Şimdi Ara

LG 70UM7100PLA ULTRA HD 4K TV İNCELEMESİ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
5
Favori
24.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matsipik

65 UM7100PLA Modelini alacağım teknosa da buldum 6300 . pazarlıkla 6150 ye falan düşürebilirim.
    Hocam iyi fiyat tavsiye ederim
  • Sihirli kumanda ile 6500 e aldım 65 inç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaz ile internete girmek you tube vb. aşırı derece izlemek tv bir zararı varmıdır.çocuklar sürekli internet üzerinden çizgi film izliyorlar
  • TV'yi alalı 2 gün oldu biraz önce servis geldi TV yı sıfırladılar çözüm olmadı.

Ayarlar - Hesap Yönetimine giriş yaptıktan sonra şifre ekranını da geçiyorsunuz karşınıza Hüküm ve Koşullar geliyor. Normal kumanda ile onayla seçilmiyor. ThinQ uygulamasındam touch pad i kullanarak seçiyorum Onayla diyorum TV de tepki yok öyle kalıyor. Ufak tefek donmalar sayfada bazen hiç açmıyor iade talep ettim az önce.

Müsait olan bir arkadaşım test edip paylaşabilir mi? LG nin genel yazılım problemi mi onu anlamaya çalışıyorum.

Edit : Ağ şifresinde özel karakter kullanmayınca düzeldi. Bu da benden LG ye hediye olsun kimse anlam veremedi serviste:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidarkstone -- 26 Ağustos 2020; 22:36:35 >
  • quote:

Sihirli kumanda ile 6500 e aldım 65 inç
    Hayırlı olsun güle güle kullanın güzel fiyattan almışınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xstore396

Bu cihaz ile internete girmek you tube vb. aşırı derece izlemek tv bir zararı varmıdır.çocuklar sürekli internet üzerinden çizgi film izliyorlar
    Hocam hiç bir sorun sıkıntı olmaz istediğiniz kadar izlesin
    Ben aynı ürünü mağzada demo modu olarak 4k acıyorum youtube üzerinden akşama kadar acık kalıyor sorun olmuyor
  • 65 inç olanı 5500 küsüre aldım vatanda gece indiriminde.önceleri pek memnun değildim philips istiyordum ancak uygun fiyattan aldığım için şimdilik memnunum.yalnız birkaç kez ekran 1 saniyeliğine gidip geldi kablo tv izlerken sorun tvde midir yoksa kablo tv denmidir çözemedim.
    Almak isteyenlere VA panel olan 70 inç tavsiye ederim.Ben sesli komut özelliğini çocuk kullansın diye almıştım yoksa görüntü kalitesi olarak bu modelde nanocell modelleride çok başarılı değil.Qled çok daha başarılı.Görüntü kalitesi isteyen farklı marka/modele yönelsin.
  • Dün kurulum yapıldı 65 inç ips ekran . Ben şahsen çok memnun kaldım

• quote:

Dün kurulum yapıldı 65 inç ips ekran . Ben şahsen çok memnun kaldım
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam

• quote:

Teşekkürler hocam

Alıntıları Göster
    Magic kumandasını tavsiye ederim yanında verildimi size?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Magic kumandasını tavsiye ederim yanında verildimi size?

Alıntıları Göster
    100 tl indirim uyguladı 200 tl ye aldım kumandayı
  • quote:

100 tl indirim uyguladı 200 tl ye aldım kumandayı

Alıntıları Göster

Güzel günlerde kullanın.
  • quote:

Sihirli kumanda ile 6500 e aldım 65 inç
    nereden aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

nereden aldınız acaba?

Alıntıları Göster
    TEKNOSA mağaza
  • tespit ettiğim sorunlar:
    *4k trt izlerken görüntü atlama yapıyor bazen nedendir bilmiyorum. Bazen çok kısa bazen uzun sürüyor kare kare foto izliyormuş gibi.
    *youtube dan 4k hdr yada 8k hdr izleme esnasında bir süre sonra görüntü sapıtmaya başlıyor. aynısı tvbox da oluyor. sebebi ısınma. tvbox da fan ile çözüyordum. bunda yapacak bir şey yok tabi.
    * ekran bir kısmında bulutlanma mı ne diyoruz ondan var, sağdanda hafif kararma var, montaj sebepli tabi bunlar.

70 inçlik model için yazmış arkadaş , bunlar ciddi sorunlar bu sorunları yaşayan başkaları var mı?
  • Bulutlanma veya isik sizmasi yok, 2. 70um7100 bu

4k videolarda da hic atlama gormedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tv nin kutusunu atıyormusunuz servis 6 ay sakla demişti. Bu kutu nerede saklanırki devasa birşey.
    diğer konuda iptv kullanıyorum normal yerel yayınlara göre görüntü kalitesi kötü bunun bir ayarı varmıdır.yada güzel bir hdmı kablo ve internet port kablosu görüntü kalitesini bariz etkilermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xstore396 -- 1 Eylül 2020; 15:49:57 >
  • Xstore396 X kullanıcısına yanıt
    6 ay armayin dedi, 1 sonra oanel arizasi verdi, kutuya koyup goturdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar truemotion ayarı nasıl sizde kapalı vs mi ?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.