Şimdi Ara

LG 49UF8507 4K Nasıldır? (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.094
Cevap
73
Favori
351.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçi sitede ilk çıkan sürüm kalmış acaba iyimi kötü mü sorunlumuydu yazılım gerçi ben yükledim kullanıyorum bir sorun yaşamadım bende kuşkulandım biraz lg bu destegide kesmiş olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desteği kesse de son sürüm firmware'i bulundurmaması etik bir davranış değil. Görüntü kalitesini geliştirmiş olduğunu belirtmiş arkadaş. O yüzden bu kadar merak ettim. Şu an USB üzerinden kuruyorum. Bir sorun ile karşılaşırsam haber veririm hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DRACON1C kullanıcısına yanıt
    Zaten o yazılım ota dan gelme di diye biliyorum bende usb den kurdum evet eskisine göre görüntüde iyileşme var

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

Zaten o yazılım ota dan gelme di diye biliyorum bende usb den kurdum evet eskisine göre görüntüde iyileşme var
    sitede 04.05.80 sürümü yayınlanmış 8 martta. yüklüyorum bakalım varmı bi geliştirme
  • Slm yüklediniz mi bir gelişme var mi

• Yükledim bi değişiklik göremedim.

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Slm bende yükledim sanki görüntü kalitesi 1 tık daha artmış gibi geldi bana

• Olabilir ben pcye monitör olarak kullanıyorum. Uydu görüntü kalitesi artmıştr belki

• Bugün otağ dan günelledim. Sanırım tarayıcı güncellenmiş. Google güvenlik uyarısı vermiyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam, benim televizyona ota güncellemesi gelmemiş. 04.05.60 şuan ki sürüm.

• bende de dün otomatik güncellenmiş

[04.05.80]
    1. To Improve that the channel’s video is stretched vertically
  • Arkadaşlar merhaba 16 Martta Otomatik güncelledi kendisini,
    Netflix kullanıyorum renk ve doygunluk olarak 4 K ya yakın bir tık daha görüntüde iyileşme olduğu kanatindeyim.
  • Ben de monitör niyetine kullanıyorum. Sanki input lag bir miktar düşmüş gibi geldi. Ancak görüntüde fark göremedim. Tabi uydu kanallarında takılmalar azalmış, daha akıcı görünüyor arkadaşlar.
  • Benim televizyona 04.05.80 güncellemesi hâlâ gelmedi.

• merdülgiriz M kullanıcısına yanıt
    Sitesinden flash belleğe at öyle güncelle

Bu arada modül kullanıp kanal geçişi yap dsmart kanalında geçersiz servis veya şifreli kanal uyarisi halen çıkıyor mu

• 4.5.80 versiyonunu yükledim dsmart modül de sinyal yok geçersiz hizmet uyarısını hala alıyorum 4 yıl oldu dsmart modül ve bu tv yi kullanıyorum hala bir çözüm bulunamadı. Lg yi tüketici hakem heyetinede şikayet ettim sorun bizde değil dedi. Tüketici hakem heyetide lg yanında oldu. Çözülmedi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet ark -- 25 Mart 2019; 10:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ark

4.5.80 versiyonunu yükledim dsmart modül de sinyal yok geçersiz hizmet uyarısını hala alıyorum 4 yıl oldu dsmart modül ve bu tv yi kullanıyorum hala bir çözüm bulunamadı. Lg yi tüketici hakem heyetinede şikayet ettim sorun bizde değil dedi. Tüketici hakem heyetide lg yanında oldu. Çözülmedi yani
    Slm başka modül ile denedinizmi bugün bu tv ye digiturk modul aktivasyonu yaptıracağım bakalım ondada olacak mi

Modul ayarları ile sıkıntı olabilir modül ayarları yapılabiliyormu menüden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 25 Mart 2019; 10:38:28 >
  • Dsmarta ait tüm modülleri kullandım CI, CI+ , D-FİX ama hepsinde aynı sorun vardı.
    diğer platformları denemedim hiç.

• Modülde ayar olayı yok ayrıca evde lg nin yine 4k netcast versiyonlu tv si var onda sorunsuz çalışıyor sorun webos 2 ile alakalı

• ahmet ark A kullanıcısına yanıt
    Bendede dsmart modül var 2 adet az önce denedim sorun var evet bugün digiturk modul gelsin onunlada deneyeceğim modul ayarlari olsa imis bir nebze cozulurdu yazılımsal olabilir sorun evet şuan vu uno 4k kullanıyorum modülle

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.