Şimdi Ara

LG 65UM7610 5999 TL Vatan Web'e Özel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
5.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu gördükten sonra fiyat araştırması yaptım bu ürün ve bu ürüne eş değer diğer marka ürünleriyle.Önceliklr buna yakın diğer markalardaki ürünler en az 800 tl daha pahalı fazla para vermek isteyen alabilir.Lg markasından bahsediyoruz ve ürün fiyat performans ürünü.

Herkes bıraksın ıps va olayını ikisininde birbirine göre artısı ve dezavantajı var bana göre ıps daha avantajlı daha sıcak geliyor buda benim tercihim.

Bu fiyata böyle bir markada kesinliklr tercih edilecek ürün.Sonuçta Lg markasının ürününü alıyorsunuz tv de başarılı bir marka.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LG markasını tavsiye etmem. 6 ay içinde iki kere bozuldu. 2. geldiğinde ekran yamalı gibi kaldı. lanet ettim, uğraşmamak için kabul ettim. bozulduğunda da 1 ay sürüyor geri gelmesi.

LG marka tv alırken 2 kez düşünün derim.
  • TechPerest T kullanıcısına yanıt
    50 hz tv almanızı tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65 inc tvde 50 hz nedir abi futbol maçı izlerken top haraketinde futbolcu hareketinde iz bırakır çöp tv
    100 hz 55sk8100 lg kullanıyorum o bile olede yaklaşamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -JonTurk- -- 22 Mayıs 2020; 0:2:17 >
  • -JonTurk- - kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah aşkına 65 inç tv 6.000 tl fiyat. 50 hz diye yorum yapıyorsun haklısın da bu boyutta bir tv için bu fiyat bu özellikler iyi bile. F/p olarak karşılaştırman gerek siye düşünüyorum

• Işık sızması olmayan tv mi var?

• Tum elektronik aletlerde oldugu gbi tv isi de sans isi. 4yildit evimde lg 43uf6407 kullaniyorum sorun yasamadim.

• Bazılarıda sorun olsa bile görmezden gelip toz kondurmaz.

• TiLtay T kullanıcısına yanıt
    2020'de 50 hz tv üretmek nedir ya konsollar 120 fps çıktı tvler çıkamadı.

• Bu rakama 65" 100hz tv söyleyinde millet onu alsın arkadaşlar.
  • 7 yıldır 47LS620 modelini kullanıyorum, yeni modellere göre yavaşlığı bariz ancak hala sağlam hiç servise gitmedi. Elektronik biraz da şans işi.
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Aynen benim de öyle hocam 2013 yılında almıştım. Nazar değmesin kurulum haricinde servis yüzü görmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerdik2

2020'de 50 hz tv üretmek nedir ya konsollar 120 fps çıktı tvler çıkamadı.
    Hangisi cikti? 1440p 30fps konusuluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerdik2 kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel diyorsunuz fakat tv yayinlarinda hangi firmalar 24-25-30fps den daha fazla yayin veriyor?

TV yi pc ye baglayip monitör olarak kullanacagim, yüksek fps li oyun oynayacagim veya youtube tan 60fps video izleyecegim derseniz durum tabiki farkli.
  • Teknosada da ayni fiyat
    eksileri olarak sanirim forumda 50hz olmasi ve led olmasi beniim gordugum ne dersiiniz alinirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydentist -- 22 Mayıs 2020; 12:38:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Teknosada da ayni fiyat
    eksileri olarak sanirim forumda 50hz olmasi ve led olmasi beniim gordugum ne dersiiniz alinirmi
    alınır tabii ips ekran olması nedeniyle açı kaybında görüntü bozulması da yapmaz. burada o kadar cahil insanlar yorum yapmış ki. bir tanesine bile itimat etmeyin. büyük ekranda düşük hz olunca futbol topu muhabbeti mazide kaldı. ondan bile haberleri yok. lg bu tvlerinde artık lag değerleri game modunda çok düşük monitörlere yaklaşıyor neredeyse artı yeni teknolojiler gelişti bu yüzden hareketli sahnelerde sıkıntı olmaz. ben 60 fps üstü oyun oynuyorum diyorsan alırsın 100 hz ama 10000 tl den başlar 65inch. en çok da ışık sızması muhabbetine güldüm sanki a101 e gelen markaları yorumluyor lg ye hitachi vs muamelesi yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prospect11 -- 22 Mayıs 2020; 19:31:7 >

• prospect11 kullanıcısına yanıt
    Konu altında gördüğüm en iyi yorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiLtay

Konu altında gördüğüm en iyi yorum.
    teşekkür ederim.
  • prospect11 kullanıcısına yanıt
    Aldıktan sonra yorumlarınız içime su serpti🙂2007 den beri Lg kullanıcısı ben iki televizyonumu da sorunsuz kullanıyorum bu 3. LG olacak umarım bunda da pişman olmam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.