Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.665
Cevap
70
Favori
368.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tv nin orjinal kumandasını geçen gün aldım. modeli AKB73756502

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV  KULÜBÜ

sahibinden de "murat000000210" isimli kullanıcıdan aldım 30tl ye.
    ptt kargo ile kapıda ödemeli olarak çalışıyor, toplam fiyatı 36.5 tl oldu kargo ücreti ile.
    orjinal kumanda için çok uygun, daha uygununu görmedim duymadım.
    ihtiyacı olanların aklında olsun.
  • Arkadaşlar elimde microlab 5+1 ses sistemi var. Kullanmıyorum. Düşünen varsa pm atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bir sorum olucak.
    VOD uygulamasını Hdd ile bağladım Tv görüyor giriş yapıyorum ancak,
    HDD nin içinde uygulama varken diğer filmelerimi falan görmiyorum
    direk uygulama sayfası açılıyor
    hddden filmleri izleyebilmek ve bu uygulamayı da kullanabilmek için
    sürekli uygulamayı hddden silip yeniden kopyalamak mı zorundayım
    uygulamayı tvye atamıyormuyuz
  • Bu gidişle benim sorularım bitmeyecek.
    Bu alet ve sağladığı imkanlar bir dünyaymış.
    Eşim de iyi ki araştırıp almışsın orada yazan çizenlerden allah razı olsun diyor.
  • Bu arada önceki sayfalarda bir arkadaşın tvyi ilk açtığında explorerda millet fotomaç gibi sitelerin mevcut olduğunu söylemişti. Acaba tvsinin iade ürün olup olmadığından şüphelendmişti.
    Ben de exploreri ilk açtığımda LG apps ve google ile birlikte Millyiet ve Fotomaç sitelerinn kısayol olarak ekranın üst kısmında olduğunu gördüm yani sıkıntı yok. Bu muhtemelen bu yayıncılarla LG arasındaki anlaşma gereği yani normal.
  • Sorular çok.
    Araştırıyorum ama cevap bulamıyorum.
    Renk yıkama olayını bulamadım tv nin menülerinde nerede bulunuyor acaba.
  • Smart menüsünden ayarlar kısmına geliyosunuz. Sanırım alttan 3. Sekmede ism modu diye bir yer var orada hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tosunpasha26 -- 28 Aralık 2013; 0:36:51 >
  • Sah_Emre kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu daha önce ben de irdelemiştim. Sonuç olarak mkvod uygulamasının olduğu usb yada hdd de başka bir şey olmayacak. Diğer dosyaları görmez. Tavsiyem çok küçük boyutlu bir usb belleğe programı atın tvye takım ve unutun. Tvnin kendi belleğine kurulum yapmak mümkün değil hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tosunpasha26

Smart menüsünden ayarlar kısmına geliyosunuz. Sanırım alttan 3. Sekmede ism modu diye bir yer var orada hocam.

Sayende Buldum kardeşim saol..
  • quote:

Bu konuyu daha önce ben de irdelemiştim. Sonuç olarak mkvod uygulamasının olduğu usb yada hdd de başka bir şey olmayacak. Diğer dosyaları görmez. Tavsiyem çok küçük boyutlu bir usb belleğe programı atın tvye takım ve unutun. Tvnin kendi belleğine kurulum yapmak mümkün değil hocam.

Tamam o şekilde yapalım. 500 gb lık Hdd yi harcamayalım bu iş için. Ufak bir flashı appler için kullanmak lazım.
  • 2 x Ezcoollar da geldi.
    Şarja koydum hemen.
    Bir tanesinin düğmesi canımı sıktı basınca böyle tık sesi gelmiyor, diğeri normal tık tık basılıyor.
    Ama diğeri böyle sanki basmıyormuş gibi o klik hissini vermiyor. İşallah sorun çıkarmaz.
  • Sah_Emre kullanıcısına yanıt
    Basilip basilmadigini isik yanip sonmesinden anliyorsun , tus calisiyorsa sorun yoktur sese takilma :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

Basilip basilmadigini isik yanip sonmesinden anliyorsun , tus calisiyorsa sorun yoktur sese takilma :)

Saol üstad.
    Gelir gelmez şarja koydum dışarıda bir işim var.
    Halledip geldiğimde 3 saatlik şarj yeterli olur. O zaman deneyecem bakalım..
  • Eveet siparişler verildi ve tv'yi bekliyoruz:) sorularıma sıkılmadan cevap veren, verdikleri bilgilerle karar vermekte yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi versoy -- 27 Aralık 2013; 13:08:57 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar elimde microlab 5+1 ses sistemi var. Kullanmıyorum. Düşünen varsa pm atabilir.

Modeli de soylesen tam olacak abi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sah_Emre

Bu arada önceki sayfalarda bir arkadaşın tvyi ilk açtığında explorerda millet fotomaç gibi sitelerin mevcut olduğunu söylemişti. Acaba tvsinin iade ürün olup olmadığından şüphelendmişti.
    Ben de exploreri ilk açtığımda LG apps ve google ile birlikte Millyiet ve Fotomaç sitelerinn kısayol olarak ekranın üst kısmında olduğunu gördüm yani sıkıntı yok. Bu muhtemelen bu yayıncılarla LG arasındaki anlaşma gereği yani normal.

Evet o bendim teşekkür ederim cevabın için :)
  • quote:

Smart menüsünden ayarlar kısmına geliyosunuz. Sanırım alttan 3. Sekmede ism modu diye bir yer var orada hocam.

Peki ekran yıkamayı ne zamanlar yapmalıyız? Hergün? Haftada bir? Aylık? Bana servise gelen arkadas biraz çok bilmiş birisiydi. Bunlarda ölü piksel olmaz, kullanım saatine sadece ben bakabilirim dedi kurcaladı kurcaladı kullanılmamıs dedi. %90 yerini bulamadı bana bir yer gösterdi kullanılsaydı burda zaman olurdu burası boş dedi, plazmayı hep işletmeler, rest. vs. kullanır ev için uygun değil bence falan dedi. Daha birçok şeyler söyledi. Ben ekran yıkmayı sordugumda ise onu kendisi otomatik yapar dedi. Bu doğru mu?
  • 50" ile 60" arasındaki fiyat farkıda 700 tl ye kadar indi şimdide kafa karıştırıyor mağazalarda çok büyük gözüküyor evde hiç düşünemiyorum. Aslında en önemlisi görüntü kalitesi. 2-3 m den 60" sorun olmaz sanırım. Lg shop larda fiyatlar nasıl hiç alış veriş yapanınız oldu mu? Alırsam ya incehesap.com dan yada teknosadan alacağım.
  • Replikans kullanıcısına yanıt
    Üstad bu servis elemanlarına kulak asmayın. Kendilerini eksper falan zannediyorlar. Renk yıkamayı ben her akşam yatmadan önce en az 15dk yaparım. Bence yoğun bir kullanım saatinden sonra en az 15dk renk yıkama yapmak yararlıdır...
  • candyman kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ses sisteminin özellikleri linktedir.

http://forum.donanimhaber.com/m_85733382/f_//tm.htm#85733382
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.