Şimdi Ara

LG 49SJ800V kullanan var mı? (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
31
Favori
92.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 aydır cihazı aldım kullanıyorum puhu tv netflix gayet akıcı olarak izleyebiliyorsunuz.internetten ayrıca kendi web tarayıcısıdan dizi sitelerinden dizide izledim sıkıntı yok cihazın spor modu güzel bikaç ufak ayarlama ile bence görüntü gayet güzel oluyor. sadece gece ve gündüz ayarlarını farklı yaparak kaydedin gündüz izlediğiniz ayar gece özellikle altyazılı film izlerseniz gözünüzü yorabiliyor.
  • Çok sevindim hocam güle güle kullanın
  • BMW 116d kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi testleri, nasıl yapacağız? Anlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyborg_213

Hocam hangi testleri, nasıl yapacağız? Anlatabilir misiniz?
    hocam yutube'dan dead pixel ve banding test diyerek arama yap. çıkan videolardan her hangi birini tv'den izle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

hocam yutube'dan dead pixel ve banding test diyerek arama yap. çıkan videolardan her hangi birini tv'den izle.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Bellek hatası, Eger bir Flash bellek takilmazsa tarayicidan açılan film, dizi vs. Görüntülerde 5. Dk olmadan hatayı veriyor. Flash takınca düzeliyor. Ben bir de tarayıcının yavaş ve kasmasini pek beğenmedim. Belki bir pc değil ama yoruyor insanı.

• phoenix.1905 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. Flash ile çözülüyorsa sorun sıkıntı yok.

Zaten tv işte PC performansı beklemek olmaz. Zorluk çıkartmasın yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu tv konsollarda nasıl 4k vs.

Yada bunu alma şunu al dediğiniz model varmı.

• Herkese selam. Ben de hb'den aldım. Kurulum için servisi beklemek mi gerekiyordu?

Ben kendim kurdum ve ne yaptıysam kanal aratmayı beceremedim. Trt'nin bir kaç yayını dışında bir şey bulmuyor.
  • Tv geldikten sonra LG müşteri hizmetlerini arayıp kurulum için randevu almanız gerekiyordu. Umarım garanti konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

• Ürünü 4 gün önce Carrefoursa internet sitesinden sipariş verdim. Teslimat için bugünü belirlemiştim. Az önce arandım ve stokta ürünün bulunmadığı söylendi.
    Carrefoursa'dan ürünü almak isteyen arkadaşlara duyurumdur.
  • Aksakal88 A kullanıcısına yanıt
    Carrefoursa da o tür sıkıntılar oluyor maalesef. Bende 3300 iken sipariş vermiştim, kapıda kredi kartı teslimatı ile. Getirdikleri pos cihazı taksit yapmıyordu. Geri göndermiştim.

• Arkadaşlar biliyorsunuz dünya kupası var ve trt 4k dan izliyoruz maçları. Tv'yi düşünen arkadaşlar olursa diye yazıyorum. Spor modunda gayet güzel ve akıcı izleniyor. Bazı TV'lerde topu takip etmek bile göz yoruyor. Bu tv de hem canlı hem akıcı bilginiz olsun. Maç görüntü performansi kötü olsaydı baya hayal kırıklığı yaşardım.

• phoenix.1905 kullanıcısına yanıt
    Bu konu ile ilgili olarak, bu aksam vatanda denk geldigim bir olayi yazayim.

55mu8000 kurulumu yapildi, bende uzaktan seyrettim. TRT 4K Brezilya maci acildi ve topta inanilmaz bir titreme soz konusu idi. Sogutttu beni alet kendinden o an. Suan bu cihazi almayi dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 17 Haziran 2018; 23:5:52 >
    Maç için samsung alma 8000-9000 dahil. Bu tv yi al keyfine bak.

Sadece mac degilde, Film dizi ve mac olacak yogun olarak. Arada iste arkadaslar gelirse FIFA oynariz PS4 den. Onun disinda hatun daha cok basinda olacak.
    Film ve dizi için karanlık sahnelerde yetmeyebilir konstrat az olduğu için denebilir ama her sahne mağarada çekilmediği için çok sorun olmuyor. Oyun için bişey diyemem hiç alakam yok.

• dün akşam ben de brezilya maçını 4K'da spor modunda izledim. görüntü harikaydı. yalnız tv'nin kendi receiverından hiç memnun değilim. kanal ayarlama ve sıralama işi biraz zahmetli.
    LG de hic izlememis biri degilim. O kadar sorun olacagini sanmiyorum. Satici oneriniz var ise sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.