Şimdi Ara

LG 49UF8507 4K Nasıldır? (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.094
Cevap
73
Favori
351.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dolaşırken burayı gördümhttps://www.solobu.com/urun/lg-49uf8507-led-tv-ekran-degisimi
  • Arkadaşlar selam

Aynı cihazı ben de 4 yıldır kullanıyorum. 2 gündür Web tarayıcıdan hiç bir video açılmıyor. Güncelleme falan da yapmadık. Başına gelen var mı? Netflix ve YouTube hariç diğer Web alt yapılı blutv puhutv falanca programlarda da açılmıyor. Neden kaynaklanır? Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır bu TV'yi kullanmaktayım ama malesef geçen yıl smartta problem oldu. Görüntüde herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen yazı çıktığında ya da smart özelliğini kullandığımda ekranda titreme oluyor.

Bende bulunduğum ildeki LG servisini aradım ekran kartının ya da anakartının problemli olabileceği, eğer öyleyse 300 TL'ye değiştirebileceğini söyledi. OK dedim gelip alın. Aradan 2 ay geçti kimse ne geldi ne gitti dolar fırladı. Aradım bu sefer 1000 TL fiyat çekti

Uzun zamandır TV'yi bu şekilde kullanıyorum. TV'yi Digiturk üzerinden izliyorum sıkıntısı yok. Smart özelliklerini de Playstation üzerinden sağlamaya çalışıyorum.

Eğer bu problemi yaşayan ya da yardımcı olabilecek varsa lütfen yazsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzcancambaz

Arkadaşlar selam

Aynı cihazı ben de 4 yıldır kullanıyorum. 2 gündür Web tarayıcıdan hiç bir video açılmıyor. Güncelleme falan da yapmadık. Başına gelen var mı? Netflix ve YouTube hariç diğer Web alt yapılı blutv puhutv falanca programlarda da açılmıyor. Neden kaynaklanır? Yardımcı olursanız sevinirim
    Çare bulamadım yok mu doktor

• Aynı sorun bende de var. Web den hiçbir diziyi açamıyorum. Bunun bir çaresi yok mu?
    Acil yardım...

• quote:

Orijinalden alıntı: 34SFT97

Aynı sorun bende de var. Web den hiçbir diziyi açamıyorum. Bunun bir çaresi yok mu?
    Acil yardım...
    Flash destekli siteleri açmıyor diye biliyorum.Daha öncesinde açıyor sonrasında açmıyorsa bu siteden kaynaklıdır.

Alternatif olarak Puhutv den birçok diziyi izleyebilirsin.

Alternatif olarak br hdmi yardımıyla bilgisayardan görüntüyü aktarabilirsin.

Diğer bir alternatif diziyi bilgisayarına indirerek usb bellek yardımıyla izleyebilirsin.Ben şahsen öyle yapıyorum.5 dakikaya indirip atıyorum...
  • Flash desteği olmadan izliyorduk zaten. Web tabanlı olanları açmıyor sorun bu...

• bir arkadaşımdan bu tvyi aldim cok memmunum birkac haftadir ama 2 sorum olacak arkadaslar;

webostaki uygulamalari kumandaya atayabiliyor muyuz?

mesela 2 ye basılı tuttugumda youtube, 3 e basili tuttugumda internet açılış sayfasi gibi.

diger sorum; interneti açtığımda ayarlarindan açılış sayfasini google yapmamama ragmen her zaman yandex acıliyor degistirme sansim var midir?

• oguzcancambaz kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de 10 gündür var.Film ve dizi sitelerinden izlediğim filmler ve diziler 10 gündür açılmaz oldu.

Ayrıca puhu TV uygulamasından Jet sosyete izlenmiyor.Gooleden yazıp dışardan yani uygulama dışından puhu TV yi açıyorum,oradan da izlenmiyor Jet Sosyete.Bilgisayardan çarsam izleyebiliyorum.

Bu youtube reklamları için bir çare var mı ? Bilgisayardan çözümü çok kolay ama TV den bir çare bulamadım.
  • Tv yi akıllı diye aldık yeni güncellemeyle aptal oldu. İnternet üzerinden hiç bir şey izleyemiyoruz Lg nin sitesine konuyu yazmak gerekiyor.

• Lg nin ne kadar ilgili ve çözüm odaklı olduğunu gördük...

LG 49UF8507 4K Nasıldır?
     LG 49UF8507 4K Nasıldır?

• Ürün tüketim döngüsü mü dersin , netflix gibi kaynaklara zoraki teşvik için mi dersin ne dersen de işte.. Başka bir açıklaması yok bence
  • ben de geçenlerde aradım sordum LG Müşteri destek hattını güncelleme gelecek mi TV'ye diye çünkü iyileştirme gerekli diye düşünüyorum her ne kadar eski bir model olsa da bu desteği verebilir LG.

arkadaşın yaşadığı sorunları yaşamıyorum tüm uygulamalar sorunsuz ve hızlı acılıyor ama web browser ve eklentilere güncelleme gelirse çok iyi olur

yine de şükür çok memnunum TV'imden:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutukutu -- 14 Ocak 2020; 16:23:28 >
  • Merhaba, televizyonum netflix güncellemesi yapamadığı için izleyemiyorum. Ayni sorunu yaşayan varmı acaba güncel netflix i smart tv ye nasıl yükleye bilirim?

• Bu Tv'de Bluetooth olmadığından kablosuz Kulaklık bağlayamıyorux bu sorunu çözen var mı nasıl film izliyorsunuz kablosuz kulaklıkla

• Bu akşam ufak bir kaza sonucu LCD cam çatladı bunu nasıl değiştirebilirim ve masrafı yaklaşık ne kadardır bilenler yardımcı olabilir misiniz?  LG 49UF8507 4K Nasıldır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam.

Bilgisayarımı kablosuz olarak, hiçbir şekilde TV'ye bağlayamıyorum. Daha önce de bağlayamıyordum ancak bunun bir sorun olduğunu düşünmüyordum. Daha sonra bilgisayarımı farklı LG TV'ler ile deneme şansım oldu ve hepsine "kablosuz bir ekrana bağlan" seçeneğiyle bağlanabildim ama kendi TV'me bağlanamıyorum. Habire hata veriyor.

Bilgisayarla TV'ye kablosuz bağlanmayı başaran var ise yardım lütfen...
  • electro34 kullanıcısına yanıt
    minimum 3000 tl dir dostum. gecmis olsun

• Arkadaslar.. tv den internete baglanip. video film izleyemiyorum.Error loading media.... eskiden yoktu bu sorun. varmi anlayaniniz... guncelleme de sikinti yok.sebebini bulamadm

• Osmannn63 O kullanıcısına yanıt
    Sağolasın ..Baya bir araştırdım 2000 TL civarı bir masrafı var ekran tamamen gitti siz siz olun gözünüz gibi bakın TV'ye hatta ekran korumaları çıkmış muhakkak alın ..yeni TV arayışına başladım hayırlısı artık..daha bu konuda yokum lg alamıcam çünkü 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.