Şimdi Ara

LG 47LB670V 3D SmartUyduAlıcılı 700Hz FullHD TV GG %10 ile 1800TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
5
Favori
7.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    beyaz renklerde köşelere bakarsanız 4 köşede de kararmaları görürsünüz. Ayrıca maç yayınlarında da kameranın sağa sola hızlı hareket ettiğinde belli bölgelerde bulutlanma dediğimiz olayı görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_FiRaR

beyaz renklerde köşelere bakarsanız 4 köşede de kararmaları görürsünüz. Ayrıca maç yayınlarında da kameranın sağa sola hızlı hareket ettiğinde belli bölgelerde bulutlanma dediğimiz olayı görürsünüz.

Bende 55LB730v var söylediğin sorunlara ek bir iki sorunu daha var.Ama hiçbiri izleme kalitemi bozmuyor..Sadece maç severler lg modellerine bulaşmasın, çünkü banding sorunu rahatsız edebilir.Onun dışındaki kullanıcılar için gayet yeterli..Teyzeme ve iş yerinden 2 arkadaşa 670v aldım aynı sorunlar onlardada var.Ama farketmedikleri için ve bildiklerinde o sahnelerdeki sorunlara yoğunlaşırlar diye söylemedim.Ben bildiğim halde dikkatini çekmiyor..Ayrıca bu sorunların çoğu diğer marka ve modellerdede var.Şahsen test videolarıyla bazı marka ve modellerde denedim, olmayana henüz denk gelmedim..Benim canımı tek sıkan sorun çok nadirde olsa öndeki görüntünün keskin yerlerinde 2-3 cmlik titreme ve blur efekti oluşmasıydı.Onu bile uzun zamandır görmüyorum..Bu kadar sorun yazdığıma bakmayın, gerçekten bunlar bu fiyat aralığındaki ve hatta üzerindeki ledlerin hepsinde olan ama canınızı sıkmayacak sorunlar..
    Bu fiyata alınabilecek heleki bı görüntüyü verebilen alterntif bir tv yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• furlaka kullanıcısına yanıt
    Bende maçlarda görüyorum ve rahatsız oluyorum. Yapacak birşey yok kullanacağız. Ama 2000 tl verip sorunlu bir mal almak pek mantıklı değil. Ben o yüzden uyarıyorum arkadaşları.
  • Dediğin gibi banding sorunu maç izleyen ve birazda titiz olan adamın canını sıkabilir..Ama diğer sorunlar çok önemli değil..2000 lira verip sorunlu tv almayı kimse istemez, ama alternatif sorunsuz bir tvde ne yazıkki yok..
    Ben şahsen geçen yılki samsung 7000-8000 modelleri kadar olmasada ona yakın, olsa olsa bir tık altında görüyorum görüntüyü..Philips 6309 yada Samsung 6390 gibi leş değil.Sonuçta en önemli özelliği görüntü..

• bu tv şuan hizlial.com da 1900 tl ye geliyor (kargo dahil), card finansa da 100 tl puan veriyor. yani 1800 e almak mümkün...

KOD: TVHZL200

http://www.hizlial.com/lg-47lb670v-47-inc-120cm700hz-uydu-alicili-3d-fhd-webos-smart-led-tv/10370374?pid=10383381
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

bu tv şuan hizlial.com da 1900 tl ye geliyor (kargo dahil), card finansa da 100 tl puan veriyor. yani 1800 e almak mümkün...

KOD: TVHZL200

http://www.hizlial.com/lg-47lb670v-47-inc-120cm700hz-uydu-alicili-3d-fhd-webos-smart-led-tv/10370374?pid=10383381

Kodu nereye giriyoruz?

• Tamamdır buldum
    İyi fiyat teşekkür ederim

• Uygun fiyat linki atabilirmisiniz arkadaşlar şuan hizlial.com 2089 tl yazıyor
  • mertce55 M kullanıcısına yanıt
    hızıaldaki tükendi zaten ama biraz daha bklerseniz uygun indirim fırsatlarını konuya yazacaklardır..
  • lg'nin plazmaları tekrar piyasaya çıkacak mı acaba. futbol vs maç izlemek en büyük keyfim ve şu an 42 inc 6 yıllık plazmada aldığım keyfi hiç bir lcd led ekranda alamadım. şu saatten sonra dünya para verip bir de banding sorunlu bir led almak kabus olur heralde.
  • Dün alacaktım hadi dedim bugün alaym bi baktım tükenmiş. Gittigidiyordakini kaçırdım hızlıal dakini kaçırdım .3.sünde turnayı vuracağım gözünden Yeni bir kampanyayı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tfk35

Dün alacaktım hadi dedim bugün alaym bi baktım tükenmiş. Gittigidiyordakini kaçırdım hızlıal dakini kaçırdım .3.sünde turnayı vuracağım gözünden Yeni bir kampanyayı bekliyorum

tv tekrar stoklarda

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Şu an için sepete ekle dedigimizde hata veriyor belki düzelir.
     LG 47LB670V 3D SmartUyduAlıcılı 700Hz FullHD TV GG %10 ile 1800TL
  • ben de gg almıştım tv nu panel çatlak çıktı iade ettim
  • Takipteyim yine denk gelir umarim

• Ya bu televizyon beni alacak ya ben bu televizyonu
  • 47lb652v ile 47lb670v nin farkı nedir? Ben lb652 alacağım. Tek fark kutudan sihirli kumanda çıkması ve 200 hzlik fark mı acaba?
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, söyledikleriniz doğru olmakla birlikte forumdan bi arkadaş bu konuyu derinlemesine araştırmışhttp://forum.donanimhaber.com/m_102819942/tm.htm
  • Aslında bu tv nin 42 inçlik modelinin almayı planlıyordum. Ama bu tür kampanyalarla fiyat farkı kalmıyor aralarında oda da küçük ama almışken 47 lik olanı alacağım galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

47lb652v ile 47lb670v nin farkı nedir? Ben lb652 alacağım. Tek fark kutudan sihirli kumanda çıkması ve 200 hzlik fark mı acaba?

670 cercevesiz ve 2+1 ses veriyor. Bide dediginiz gbi 700mhz ve sihirli kumanda farki var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.