Şimdi Ara

LG 70UM7100PLA ULTRA HD 4K TV İNCELEMESİ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
5
Favori
24.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben ozellikle netlix de hdr film izlerken, resim seceneklerindeki tum ayarlari kapali tutuyorum. Karanlik sahnelerde anlik renk kaybi oluyor, hareketli karanlik sahnelerde de hareket eden nesnenin etrafinda dalgalanma oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • justery kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki hocam mesela netflix 4K bi belgesel açıyorum pürüzsüz modunda hayvan geçişleri koşturmalar falan çok iyi gözüküyor gözü yormuyor (trumotion:pürüzsüz) fakat bi film açtığımda filmde anlamsız bi dalgalanma oluyor gibi. El sahnelerinde mesela. Pürüzsüz geçiş var mesela gürültü filtresi var hepsini kapatacaz galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Btuhan35 kullanıcısına yanıt
    Ayni sorunlar hocam. Tum kombinasyonlari denedim, sonunda hepsini kapattim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı karanlık sahnelerde resimdeki gibi paralel dalgalanma yaşayan var mı? Sabit arka aydınlatmadan mı geliyor acaba?

LG 70UM7100PLA ULTRA HD 4K TV İNCELEMESİ

• Herkes Resim Modu Ayarlarını paylaşsın bence deneyimleri yazalım. Şuan bende kapattım hepsini test edeceğim.
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

• TrueMotion vs herşey kapalı bende hiçbirşey farkedemedim :)
  • Burak Bey 70UM7100 ile 70UN7100 arasında fark nedir? tesekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: placebo972

Burak Bey 70UM7100 ile 70UN7100 arasında fark nedir? tesekkür ederim

Hocam 70UN7100 2020 model direk bu ürünü alın.

• Geldik Zurna nın zırt dediği yere. TV nin kapsama alanında ne kadar gereksiz insan varsa rastgele televizyona bağlantı isteği gönderebiliyor. Bunun için sizin Network’ünüze bağlı olmalarına da gerek yok. Ayrıca Bluetooth kapalı bile olsa ondan sandım yani kapattım ama yine erişim var. Kapatmayı bilen var mı ? Network’e bağlı olmaysan göndermesin.

• Arkadaşlar bu 70um7100 ayakları çok açık dolayısıyla tv sehpama uymuyor. UM7450deki gibi bir ayak olsa yetecek. 70um7100e um7400'ün ayağı uyar mı yani o kavisli olan?

• Bende şöyle bir sorun var, dün pc ye hdmi ile bağlarken pc nin psu uçtu tv de gitti gece 1-2 gibi ve hiç elektrik gelmedi. Sabah kalktığımda 12:37 de kırmızı ışığı yanıyor fakat açılmıyor yada hiç hareket yok.

Taktığkm pc ise asus rog strşx rtx 2060 ekran kartıydı. Ne yapacağım bilmiyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Arkadaşlar bu 70um7100 ayakları çok açık dolayısıyla tv sehpama uymuyor. UM7450deki gibi bir ayak olsa yetecek. 70um7100e um7400'ün ayağı uyar mı yani o kavisli olan?

Hocam uyum sağlamaz arka giriş yerleri birbirine uyumlu değildir.
  • selamlar, benim tv'nin anakartı yandığı için 1 aydır yedek parça bekliyorduk. bugün aradılar ve üst model olduğunu belirterek bununla değişim istermisiniz dediler.

https://www.lg.com/tr/tv/lg-70UN71006LA?returnFlag=Y

70un71006la model numarası

• quote:

Orijinalden alıntı: SDEOEUS

selamlar, benim tv'nin anakartı yandığı için 1 aydır yedek parça bekliyorduk. bugün aradılar ve üst model olduğunu belirterek bununla değişim istermisiniz dediler.

https://www.lg.com/tr/tv/lg-70UN71006LA?returnFlag=Y

70un71006la model numarası

Benim bu model tv bugün geldi. Fakat magic kumanda bu modeli desteklemiyormuş böylelikle boşa çıktı.

Eğer isteyen var ise satabilirim. Sıfır 300tl ben 200tl den vereceğim. 1 yılda garantisi var.

Ayrıca an mr20 al dedi servis sanırım bunu alacağım yada 500 ona vermek yerine 50-60tl ye mi alsam ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.