Şimdi Ara

LG 49SJ800V kullanan var mı? (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.123
Cevap
31
Favori
92.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BMW 116d

Netten siparişi verdim. Fiyatlar baya artmadan alayım dedim. 3400₺ ye n11 den aldım. İnş sıkıntı çıkmaz
    Sana da hayırlı olsun. Kanal listeleme tam bir işkence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1 tane vardı ama bariz belli oluyordu yani şöyle diyim 1 tane noktacık vardı. Kaç piksele tekabül eder bilmiyorum çünkü tek tek pikselleri göremeyebiliriz
    İyi değiştirmişler hocam benim yeni tv de (49xe7005) ölü piksel(3-4 tane) ışık sızması dirty screen effect vs ne ararsan var servis normal diyip geçiştirmeye çalışıyor

• Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Ben servise rapor tutturduktan sonra aldığım incehesap.com ile iletişime geçtim. Adamlar ayak direyince hakem heyetine gittim ve lehime karar çıktı. Donra yetkili servis gelip evimden tv yi götürdü. Şimdi ücretin iade edilmesini bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Evde başka lg modeller var ve kanal düzenlemenin zorluğunu ordan biliyorum. Alışkınım duruma.

• quote:

Çok geçmiş olsun. Ben servise rapor tutturduktan sonra aldığım incehesap.com ile iletişime geçtim. Adamlar ayak direyince hakem heyetine gittim ve lehime karar çıktı. Donra yetkili servis gelip evimden tv yi götürdü. Şimdi ücretin iade edilmesini bekliyorum.
    İyi yapmışsınız hocam ben ilk kurulumu yapan yetkili servisle konuştum gelip bakmaya tenezzül bile etmediler normal bişey yok bu problemler standartlar dahilinde vs maval okumaya başladılar bende sert çıktım yanlarına bırakmayacağımı söyledim telefondaki eleman utanmadan elinden geleni yap vs diyor Şimdi aldığım yerle irtibata geçtim dedim böyle böyle bunlar rapor vermeyi geç ilgilenmediler bile adam bi tane ölü piksel dahi olsa hatadır diyip bi kaç fotoğraf yollamamı istedi kendi ilgilenecekmiş tanıdık servisle vs görüşeceğini söyledi bakalım bi şekilde halledicez

• Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    Tam bi rezillik. İnş hallolur. Geçmiş olsun.

• BMW 116d kullanıcısına yanıt
    Hocam ölü piksel ve banding testi yaptım. Sonuç iyi.

Yalnız kanalları teker teker yukarı veya aşağıya doğru zaplayamıyorum. Nerede hata yaptım acaba?

Cevabını bilmiyorum bnde. Siz hangi satıcıdan almıştınız

• quote:

Cevabını bilmiyorum bnde. Siz hangi satıcıdan almıştınız
    İnce hesaptan aldım. Siz 100 lira ucuza bulmuşsunuz.

Ben de kırmızıelma isimli satıcıdan aldım. Bakalım kargo yola çıktı.

Işık sızması da var sanki tv açılırken sol kısımda beyaz yansıma oluyor. Ayrıca ışık sızması testinde de ekranda kayan beyaz noktanın çevresinde ışık sızıyor. Ancak gölgelenme ayarını kapat kısmını işaretlediğinde sorun olmuyor. Sizce bu görüntüler iade edecek kadar ciddi problem mi? Ben maç film ve dizi izlerkeb sorun görmüyorum gözüne çarpmadı enazından.

• cnbrhm C kullanıcısına yanıt
    Bence iade edecek kadar belli değil ayrıca lg bunu zaten iade sebebi saymayabilir. İps panelli edge led tvlerde olası şeyler bunlar. Va panelli mu7000 de ciddi anlamda ne ışık sızması ne banding hiç bi sıkıntı yoktu ama yandan görüntüde flulaşma ve motion problemleri haf safhadaydı. İnanın insan ne alacağını şaşırıyor. Sony aldım fakat android ve servis problemleri nedeniyle 100hz va panel 10 bit cihazı daha açmadan iade ettim. 49” sony paneller de zaten çok sınırlı geliyor memlekete. Mu8000 de 50hz 49” olanı. Gerçekten sadece sj800 kalıyor tek alınası model. İnş mahçup etmez

Mahcup edeceğini sanmıyorum gerçekten biraz araştırmamdan dolayı böyle testler yapma gereği duydum sırf merakımdan. Hiç bilmeseydim test fln yapmayacaktım gerçekten kullanırken hiçbir sorun algılamadım. Ayrıca Sony 49” 100Hz tv si varmı ben görmedim 😐

• cnbrhm C kullanıcısına yanıt
    Var ama memlekete gelmiyor. Sadece bu sene 49xf8577 gelmiş 5500 fiyatla

• Trt 4k da maç var izleyen var mı tv nin performansı nasıl acaba

hocam kırmızıelma'nın iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz faturadan?
  • cyborg_213 C kullanıcısına yanıt
    Fatura gelince paylaşayım. Bi sıkıntı mı var satıcı ile ilgili.

• quote:

Fatura gelince paylaşayım. Bi sıkıntı mı var satıcı ile ilgili.
    tv geldi mi hocam? dahili uydu alıcısını hiç beğenmedim. ilerleyen günlerde uydu alıcı alabilirim.
    Henüz gelmedi. Bnde digitürk takılı onu kullanıcam. Ama trt 4k için dahili alıcı da işime yarayacak.

• Ben de HB üzerinden puanla birlikte 3300 TL civarına aldım. Bir kaç teknoloji markette inceleme şansım oldu, çok hoşuma gitti cihaz.

Kutuyu biz açamıyoruz sanırım, her türlü teknik servisin mi kurulum yapması gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.