordu. SRS veya Realtek'in driverinin linkini verebilirsiniz filan veya yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • lgnin web sitesine gir,cihazinin modelini gir,oradaki yükleme bölümünde tüm driverlar mevcut
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.