Şimdi Ara

LG 49UH850V 4K Nasıldır ? (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
40
Favori
149.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada boost modu, hdr ve hdcp yi kapattım ben görüntü gitmiyor oyun esnasında fakat ps yi açarken karıncalanma oluyor tv yi restart yapıyorum düzeliyor sadece 4k özelliği aktif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EastbloodRed -- 25 Ocak 2018; 3:17:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EastbloodRed

Sony playstation u aradığımda uyumsuzluk sorununu doğruladı ama bizden kaynaklı değil dendi, bu sefer lg müşteri hizmetlerini aradım oda sorun bizden kaynaklı değil deyip topu birbirlerine atıyorlar

Yalanda üstlerine yok zaten sorun sony dedir youtube da guya fixleme videolati var bir dene istersen ps4 pro black screen error yazarsan fixleyenler var lg samsung vs hepsinde çözüm ayni ben su an tatildeyim dinunce deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal_ansen

quote:

Sony playstation u aradığımda uyumsuzluk sorununu doğruladı ama bizden kaynaklı değil dendi, bu sefer lg müşteri hizmetlerini aradım oda sorun bizden kaynaklı değil deyip topu birbirlerine atıyorlar

Yalanda üstlerine yok zaten sorun sony dedir youtube da guya fixleme videolati var bir dene istersen ps4 pro black screen error yazarsan fixleyenler var lg samsung vs hepsinde çözüm ayni ben su an tatildeyim dinunce deneyeceğim

Dediğin yöntem galiba hdcp 1.4 e düşürmek güvenli modda açıp o zamanda 4k görüntü alamuyorsun bildiğim kadarıyla

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemal_ansen

quote:

Dediğin yöntem galiba hdcp 1.4 e düşürmek güvenli modda açıp o zamanda 4k görüntü alamuyorsun bildiğim kadarıyla

Olabilir döndüğümde dener yazarım kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: mirza22

az önce mahkemeden çıktım. karşı firmanın avukatı gelmedi savunmasını göndermiş. kullanıcı hatası felan diye... işim gücüm yok wifi kartını bozacam... neyse, hakim bilirkişi ve keşif istedi uzman birisinden. sağlam olması açısından. yoksa yüksek mahkemeden döner dedi, sağlama alalım işi dedi. 1 ay sonra keşif 2 ay sonra duruşmam var. 450tl keşif ve bilirkişi için verdim. (not: kazanınca iadesini alıyormuşuz.) hayırlısı artık.

merhaba arkadaşlar davam sonuçlandı. davayı kazandım. şimdi üst mahkemeye verirlerse karşı taraf onu bekleyeceğim. tv ücretini+ mahkeme ücretini+ bilirkişi ücretini+ faizleri + eğer tutmuş olsaydım avukat ücretini karşı taraf ödeyecek. haklıysan adalet ergeç yerini buluyor ya bu dünyada yada diğer tarafta...

• ne güzel bir haber. haklıysan ve hakkını aramakta ısrarlıysan, er ya da geç hakkını alırsın temalı bir süreç olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CC528D601

quote:

Orijinalden alıntı: mirza22

az önce mahkemeden çıktım. karşı firmanın avukatı gelmedi savunmasını göndermiş. kullanıcı hatası felan diye... işim gücüm yok wifi kartını bozacam... neyse, hakim bilirkişi ve keşif istedi uzman birisinden. sağlam olması açısından. yoksa yüksek mahkemeden döner dedi, sağlama alalım işi dedi. 1 ay sonra keşif 2 ay sonra duruşmam var. 450tl keşif ve bilirkişi için verdim. (not: kazanınca iadesini alıyormuşuz.) hayırlısı artık.

merhaba arkadaşlar davam sonuçlandı. davayı kazandım. şimdi üst mahkemeye verirlerse karşı taraf onu bekleyeceğim. tv ücretini+ mahkeme ücretini+ bilirkişi ücretini+ faizleri + eğer tutmuş olsaydım avukat ücretini karşı taraf ödeyecek. haklıysan adalet ergeç yerini buluyor ya bu dünyada yada diğer tarafta...

