Şimdi Ara

***LG A520 Kullanıcı Kulübü*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
5
Favori
22.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu tuşlarda * / gibi işaretleri nasıl çıkarıyruz home ile pgdn de görünüyor ama yapamıyorum
  • aynen o */ ve işlem tuşlarını çalıştırmayı başaran varmı:)
  • Arkadaşlar ben de aranıza katılmak üzereyim. Bu A520 serisinin bir GT520M ve 6GBli siyah ve bir de GT540M ve 4GBli mor renkli modeli var galiba değil mi? İki modelde de renk seçeneği yok sanırım.

Ayrıca sitesinde mor renkli X.AC5RT modelini bulamadım. Gerekli desteği (BIOS, sürücü, vs.) nasıl alıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju1i@~ -- 13 Ağustos 2011; 10:01:46 >
  • lg nin içinde gelen bir update programı var o otomotik bulup yüklüyor.
  • Lg a520 k.ac5rt nin smart recovery image ini upload edebilirmisiniz acill lazım .s
  • kullanan arkadaşlar prime ve oyun için hwmonitor ilse sıcaklık değerlerini koyabilirler mi?
  • bende dün teknosa extradan lg a520 x-ac5bt i5-2410m 6gbram 500gb harddisk 2gb nvidia geforce gt 540 m siyah aldım.ellerinde kalmamıştı ama çarşambaya getirecekler.dün axese 100 tl chip veriyordu ve ürün 1482 yerine 1382 tlye mal oldu.bence çok uygun oldu bu özelliklere göre bu ürün.x-ac5rt modeli arasında kaldım en sonunda karar verdim x-ac5bt yi aldım.çarşamba gününden sonra b.sayarla ilgili izlenimlerimi paylaşırım.inşallah umduğum gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenihayat6300

bende dün teknosa extradan lg a520 x-ac5bt i5-2410m 6gbram 500gb harddisk 2gb nvidia geforce gt 540 m siyah aldım.ellerinde kalmamıştı ama çarşambaya getirecekler.dün axese 100 tl chip veriyordu ve ürün 1482 yerine 1382 tlye mal oldu.bence çok uygun oldu bu özelliklere göre bu ürün.x-ac5rt modeli arasında kaldım en sonunda karar verdim x-ac5bt yi aldım.çarşamba gününden sonra b.sayarla ilgili izlenimlerimi paylaşırım.inşallah umduğum gibi olur.

hocam bende seninkinde alacağım, teknosa'nın hangi şubesinden siparişi verdin laptop'u? birde mor'u varmıymış acaba?

bu arada fifa 11 gibi oyunları kaldırabilir mi rahatlıkla bu bilgisayar?
  • ben gebze center da bulmuştum.sabah 4 tane vardı ellerinde akşam gittiğimde kalmamıştı.çarşamba gününe getiririz dediler.bende mor istiyordum ama teknosada siyah vardı,bilmiyorum getirdikleri beklki mor olur emin değilim.valla hocam bulursan kaçırma al derim,daha cihazı almadım ama,bu özellikleri bu fiyata başka hiçbir laptopta bulamazsın.laptop alırken işlemci ve ekran kartına bak..bu modelde yeni nesil işlemci var (i5 2410m işlemci )vede piyasadaki çoğu laptopta olmayan gt 540m ekran kartı var.şu anda piyasadaki yeni çıkan bütün oyunları full çözünürlükte rahatlıkla oynarsın.)istanbul forum (teknosada) vardı sanırım bu cihaz.turkcellilere 50 tl indirim yapıyolar teknosalarda varsa kullanabilirsin. ben yarın alacam b.sayarı performansı hakkında izlenimlerimi paylaşıcam zaten....
  • quote:

ben gebze center da bulmuştum.sabah 4 tane vardı ellerinde akşam gittiğimde kalmamıştı.çarşamba gününe getiririz dediler.bende mor istiyordum ama teknosada siyah vardı,bilmiyorum getirdikleri beklki mor olur emin değilim.valla hocam bulursan kaçırma al derim,daha cihazı almadım ama,bu özellikleri bu fiyata başka hiçbir laptopta bulamazsın.laptop alırken işlemci ve ekran kartına bak..bu modelde yeni nesil işlemci var (i5 2410m işlemci )vede piyasadaki çoğu laptopta olmayan gt 540m ekran kartı var.şu anda piyasadaki yeni çıkan bütün oyunları full çözünürlükte rahatlıkla oynarsın.)istanbul forum (teknosada) vardı sanırım bu cihaz.turkcellilere 50 tl indirim yapıyolar teknosalarda varsa kullanabilirsin. ben yarın alacam b.sayarı performansı hakkında izlenimlerimi paylaşıcam zaten....

teşekkürler bilgilendirmen için hocam :)

asus'un n53sv-sx365R modelini alacaktım o 1.500tl ydi aynı özellikler, LG'yi gördüm vazgeçtim. servisi falan nasıl acaba..

