Şimdi Ara

***LG A510*** KULLANICILARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.105
Cevap
4
Favori
175.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada vatanda indirim kampanyası bitmiş. Almayı düşünen arkadaşlara kötü haber... :(
  • ewt bende yeni gordum..kotu haber...
  • yukarıda hala LG sabit kur kampanyası yazıyor ama LG kısmına girince kampanya gözükmüyor ben de anlamadım..

valla kaçmaz bir kampanyaydı
  • settar kardeş puanlar olması gerektiği gibi
    bendeki makinede i3 370m işlemci olduğu için işlemci puanım seninkine göre 0.2 daha düşük yani 6.6
    ancak harddisk 320gb olduğu için 0.1 puan daha fazla yani 5.9
    Bu arada harddisk hakkında sanırım yanlış bilgiye sahipsiniz.. harddiski ben aygıt yöneticisinden marka olarak kontrol ettim.... 7200 rpm değil hdd ama gayet sağlam

Makinelerin içersinde Toshiba harddisk var... çok sağlam ve kaliteli harddiskler sıradan 5400 rpmler den iyiler ancak 5400 rpmler.... western digitallerden iyiler kesinlikle... daha önceki makinede WD vardi 5400 olmasina rağmen 5.6 puan alıyordu bu makinede ayni özelliklere sahip HDD 5.9 puan almayı başarıyor makine cidden 4 4lük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al-muallim -- 17 Aralık 2010; 0:43:59 >
  • merak edenlere A510-T.AE3DT i7-740Q işlemcili 3D modelde prime95 testi ile uygulanmış stres testi ve sonrası ısı değerleri.

***LG A510*** KULLANICILARI

bendeki windows deneyim puanı da şöyle:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xigris -- 17 Aralık 2010; 8:14:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: settarozdemir

bu arada vatanda indirim kampanyası bitmiş. Almayı düşünen arkadaşlara kötü haber... :(

yooooo şu anda baktım siteye hala lg=1.0$ ve kampanyalarda gözüküyor uae 12 =1325 uae13=1452 fiyatları
    yarın alıcam yaw laptopu kalbime inecekti vallah
  • ram nie 5.9 ya çok düşük
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raistlin2212

quote:

Orijinalden alıntı: settarozdemir

bu arada vatanda indirim kampanyası bitmiş. Almayı düşünen arkadaşlara kötü haber... :(

yooooo şu anda baktım siteye hala lg=1.0$ ve kampanyalarda gözüküyor uae 12 =1325 uae13=1452 fiyatları
    yarın alıcam yaw laptopu kalbime inecekti vallah

eneeeeeeeemmm bu gün son günüymüş akşama hemen gidip almam gerek acil
    benim gibi hafta sonu almayı düşünenler dikkatine

• quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

@kalennder

ben şarjlı pil ile kullanıyorum bittikçe çıkarıp diğer eşini takıyorum daha kullanışlı oluyor.pil süresi olarak tam ölçmedim ama 1 ay falan gidiyor sanırım yani kullanıma görede değişiyor.ben zaten hayatta bişeyi araştırmadan almam bunuda çok araştırıp aldım.alırken dikkat ettiğim artıları;
    1)altında dandik olmayan bi açma kapama tuşu var
    2)kullanılmadığında bi süre sonra uyku moduna geçiyor yani pilden tasarruf.
    3)harika çekim gücü ve ergonomi.
    yani bi mause dan ne beklersen açıkçası var bunda..şu an düştü fiyatı ben alırken paraya kıydım valla ama pişman etmedi beni kuruşuna kadar hakkını veriyor.

harici klavye kullanmıyorum kullananlarıda anlamıyorum..yahu zaten yok laptop soğutucusu harici klavye cart curt bi sürü şeyi laptopla beraber kullanacaksam masaüstü alırdım daha iyi yani o kadr zımbırtıyı ayak bağı etmenin bi mantığı varmı? laptopun amacı nedir;taşınabilirlik,pratiklik,istediğin yere al koy götür getir vs. vs. ama senin dediğin gibi o kadar çeyizle beraber kullanmaya kalkarsak laptopda masadan kalkamaz bi anlamıda keyfide kalmaz..

özetle laptopa bi dünya para vereceksin bari o paranında keyfine bak kendine iş çıkarma

dipnot:forum yönetimine yaş konusunda yine sesleniyorum;kullanıcıların avatarlarının altına yaş bildirimi uygulamasına geçilmesi önerimi tekrarlıyorum!! siz yapana kadar ben adminliğe geçip yeniliycem baştan aşağı forumu haberiniz ola

tşkler...tavsiyelerini ve tecrübelerini dikkate alıp gözüme kestirdim senin mouse dan alacam inş...