Alıntıları Göster
    tv. servise iade edip. satın aldığım firmadan tüm tv ücretini+ mahkeme masraflarını almış bulunmaktayım. hakkını yasal yollardan aramakdan çekinmeyin. the end:)

• Bendede 49uh850 var geçen sene wifiden kopma vardı. Servise gönderdim. Yazılım atıp düzelttiğini söylediler bir sene sorun yaşamadan kullandım şimdi yine aynı sorun var. Ama garantisi bitti ne yapmalıyım

• Arkadaşlar 49uh850v televizyonumun ayaklığında sorun oldu. Ayaklık parçalarını kullanmayıpta göndermek isteyen olursa benimle iletişime geçerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talipsahin58

Bendede 49uh850 var geçen sene wifiden kopma vardı. Servise gönderdim. Yazılım atıp düzelttiğini söylediler bir sene sorun yaşamadan kullandım şimdi yine aynı sorun var. Ama garantisi bitti ne yapmalıyım
    fabrika ayrlarına geri donup denedinizmi hocam? genellikle modemden kaynaklanıyor olabiliyor basıma gelmişti.
  • Firmware olarak en son versiyonunuz nedir arkadaşlar?
    Versiyon 05.30.10 mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedgehog!

Firmware olarak en son versiyonunuz nedir arkadaşlar?
    Versiyon 05.30.10 mu?
    evet ama baska versiyonda mevcut sıkıntı olur diye yüklemedim.
  • Aynen bende İngiltere sitesinde buldum. Sıkıntı olur diye yüklemedim. Sonra çağrı merkezini aradım, durumu anlattım. Onlarda bu güncellemenin çıkmadığını söylediler.

• Hedgehog! kullanıcısına yanıt
    UH780, UH850-UH855, UH950-UH955, OLED C6, E6 (webOS 3) modelleri için:

çevrimiçi bellenimi test et:
    Rusya (RU), (BY yan tümcesinde) Ukrayna (Birleşik Krallık), Beyaz Rusya -> 05.30.35 07.2018 den
    Polonya için (PL) -> 05.30.45 07.2018
    ülkelerimizin geri kalanı için -> 05.30.30 06.2018
    Çin (CN), Hong Kong (HK) -> 05.30.30 06.2018 den
    Kolombiya (CO), Tayvan (TW) -> 05.30.30 06.2018 den
    Güney Afrika geri kalanına bu ülkeler -> 05.30.30 06.2018 den

sonu 30,35,45 sürümleri olan versiyonlar mevcut. LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlacK SeA StorM 61 -- 1 Ocak 2019; 17:29:58 >
  • Bunlardan hangisini seçip yükledin?

• Hedgehog! kullanıcısına yanıt
    Yüklemedim sıkıntı olur diye.

• bigadicking kullanıcısına yanıt
    benim tv 55uh770v aynı sorunlar malesef bende de var. netflix kullanmaya başladım son iki haftadır ve cok sık olmaya başladı ve malesef 2 hafta kadar önce de garanti sürem dolmuş. müşteri hizmetlerinden modem wifi çakışması oluyordur tv lerimizde kronik sorun yok diyor. bu konuda ne yapabiliriz?
  • 2016da bu tv yi almak için foruma üye olmuştum. Vay be aradan ne kadar zaman geçmiş... Açıkcası güncellemeleri çok uzun süre önce kapattım ve şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadan bu güne kadar kullandım. Sanırım daha bi 5 yıl daha kullandırtır kendini kerata. Biraz ışık sızması var ancak 3 yıl kullanınca artık insan alışıyor. Zaten en baştan beri rahatsız etmiyordu beni. Sizde durumlar nasıl acaba..

• bi arkadas bu TV'yi cok oneriyordu isik sizmasi cok oldugu icin vazgectim Sony aldim ama LG'de su ufak problemler olmasa bende alicam. Monitorum LG 2008'de aldim gunde nereden baksan 10 saat iflan caliyor 10 senedir hci bir sorunu yok ama pixel hatasi isik sizmasi gibi sorunlari cok var. BU elimdeki monitoru ben 5.defada aldim her gelen monitorde Pixel hatasi vardi ALmanya'dan aldim birde
  • Yeni güncelleme gelmis yukledim simdi iceriginde ne var bilmiyorum ama görüntü biraz daha dolgun daha guzel gibi hissettirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 2 Mayıs 2019; 17:35:35 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.