Şimdi Ara

LG 70UM7100PLA ULTRA HD 4K TV İNCELEMESİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
5
Favori
24.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam gecen ay bu fiyattan satılıyordu bu ay fiyat artışı oldu.

Alıntıları Göster
    hocam kaçırdık desene 2bin zam vurmuş nerdeyse vatanda. şuan elinizde var mı bu model? bu ve 70um7450
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza_61

hocam kaçırdık desene 2bin zam vurmuş nerdeyse vatanda. şuan elinizde var mı bu model? bu ve 70um7450

Alıntıları Göster
    Hocam 2 üründe var stoklarımızda özelden yazarsanız yardımcı oluyum size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam harci takılı ise harici takılı olan cihazının kumandası kullanmanız gerekıyor bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusan

Tamam hocam teşekkürler

Alıntıları Göster
  • Arkadaşlar LG 55UM7100 marka televizyonla aranıza katıldım . Ekran rengi biraz soluk geldi en iyi görüntü ayarını(parlaklık,konstrat vs.) nasıl elde edebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkyildiz34

Arkadaşlar LG 55UM7100 marka televizyonla aranıza katıldım . Ekran rengi biraz soluk geldi en iyi görüntü ayarını(parlaklık,konstrat vs.) nasıl elde edebilirim ?
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın,
    Ekran ayarını canlı yapın deneyin hocam.
  • Um7450 ile um7100 arasında ne fark var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

Um7450 ile um7100 arasında ne fark var acaba
    Hocam akıllı kumanda farkkı var ayak farkkı var geri kalan özellikleri aynı
  • Arkadaşlar 2 haftalık LG TV'mde bazı kanallar kayboldu. Resimde göründüğü üzere 12-14-16 kanalları yok yardımcı olur musunuz ?
    LG 70UM7100PLA ULTRA HD 4K TV İNCELEMESİ

• Bilgisi olan yokmu arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkyildiz34

Bilgisi olan yokmu arkadaşlar?
    Hocam yetkili servisten destek alabilirsiniz.
  • Merhabalar , bende bu model ile araniza katılmak istiyorum. Malum ülke genelinde mağazaların açık olmaması vs gidip göremiyorum. Güncel fiyat, peşin alışveriş için indirim yakalayabileceğim tavsiye niz varmıdır acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_ncd

Merhabalar , bende bu model ile araniza katılmak istiyorum. Malum ülke genelinde mağazaların açık olmaması vs gidip göremiyorum. Güncel fiyat, peşin alışveriş için indirim yakalayabileceğim tavsiye niz varmıdır acaba ?
    Hocam merhaba özelden iletişime gecerseniz yardımcı olmaya çalışıyım
  • Selamlar, ben cihazı 1 aydır kullanıyorum evlendim evimize geçtilk. Aklıma birşey takıldı CL yada CI mı anlayamadım modülü yok diyor. Diğer kanallarıda izleyebileceğimiz yöntem varmı? Sınırsız internet mevcut, özetle özgürlük istiyorum :)
    LG 70UM7100PLA ULTRA HD 4K TV İNCELEMESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 10 Mayıs 2020; 14:0:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Böyle bir rakama böyle bir TV olabilir... Çünkü LG 2020 yılında hiçbir modelinde artık bu ürünleri üretmiyor. 2020 modelleri sadece Nanocell ve OLED'ler olacak dolayısıyla VA panel olup çok da başarılı görüntü veren 70 ya da 75 inç TV alacaklar için bu son fırsat. Sonrasında böyle rakamlara böyle TV bulamayacaklar.

Bu TV'nin VA Panel olması dışında Direct-LED teknolojisine de sahip olduğunu hatırlatmak isterim. Bildiğiniz gibi Samsung 55Q60R bile Edge-Led.

65Q60r harika bir TV, fiyatı 7 bin TL civarında olsaydı onu alacaktım ama 70UM7450 6150 TL iken Samsung 10 bin TL civarında.

Alıntıları Göster
    2020 modelleri sadece nano ve oled olacak
    bilgisi yanlış

VA paneller 2020 UN serilerinde artarak devam ediyor
    50 inch 8xxx serisine de koymuşlar daha fazla VA tv var

2019 82 inch UM8070 serisi VA 100 hz dled 1500 dolara dışarda satış rekorları kırmış durumda
    bu seri de 2020 modeli ile devam ediyor
    bu tv ucuz dev tv konumunda ve özellikleri makul
    2019 modeli getirilmedi 2020 bize gelirse ve benzer fiyatla piyasaya girer ise 10-11 bin lira civarında yok satar kapış kapış gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 10 Mayıs 2020; 19:24:28 >

• Merhabalar. Ben de yeni aldım ve gelmesini bekliyorum Televizyonun.
    Lg58uh635v den buna geçeceğim ama kafam da acaba pişman kalırmıyım diye deli sorular var :/
    Lg58uh635v de panel gerçekten muhteşemdi ve siyahları ben hiçbir tv de gerçekten görmedim. En büyük soru işareti de bu oluştu bende. Umarım bilenler cevaplar. Şimdiden çok teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep

2020 modelleri sadece nano ve oled olacak
    bilgisi yanlış

VA paneller 2020 UN serilerinde artarak devam ediyor
    50 inch 8xxx serisine de koymuşlar daha fazla VA tv var

2019 82 inch UM8070 serisi VA 100 hz dled 1500 dolara dışarda satış rekorları kırmış durumda
    bu seri de 2020 modeli ile devam ediyor
    bu tv ucuz dev tv konumunda ve özellikleri makul
    2019 modeli getirilmedi 2020 bize gelirse ve benzer fiyatla piyasaya girer ise 10-11 bin lira civarında yok satar kapış kapış gider

Alıntıları Göster
    Hocam hangi modeller gelecek hangi modeller satılacak 2020 olarak tam bilgi yok en kısa sürede gelir bilgi paylaşırım dediklerinize katılıyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dadaloglu1907

Merhabalar. Ben de yeni aldım ve gelmesini bekliyorum Televizyonun.
    Lg58uh635v den buna geçeceğim ama kafam da acaba pişman kalırmıyım diye deli sorular var :/
    Lg58uh635v de panel gerçekten muhteşemdi ve siyahları ben hiçbir tv de gerçekten görmedim. En büyük soru işareti de bu oluştu bende. Umarım bilenler cevaplar. Şimdiden çok teşekkürler.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın kurulum oldumu varmı herhangi bir sorun sıkıntı hocam?
  • Sa arkadaslar bende 22 mayis ta n11 den satin aldim urunu 27 mayista teslim.edeceklerini soylediler bakalim 6500 tl ye geldi 6 ay taksitli vr n11 kupon indirimiyle daha sonrasinda ilan fiyatini guncellediler 6700 kusurlere cikti kurulum icin satin aldigim yer teslim sirasinda kurulumunu yapacaklarını soylediler kurulum asamasinda nelere dikkat etmeliyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.