LG A510 UA13T modelini yani şunu:
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-a510-uae13t-a510-uae13t-core-i5-560m-2.66ghz-4gb-1024mb-gt425m-500gb-15.6--dvdrw-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=49120
    sipariş ettim.. sen ne düşünüyosun bilmiyorum (öğrenmek isterim) ama f/p olarak iyi bir ürün aldığımı düşünüyorum..

Bu dizüstülerde telefonu ilk şarjda uzuun süre şarj etme geleneği bunlarda da var mı?

ayrıca sende de parmak izi okuyuculu Hp var gördüğüm kdarıyla? o özellik konusunda ne dersin + ları - leri ( varsa) nelerdir?

• lityum ion pillerde şu kadar saat şarj etmek gerekir diye bir mantık yoktur arkadaşlar aldığınız laptopdan 12 saat boşu boşuna mahrum kalmayın. laptoplar pil dolduğunda zaten otomatik olarak şebekeye geçecek şekilde ayarlıdır pili tak fişe tak kullanmaya başla...
  • Bir anlık buhran sonucu LG A510-UAE13T modelini biraz önce aldım bende. İnşallah iyi bir seçim olmuştur. Sıkılmıştım o mu şu mu diye aramaktan.
  • arkadaşlar ben de akşam 560m işlemcili laptopu almaya gittim. Ankarada laptop tükenmiş teşhir ürünü kalmış ve bu akşam kampanya bitiyormuş. nasıl tutulmuşsa artık laptop. ben de ödemeyi yaptım laptop bir kaç gün sonra gelecekmiş. umarım iyi bi seçim yapmışızdır hep beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksideofthemoon

Bir anlık buhran sonucu LG A510-UAE13T modelini biraz önce aldım bende. İnşallah iyi bir seçim olmuştur. Sıkılmıştım o mu şu mu diye aramaktan.

hehe notebook böyle bir şey işte aynen bir anlık buhran sonucu alınıyor... kampanya fiyatı ile normal fiyat altında 300 tl olunca böyle bir notebook için buhran geçirmemek elde değil güle güle kullansın yeni alan herkes.. pişman etmeyecek sizi...
  • şu anda vatanın internet sitesine baktım kampanya hala devam ediyor gibi almak isteyenlerin haberi olsun
  • quote:

şu anda vatanın internet sitesine baktım kampanya hala devam ediyor gibi almak isteyenlerin haberi olsun

Ua13t suan 1.454 gözüküyor kampanyası bümü birde alan arkadaslar resim vs eklermi görüntüsü pek sık değil gibi ben asus düşünüyordum ama bu ürün f/p olarak iyi ses kalitesi ısınma vs nasıl acaba.birde vatanın kampanyası ay sonu gibi yine olurmu yada Ocak ilk haftası
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

şu anda vatanın internet sitesine baktım kampanya hala devam ediyor gibi almak isteyenlerin haberi olsun

Ua13t suan 1.454 gözüküyor kampanyası bümü birde alan arkadaslar resim vs eklermi görüntüsü pek sık değil gibi ben asus düşünüyordum ama bu ürün f/p olarak iyi ses kalitesi ısınma vs nasıl acaba.birde vatanın kampanyası ay sonu gibi yine olurmu yada Ocak ilk haftası

evt kampanyalı fiyatı o
  • Arkadaşlar bugün VATAN'dan LG A510-UAE13T CORE İ5-560M modelini alark arnıza katılmış bulunuyorum. :) 1453 TL 5 taksit imkanı vardı. Ben 12 taksit 1503 TL'ye aldım.
    Şu anda recovery DVD 'lerini oluşturuyorum. Yaklaşık 2 aydır araştırıyordum F/P olarak iyi bir dizüstü aldığıma inanıyorum. İlk izlenimim olumlu, sadece internet vb gibi basit uygulamalar çalıştırdım. Sesi işlemci hızı, ekran kalitesi güzel. Isınma ile ilgili bir şey söylemeyemem. Sol trafta biraz sıcklık hissediliyor. Daha sonra izlenimlerimi yazmya çalışırım. LG A510 sahibi arkadaşlarla bilgisyarlarımızda çok fazla sorun yaşamamak dileğiyle , sevgiler.
  • i3 ve i5 işlemcilerinde hwmonitör(boşta-yükte, oyun vs) değerlerini paylaşır mısınız?

