Şimdi Ara

LG 795FT vs. Philips 107P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu iki monitörden hangisini tavsiye edersiniz? Hangisi daha sorunsuz? Ve en önemlisi hangisi daha az gözleri yoruyor? Sahip olduğunuz bilgileri ve deneyimleri paylaşırsanız sevinirim.

Saygılar.

• 795ft kullanmadım ama 107p gözlerimi yormuyor.
  • Arkadaşım sana kesinlikle philips i öneririm Lg ler hakkın da cok yazı yazıldı bu forumda "kendi görüsüm " Lg lerde kullanılan flat tüpler philips in kisi kadar kaliteli ve uzun ömürlü degil ler :)
  • ama benim 107P de de 2 çizgi olayı var...
  • o 2 çizgi olmasa idi zaten ah bir olmasa :-((!! Bende kullanırken görüyorum o lanet çizgileri!
  • LG üzeine crt monitör tanımam gerisi fasa fiso gerçek flat 0.24dpi ...3yıl garantili....2.yılın sonunda nakil yaptırdık kargoyla geldi bir patlama sesleri çıkıyor içinden inanmazsın...ufoteke yolladık cillop gibi geri geldi...önemli olan garantisi ve garantisinin nasıl halledildiğidir
  • İki çizgi olayı nedir arkadaşlar? Görüntüde istenmeyen bir bozukluk mu var?
  • merhaba juan_pablo

iki cizgi olayi tupun trinitron olmasindan kaynaklaniyor. Ben sony'lerden oyle biliyorum. Philips kullandigi tup ve teknoloji farkli olabilir. Yalniz ayni olmasi lazim. Bu konuda bilgili arkadaslar bizleri aydinlatacaktir.

gorusmek uzere..
  • bu arkadasların yazdıklarını şaşırarak okudum LG 795ft plus 17 monitorlerin icinde en kalitelisidir editor seçimi bulabılırsen al lg 795 ft yı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.