Şimdi Ara

LG 50UH635V ultraHD kipa 2199TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
18.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ; Dün akşam Bornova forum kipadan LG 50UH635V ultraHD Tv 2199 TL aldım 20 stok adedi vardı ilgilenen arkadaşlara duyurulur . F/P açısında avantajlı geldi vatanda 3298 TLhttp://www.vatanbilgisayar.com/lg-50uh635v-50-126cm-4k-ultra-hd-webos-3-0-colorprime-pro-smart-led-tv.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kokoci35 -- 2 Aralık 2016; 0:17:42 >

• Panel hizi 50 hz.49pus6401 ile aradaki farklari isin ustadlari detaylandirirsa iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pieri P kullanıcısına yanıt
    İkisi de 50 hz, LG va panel-edge led, Philips ips panel-direct led. Philips'te android ve ambilight var ama ben 50uh635v'i alırım va panel diye. Ha 6401 değil 6501 deseydin kesinlikle 6501 derdim..

Tv'ye gelecek olursak, fiyatına göre gayet iyi.. üstüne 300 daha koyamam diyorsanız alınır...

• 58uh635v kullaniyorum.
    Iyiki almisim, 50hz olmasina ragmen.

• 50 hz panel bende baş agrısı yapıyor.
  • Panel detaylarına nerden bakıyorsunuz?

• 2199 liraya 50" dandik marka (seg,hilevel vb.) olmayan tv bulmuşsunuz 50 hz diyorsunuz hala Bu fiyata 100 hz olsa millet stok yapar her odaya alır bir tane
  • Bu tvde hdr var 4k ps4 pro ile uyumu nasıl acaba

• Stok kalmışmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Stok kalmışmıdır ?

1 saat önce arkadasımla konustum 3 4 tane kaldı demişti
  • Aslında geçen hafta 49UV770 vardı mediamarkt 2899 TL fiyat çok iyidi ama başka öncelikler çıktı 2900 vermeyelim dedim , sonra şeytan dürttü 2199 TL görünce . Evimde vatandan 42LA691S kullanıyorum çok memnunun digitürkplay uygulaması ise çok memnunum salonada büyük ekranlı UHD bir cihaz bakarken denk geldi aslında . İnşallah arayan arkadaşlar bulabilirler yarın kurulum var Derbi heyecanını seyretcem bakalım .
  • Son zamanlarda esnafın pahalı tv leri çok iyi fiyat denilerek forumda satma çabalarını görünce krizin had safhada olduğunu anladım.

• Haber veren arkadaşa teşekkürler 2 adet aldık biz de.55" Phillips vardı aynı özelliklerde aynı fiyata ama panel yüzünden LG yi aldık.Dün akşam 7 de tekrar uğradım kalmamıştı.
  • Forum Ankara Outlet Kipada 55 inç olanı 2199 Tl stok bayağı var 55PUS6101 modeli Uhd ve uydu alıcılı model.

• Ankarada bu model var mı gören oldu mu ?

• Atlantis kipada vardi 5 adet geldi dediler birini ben aldim ama 3 4 saat oldu

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    Güle Güle kullanın ben LG tvlerimden cok memnundum phılıps bır alternatıftı ama ben seçme ihtiyacı hissetmedim dün derbi maçına baktım digitürkplayde güzel bir maç izledim ilk mesajımda F/P olarak gerçekten iyi bir cihaz
  • Bende mi sorun var bilmiyorum ama 50' bir zaman sonra küçük gelmeye başlıyor gözüme. Ama 55' cidden büyük.çok fark ediyor.Hep büyük sanki hiç göze küçük gelmiyor :) yeni tv alacak olsam 55" altını almam. Belki de senelerdir 50" kullandığım içindir

• Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Emin olun 55" de küçük gelecek.
    65" almak en iyisi.

• batıkentte var arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.