http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalennder

quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

@kalennder

ben şarjlı pil ile kullanıyorum bittikçe çıkarıp diğer eşini takıyorum daha kullanışlı oluyor.pil süresi olarak tam ölçmedim ama 1 ay falan gidiyor sanırım yani kullanıma görede değişiyor.ben zaten hayatta bişeyi araştırmadan almam bunuda çok araştırıp aldım.alırken dikkat ettiğim artıları;
    1)altında dandik olmayan bi açma kapama tuşu var
    2)kullanılmadığında bi süre sonra uyku moduna geçiyor yani pilden tasarruf.
    3)harika çekim gücü ve ergonomi.
    yani bi mause dan ne beklersen açıkçası var bunda..şu an düştü fiyatı ben alırken paraya kıydım valla ama pişman etmedi beni kuruşuna kadar hakkını veriyor.

harici klavye kullanmıyorum kullananlarıda anlamıyorum..yahu zaten yok laptop soğutucusu harici klavye cart curt bi sürü şeyi laptopla beraber kullanacaksam masaüstü alırdım daha iyi yani o kadr zımbırtıyı ayak bağı etmenin bi mantığı varmı? laptopun amacı nedir;taşınabilirlik,pratiklik,istediğin yere al koy götür getir vs. vs. ama senin dediğin gibi o kadar çeyizle beraber kullanmaya kalkarsak laptopda masadan kalkamaz bi anlamıda keyfide kalmaz..

özetle laptopa bi dünya para vereceksin bari o paranında keyfine bak kendine iş çıkarma

dipnot:forum yönetimine yaş konusunda yine sesleniyorum;kullanıcıların avatarlarının altına yaş bildirimi uygulamasına geçilmesi önerimi tekrarlıyorum!! siz yapana kadar ben adminliğe geçip yeniliycem baştan aşağı forumu haberiniz ola

tşkler...tavsiyelerini ve tecrübelerini dikkate alıp gözüme kestirdim senin mouse dan alacam inş...

LG A510 UA13T modelini yani şunu:
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-a510-uae13t-a510-uae13t-core-i5-560m-2.66ghz-4gb-1024mb-gt425m-500gb-15.6--dvdrw-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=49120
    sipariş ettim.. sen ne düşünüyosun bilmiyorum (öğrenmek isterim) ama f/p olarak iyi bir ürün aldığımı düşünüyorum..

Bu dizüstülerde telefonu ilk şarjda uzuun süre şarj etme geleneği bunlarda da var mı?

ayrıca sende de parmak izi okuyuculu Hp var gördüğüm kdarıyla? o özellik konusunda ne dersin + ları - leri ( varsa) nelerdir?

hayırlı olsun cidden güzel konfigürasyonlu bi makina aldın fiyatıda fena değil.yani aynı özelliklerdeki diğer markalara ait modeller daha uçuk fiyatlarda..şarj olayında kullanım klavuzuna bi göz at açmadan önce çünkü normalde artık öyle saatlerce şarj et sonra aç olayı yok ama bazılarındada kullanım klavuzlarında belirtiyorlar 12 saat şarj edin diye.sendeki klavuzda öyle bi ibare yoksa tak prize kullanmaya başla.

parmak izi okuyucusu duruma göre hayat kurtarıyor:)) yani mesela msni parmak izi okuyucusuyla açıp kapatabiliyorsun yada herhangi bi istediğin programı vs.gizlilik açısından işe yarıyor.artıları kişiden kişiye göre değişir ama eksisi yok yani ne olabilirki..arada bi parmağım denk geliyor üstüne otomatik açılıyor program kapatıyorum onuda.
    bu arada cihaz gelince sende ekranına bi dikkatlice bakarmısın karıncalanma yada dalgalanma varmı? değişik açılardan ekranı eğip kaldırarak kontrol et.benim hp de ekranımda dalgalanma ve karıncalanma var panel değişikliği için servise vericem yada iade edicem duruma göre iade olayı olursa sizin bu lg leri değerlendirebilirim o yüzden sizin paneli merak ediyorum.fırsatım olunca gidip kendimde bakıcam.

• gule gule kullan....oyunlarda bi ısınma problemi varmı...oyun icin alcamda..kampanya nın son tarihi ne zamanmış biliyonmu..bi de derecelendirmenin hepsini yazabilirmisin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.