Şimdi Ara

LG 43UJ630V 43'' Smart 4K Led TV 2169TL + %4 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
6.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-43uj630v-apdz-43-inc-uhd-4k-smart-led-tv-289314433

Akakçe linki:http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-lg-43uj630v-led-fiyati,76581594.html

%4 mobil indirimi + 100TL worldpuan kampanyasıyla uyguna geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 1 Ağustos 2017; 13:12:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat yazmak yasak mı?

• desu noto D kullanıcısına yanıt
    Duzenledim

• Model nasıl kullanan var mı ?
  • Çek kullanamiyoruz sanırım. %4oldugundan ???

• superstarr1907 S kullanıcısına yanıt
    %4 indirim hesaba çek olarak tanımlı

• 2082Tl ye geliyor. Ödeme kısmında 6 taksit seçiyorum 3d ile ödeme. ama telefona onay mesajında 2082 görünmekte,taksit görünmüyor ?
  • 1 adet sipariş geçtim. Normalde samsung kullanıyorduk bakalım,umarım memnun kalırım
  • fiyatına göre fena tv değil diyorlar. normal fiyatına göre %10 indirimli gibi, değerlendirilebilir.
  • 2038 e aldık bakalım umarım sorunsuz gelir.

Kurulumunu yetkili servis ücretsiz yapar sanırım değil mi ?
  • RGBW panel kullanılıyor, ben olsam almazdım. Forumda bu paneller için genelde "3K TV" derler.

• Bu tv yi linkteki satıcıdan aldık ama tv nin paneli kırık geldi kutuda dışarıdan deforme yoktu ne yapabiliriz şu anda servis rapor tuttu haber bekliyoruz

• yahya90 Y kullanıcısına yanıt
    Keske kargodan alirken kontrol etseydiniz.

• sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Kutuda bieşey yok diyor. Servisten cevabı bekle. Olumsuz birşey olursa direkt hakem heyeti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

Bu tv yi linkteki satıcıdan aldık ama tv nin paneli kırık geldi kutuda dışarıdan deforme yoktu ne yapabiliriz şu anda servis rapor tuttu haber bekliyoruz

Bende siparis gectim ama pisman olmayayim. Korkuttu bu mesajiniz. Peki satici ilgilenmedi mi sizinle ? Ben mesaj attim kurulum ucretsiz mi diye ama cevap vermiyor...

• superstarr1907 S kullanıcısına yanıt
    Siteden atılan mesajlara cevap vermiyor satıcı gelen faturadaki numaradan ulaştık tamam servisten gelicek raporu bize mail atarsınız dediler GittiGidiyor dan da paranın aktarılmasını durdurduk onlarada bilgi verdim bakalım ne olucak ama şikayetvardaki bu tarz konulara baktım satıcılar illa kargo tarafından hasar raporu tutulmasını istiyolarmış o şekilde kabül ederiz demişler ama kutuda bir deforme ezik yoktu servis gelmedende kutuyu açamıyacağım için servis gelince gördük kırık olduğunu bu cihazı arkadaşa almıştık benimkide kargoda bakalım benimkinde bir sıkıntı olucak mı uğraştırmazlar umarım bizi servis raporunu kabül ederler

• https://www.google.com.tr/amp/s/www.sikayetvar.com/gittigidiyor-aliciyi-magdur-ediyor-1/amp

Aynı satıcı hakkında bir şikayet buldum para iadesini kabül etmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

Siteden atılan mesajlara cevap vermiyor satıcı gelen faturadaki numaradan ulaştık tamam servisten gelicek raporu bize mail atarsınız dediler GittiGidiyor dan da paranın aktarılmasını durdurduk onlarada bilgi verdim bakalım ne olucak ama şikayetvardaki bu tarz konulara baktım satıcılar illa kargo tarafından hasar raporu tutulmasını istiyolarmış o şekilde kabül ederiz demişler ama kutuda bir deforme ezik yoktu servis gelmedende kutuyu açamıyacağım için servis gelince gördük kırık olduğunu bu cihazı arkadaşa almıştık benimkide kargoda bakalım benimkinde bir sıkıntı olucak mı uğraştırmazlar umarım bizi servis raporunu kabül ederler

Yurtici kargo tv kutusunu ordan oraya firlatirsa öyle olur. Bence kargo firmasinin hatasi. Ezik olmasina gerek yokki illa. Bakalim benim tv nasil gelecek...

• İndirim mobil uygulamada mı görünüyor. Puan olmadan kaç TL ye geliyor ?
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Dün %4 indirim vardi 2080tlye geliyordu. +100tlde worldpuan veriyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.