Şimdi Ara

LG 55SM9010PLA teshir alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 6350TL ye buldugum 55SM9010 teshir almak mantıklı urunde herhangi bır cızık felan bulunmuyor ama 7 8 aydır acık olan bır cıhaz gunda 10 12 saat 2 yıl garantısı ben aldıkdan sonra baslıcak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bence alınmaz bu fiyata biraz daha cıkın 55nano916 alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam bence alınmaz bu fiyata biraz daha cıkın 55nano916 alın
    hocam valla ozellık olarak 9010 da assa kalır yanı yok ama iste 3500 fazla bıraz cıkın dedıgınız :D
  • teşhir olmasa bile o paraya alınmaz hocam paranıza yazık...

LG 55SM9010PLA teshir alınırmıLG 55SM9010PLA teshir alınırmıLG 55SM9010PLA teshir alınırmıLG 55SM9010PLA teshir alınırmı

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

teşhir olmasa bile o paraya alınmaz hocam paranıza yazık...

Bilerek bilinçli olarak bu markayı kötülüyorsunuz.

• edessa2017 E kullanıcısına yanıt
    fotoğraflar herşeyi anlatıyor kontrast ve parlaklık fakiri ips panellere insanlar dünya para vermesin diye uğraşmak ne zamandan beri marka kötülümek oldu bırakın bu işleri..
    13bin aboneli her marka modeli aynı ayarda karşılaştıran bu arkadaşında işi gücü yok marka kötülemek için inceleme yapıyor :))
    https://www.youtube.com/watch?v=wW8HY7-ijcg
  • quote:

fotoğraflar herşeyi anlatıyor kontrast ve parlaklık fakiri ips panellere insanlar dünya para vermesin diye uğraşmak ne zamandan beri marka kötülümek oldu bırakın bu işleri..
    Hikaye anlatın... Devam edin....

ne hikayesi hocam madem marka kötülüyorum hadi kötülediğim kısmı anlatında insanlarda anlasın neyin ne olduğunu..kağıt üzerinden anlatıyoruz yok inceleme koyuyoruz video yok kendi hayal dünyanızda bu model daha iyi olabilir ama gerçekte beş para etmez bi tv..
  • quote:

ne hikayesi hocam madem marka kötülüyorum hadi kötülediğim kısmı anlatında insanlarda anlasın neyin ne olduğunu..kağıt üzerinden anlatıyoruz yok inceleme koyuyoruz video yok kendi hayal dünyanızda bu model daha iyi olabilir ama gerçekte beş para etmez bi tv..
    Ticari hukuku ,ceza hukukunu ,özel hukuku iyi okuyun , Ve bu konuda yetkili olduğunuzu ispatlamınız gerekli...Selametle..

bu forumdaki bu kadar insan yetkilimi? tüm forumları kapatsınlar o zaman kimse kimseden bilgi almasın foruma para verip reklam yapan satıcılarda kullanıcılara istedikleri tv yi satsınlar böyle olsa dahamı iyi sizce?
  • Arkadaslar urun alındı 3 yıl garantı uzatıldı toplam 5 yıl ılk yıl kasko hedıye edıldı kafam rahat bende cok arastırdım fiyat olarak urunde kozmetık acıdan temız oldugundan 5 yıl ıcınde bır sıkıntı cıkarsa tv degistırcez artık

• quote:

Orijinalden alıntı: kupa10

hocam valla ozellık olarak 9010 da assa kalır yanı yok ama iste 3500 fazla bıraz cıkın dedıgınız :D

Alıntıları Göster
    Hocam nano916 8700 fiyatında 2300 fark olsa değermi derseniz bütçenizi zorlamıyorsa değer hocam tercih sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kupa10

Arkadaslar urun alındı 3 yıl garantı uzatıldı toplam 5 yıl ılk yıl kasko hedıye edıldı kafam rahat bende cok arastırdım fiyat olarak urunde kozmetık acıdan temız oldugundan 5 yıl ıcınde bır sıkıntı cıkarsa tv degistırcez artık
    Hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanın.Güzel tercih
  • quote:

13bin aboneli her marka modeli aynı ayarda karşılaştıran bu arkadaşında işi gücü yok marka kötülemek için inceleme yapıyor :))
    https://www.youtube.com/watch?v=wW8HY7-ijcg
    Bu arada bu vıdıoyu ceken arkadas lg teknolojık acıdan daha iyi bır cıhaz ama samsung goruntu kalıtesı olarak bi tık daha iyi ama ben lg tercıh ederım dıyor aradaki görüntü kalitesi lg deki yeni güncel teknolojilerden vazgeçecek kadar farklı değil kısacası vıdıoyu ceken bıle lg dıyor sız neyı begenmedınız anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kupa10 -- 18 Eylül 2020; 13:3:42 >

• kupa10 K kullanıcısına yanıt
    cihaz geldiğinde karanlık odada film izlerken anlarsınız hocam neyi beğenmediğimi :)

• quote:

cihaz geldiğinde karanlık odada film izlerken anlarsınız hocam neyi beğenmediğimi :)
    O zaman sıkıntı yok hocam ben loş ışıkta fılm ızlemeyı severım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.