• asusda iyidir,sölediğin ürünü hatırladım,bende bakmıştım o ürüne asusun servisi nasıl bilmiyorum ama asus firması anakart üretiyor zaten,o söylediğin model hemen hemen aynı özelliklere sahip,bir tek 4 gb belleği var onun,bizimki 6g ,o çok önemli bişey değil,4 gb ram olması 64 bit için yeterli zaten,zaten senin kullanabileceğin 1-2 gb,zaten ister 4 gb olsun ister 128 gb olsun farketmez,aslında pek fazla anlamı yok,geçici bellek olduğu için ,,daha çok oyunlarda ve yüksek çözünürlüklü film izlerken sana lazım olacak ...neyse konuyu dağıtmayım,ben 1500 den fazla vermek istemediğim için vazgeçtim ondan,lg 1380 tlye geldi,lgnin led tvsinide kullanıyom gayet memnunum,servislik bi durumum olmadı ama televizyon servislerinin iyi olduğunu duydum,senin kararın ,asusta iyi bence,istersen ben aldıktan sonra izlenimlerimi yazarım,duruma göre bakarsın kararını verirsin,yarın geldiyse makine,en geç ğperşembe gününe kadar yazmaya çalışırım performansını....

• çok teşekkürler tekrar bende yarın gidicem silivri teknosaya bulamazsam başka yerden alırım artık.
  • rica ederim,yardımcı olduysaam ne mutlu bana,keşke elimde olsaydı cihaz daha fazla yardımcı olmaya çalışırdım,teknosanın internetine de bak sanırım ordada vardı....
  • stokta kalmamıs.. :(
  • tr turning hocam üzgünüm b.sayarı alamadım.yanlış b.sayar göndermişler.bayramdan sonraya gelecek artık,sen ne yaptın bulabildin mi?
  • quote:

tr turning hocam üzgünüm b.sayarı alamadım.yanlış b.sayar göndermişler.bayramdan sonraya gelecek artık,sen ne yaptın bulabildin mi?

bugün silivri-teknosa'ya gittim ellerinde yokmuş getirebilirmisiniz dedim bayram üstü çok zor dedi bende asus'u aldım internetten hepsi burada'dan 1537 liraya.

çok istedim LG'yi ama olmadı. :(
  • hayırlısı olsun hocam inşallah memnun kalırsın..
  • quote:

hayırlısı olsun hocam inşallah memnun kalırsın..

inşallah. teşekkürler hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrTurning

quote:

ben gebze center da bulmuştum.sabah 4 tane vardı ellerinde akşam gittiğimde kalmamıştı.çarşamba gününe getiririz dediler.bende mor istiyordum ama teknosada siyah vardı,bilmiyorum getirdikleri beklki mor olur emin değilim.valla hocam bulursan kaçırma al derim,daha cihazı almadım ama,bu özellikleri bu fiyata başka hiçbir laptopta bulamazsın.laptop alırken işlemci ve ekran kartına bak..bu modelde yeni nesil işlemci var (i5 2410m işlemci )vede piyasadaki çoğu laptopta olmayan gt 540m ekran kartı var.şu anda piyasadaki yeni çıkan bütün oyunları full çözünürlükte rahatlıkla oynarsın.)istanbul forum (teknosada) vardı sanırım bu cihaz.turkcellilere 50 tl indirim yapıyolar teknosalarda varsa kullanabilirsin. ben yarın alacam b.sayarı performansı hakkında izlenimlerimi paylaşıcam zaten....

teşekkürler bilgilendirmen için hocam :)

asus'un n53sv-sx365R modelini alacaktım o 1.500tl ydi aynı özellikler, LG'yi gördüm vazgeçtim. servisi falan nasıl acaba..

asusu da alabilirdin?

• Arkadaşlar bende pcdepo'dan LG A520-K.AC5RT almış bulunmaktayım.Ürün elime Bayramın 3'üncü günü geceçek şuan abimde gelince ürün sizlere performansı hakkında bilgi veririm.3DMark performanslarından tutun hepsini verecem.Ayrıca ürünle birlikte sogutucu fan mouse ve çanta bedava veriliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.