Şimdi Ara

LG 49SJ800V kullanan var mı? (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
31
Favori
92.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genel-> HDMI Ultra HD Deep Color -> AÇIK hale getirdiniz mi?
  • Arkadaslar PS4 kullanicilari konsolun ses ve ekran ayarları bölümünde ses çıkış olarak hangi ayarı kullanıyorsunuz ben PlayStation 4 Pro kullanıyorum konsolu televizyona optik kablo ile bağladım sizce ana çıkış bağlantı noktası hdmi mi yoksa dijital out mu olmalı ?ses formatıda doğrusal pcm,dolby,dts Bunlardan hangisini seçmeliyim sadece televizyon hoparlörünü kullanıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsolu televizyona optik kablo ile nasıl bağlamış olabilirsiniz ki? Televizyonun arkasında yalnızca optik ÇIKIŞ var. Giriş yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 6 Ekim 2018; 13:31:14 >
  • Bende plantronics ps4 kulaklığı var kulaklığın kendi decoder tarzı bir aparatı var ondan ps4 e optik kablo ve USB bağlantısı yapılıyor bende kulaklığı kullanmahinca televizyonun arkasındaki sokete onu baştan decoderden iptal edip bi işe yaramaz mı diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Siyah performansı Samsungta daha iyi dediğin gibi. Ben aldığımda 3500₺ idi bu cihaz. Mu8000 ile arasında idim Mu8000 de 4200₺ idi. Bu yüzden LG tercih ettim. Aynı fiyatta veya 100-200₺ fark olsaydı düşünmez Samsung alırdım. Ben yinede memnunum LG den. Normal TV kullanımı ve Maçlarda sorun yaşamadım. PS4 de dediğim gibi 2 oyun oynadım.
    Siyah performansı mı ??

Yaw Sony KD 55xe9005 tv nin yanında bu lg nin lafımı olur Allah aşkına

Demekki neymiş lg 49 sj 800 v tv kullanan arkadaşların gerçek derin siyahlardan haberi bile yokmuş.

Sırf webos işletim sistemi ve havalı kumandası var diye de bir tv ye onca para verilmez ki

• Okuduğunu anladığına emin misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 7 Ekim 2018; 23:57:22 >
  • tda 1562q kullanıcısına yanıt

Yav sadece siyahlara bakacam diye adamı sinir eden Android alınmaz ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:26:1 >
  • merhaba hocam benim kumanda da arada takılıyır tekrar eşleştirmeye çalışıyorum başarısız oldu diyor vs. tv yi fişi çekip tekrar takınca düzeliyor sizdedemi böyle oldu.
  • myctapha kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:25:52 >
  • Video konusunda haklısınız servis gelince bozuk olan şeyler hep çalışır sizde öyle ortada kala kalırsınız:) 6 ay olmadı ama dün akşam tv kapattım açtım akşamdan beri daha gitmedi. birde wifi internet açıkken tv yayınlarında sinyal yok diyordu 2-3 kez gitti yayın tv aç kapa düzeldi. wifi kapadım kabloyla bağladım o sorun gitti. ama yavaş yavaş bozuluyor sanırım
  • Arkadaslar siyah ekranda ekranin yarisi daha parlak yarisi koyu oluyor. Bu baska modeldede oyle farkettim. Bu ne ile alakalidir .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Genelde LG nin kullandığı İps panelle alakalı genel bir durumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: myctapha

Genelde LG nin kullandığı İps panelle alakalı genel bir durumdur.
    Hocam tam yarisi daha parlak. Hani demo bi ozellik tanitir gibi bisey arka planda acik calisiyor gibi duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Ekranda hiçbir yazı imlet vs hiç birşey yokken tam siyah ekranda dediğiniz gibi oluyorsa bir sıkıntı var demektir.

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:20:3 >
  • Hocam aynı sıkıntıyı ben de yaşadım nasıl bir yol izlediniz?

• 05.80.04 numaralı yazılımı kuran var mı? Ben 3-4 gün önce yükledim.

Dün açıldıktan sonra saat ve tarih sıfırlandığı için uygulamalar açılmıyor hatası verdi. Sonra internete bağlanıp saati güncelledi ve sorun kalmadı.
    PC ve oyun modu ile notebook üzerinden oyun oynarken özellikle PES 2019'da ekran bazen kararıyor bazen parlaklık artıyor.
    Bugün iptv'de maç izlerken de aynı şey olduğunu fark ettim.

Eski yazılım kullananlar bu senaryolarda aynı şeyi yaşıyorlar mı? Yoksa önceden de böyleydi ben mi fark etmedim.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Benim tv ye güncelleme gelmemiş.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Ben daha güncellemedim, fakat dediğin otomatik parlaklıkla alakalı dikkat ettiğim kadarı ile sorun göremedim. Eğer bir sorun varsa güncellemeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 13 Kasım 2018; 10:52:3 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.