Şimdi Ara

lg 65 UH 850V tv ışık sızması ile değişime gitti..bu normalmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    çok beğenerek aldığımız LG65UH850V led tv de acayip şekilde ışık sızması var.Servis çağırdım değişim dendi ve yenisini bekliyorum fakat ümitli değilim yenisinden de...arkadaşlarda 55UF950V modelini izledim kenarları çerçeveli olduğundan bendeki gibi değil ama youtube de ki ışık sızma testinde kumanda imleci hareket ettiğinde oluk şeklinde imleç hareketiyle gölgeler geziyor.Ne yapacağımı şaşırdım,tecrübe ve bilgisi olan arkadaşlar fikir verirlerse sevinirim.Siyah ekranda imleç hareketiyle oluk oluk gölgeler normalmidir ?

lg 65 UH 850V tv ışık sızması ile değişime gitti..bu normalmi?lg 65 UH 850V tv ışık sızması ile değişime gitti..bu normalmi?

• hocam tv edge led ve ips olduğundan direk olarak siyahlar kötü olmasına normal diyebiliriz ışık kısmına gelincede tv kenar aydınlatma olduğu için local dimming sağlıklı çalışamıyor sizde imleci ortalara getirdiğinizde local dimming iyi çalışmadığı için o beyazlıklar çıkabilir ama şöyle bi durum var eğer local dimming kapalıykende imleci hareket ettirmeseniz dahi bu siyahlıklar hala varsa ışık sızması var demektir yeni gelen tv de bu dediklerimi deneyin duruma bakın birde bu serilerde genelde sızma oluyor eğer değişim verirseler fiyat farkını verip 2017 modellere bakın derim
  • değişim verdiler,gelen tv yi kurdurup test etsem yine varsa reddedip 2017 ye bakayım o halde..sizce ? yani oled mi diyorsunuz 2017 derken
  • bu ürün belli ki panel olarak çok kötü. hiç bir yerde iyi bir yorumla karsılasmadım
    7000 tl civarına kadar 65inch önerisi olan var mı peki?
  • MURAT4108 M kullanıcısına yanıt
    bütçe müsaitse oledlere bakın değilse sj850v modeline bakın eğer başka yerden almayı düşünürseniz sony xe9005 modelini öneririm eksiksiz bi tv oled alınmayacaksa kesinlikle bu tv alınmalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.