Şimdi Ara

LG 47LB670V 3D SmartUyduAlıcılı 700Hz FullHD TV GG %10 ile 1800TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
5
Favori
7.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tezek satsa alinmaz bu dangalaktan. Pm attim ankaradan elden alacagim fiyat elden akim için nedir bi de adresinizi ogrenebikir miyim dedim yazdigi su.
    Fiyat ayni . 2000 tl para odeyecegim bana bu uslupla cevap vereceksin adres atmayacaksin. Gittigidiyora odedigin yuzdeyi ve kargo ucretini fiyata yansitmayacaksin. Bi de prosedur lg yetkililerinin kutuyu acmasi iken bana kutuyu actirip bozuk cikma ihtimali olan tvni kakalayip basima is acacaksin. Uzak olsun böylesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gg kurallarına göre satıcının alıcıya mesaj ile adres ve telefon vermesi yasak, eğer satıcı sana adres verseydi emin ol 1 saate kalmaz banlanırdı
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Ne kadar buyuk bi sorunsal;) telefon ile iletisime geciniz demesi yeterli olurdu sanırım

• Telefon ve adres vermek yasak hocam

• Müdür, sen ürünü satın alırsan telefon numaran satıcıya ulaşır ancak o zaman arayabilir seni onun haricinde mesaj ile iletişime geçmek o profildeki satıcı için çok zor adam riske atmaz kendini ama tabiki uslübünü savunmuyorum biraz burnu kalkık bir satıcı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

GG'nin günlük indirimlerinden biriydi % lik çekler.. Şuan yok ama olabilir ara ara yüklüyor hesaplara..

Teşekkür ederim.beklemeye devam ozaman.gg deki satici isin acikcasi benide biraz rahatsiz etti kargocuya kutuyu açtır in falan,garip olmus.servis kurmuyacakmi bu cihazi.ya servis kutuyu niye actin derse ne dicez...100tl uygun su an ama gorerek zincir marketlerden mu almak lazim acaba bilemedim

• 6 ay sonrası kullanım için şimdiden bu cihaz alınır mı ? sizce beklemem mi gerekir
  • bu cihazı kullanan biri olarak almayın derim bunun yerine aynı fiyata ve daha ucuza samsung 48h6270 veya 6290 tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAÇ İZLEYECEK arkadaşlar almasın televizyonun kronik sorunu var. Ben 6 aydır kullanıyorum. Televizyonun kenarlarında bulutlanmalar oluyor. Rahatsız ediyor gözünüz hep oralara takılıyor. Maç izlerken üzülürsünüz diğer yayınlarda pek belli olmuyor.
    Verdiğiniz paraya KRONİK SORUNU OLAN bir televizyon almayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc_FiRaR -- 23 Mart 2015; 8:59:32 >
  • gg kampanyasından aldım bu tv yi fakat televizyon görüntüsü hd kanallar hariç çok kötü hiç beğenmedim.avm de gördüm teşhirde çok güzeldi görüntü vs demo yayınla cam gibi ayarlamış adamlar eve bi kuruldu şaşırdım bu o tv mi diye bana 1750 tl ye geldi puan vs ile, şimdi keşke biraz daha bekleyip 800 serilerden alsaydım diyorum şimdi.
  • Hay arkadaş iyice kafamız karıştı ub830a yönelmek iyisi sanırım hem 4k hem 3d var fiyat uçuk ama düşer bi kampanya olur illaki

• quote:

Orijinalden alıntı: Mc_FiRaR

MAÇ İZLEYECEK arkadaşlar almasın televizyonun kronik sorunu var. Ben 6 aydır kullanıyorum. Televizyonun kenarlarında bulutlanmalar oluyor. Rahatsız ediyor gözünüz hep oralara takılıyor. Maç izlerken üzülürsünüz diğer yayınlarda pek belli olmuyor.

Alternatif öneriniz var mı? Aynı sorun 55 670 serisinde de mevcut mudur?
  • ilkdostun kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum o modeli internetten araştırın.İnsanlara aldanıp bu seriyi almayın.
  • quote:

Bilmiyorum o modeli internetten araştırın.İnsanlara aldanıp bu seriyi almayın.

Siz kronik bir sorun oldugu kanısına nasıl varsınız. Aynı model tv ile karşılaştırma yaptınız mı? Alırken bende araştırdım böyle bir sorun yoktu.

• Ben de aldım 1 tane bakalım nasıl :D
  • quote:

MAÇ İZLEYECEK arkadaşlar almasın televizyonun kronik sorunu var. Ben 6 aydır kullanıyorum. Televizyonun kenarlarında bulutlanmalar oluyor. Rahatsız ediyor gözünüz hep oralara takılıyor. Maç izlerken üzülürsünüz diğer yayınlarda pek belli olmuyor.

4 aya yakın ben kullanıyorum herhangi bir problem yok tv de. Dediğiniz gibi olsa herkes sorun yaşardı..
  • Merhaba Hakan bu serinin hepsi sorunlu malesef. Bulutlanma ve kenarlarda bariz kararmalar var.
    dikkat ederseniz görürsünüz.

ayrıca burada yazılanları okursanız beni daha iyi anlarsınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_90473731/mpage_47/tm.htm
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    linke bakın sayfalar dolusu yazılmış yabancı sitelerde de aynı konular yazılıp çiziliyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_90473731/mpage_47/tm.htm

testleri var uygulayın daha iyi anlarsınız.
  • %10 luk hesap verecek satacak olursa talibim arkadaslar..

• Mc_FiRaR kullanıcısına yanıt
    Ben hakkında yazılıp çizilmeyen sorunsuz bir TV görmedim daha o yüzden bunlara da çok dikkat etmiyorum artık. Ayrıca aldıgım tv de böyle bir durum göremedim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.