Şimdi Ara

LG 43UF7787 mi yoksa SAMSUNG 40JU6410 mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar. Salonda samsung 46f8000 tv var ve goruntu kalıtesınden cok memnunum. Oturma odası ıcın de bır tv almak uzreyım ve 40-43 ınch yeterlı boyut olarakve duvara asılı olarak kullanılacak. Baslıkta da yazdıgım gıbı ıkı 4k tv arasında kaldım . Ikısıde smart fakat arastırdıgım kadarıyla lg de tıtreme , kanal lıstesı duzenlemının zorlugu vb sorunlardan bahsetmısler samsung 6410 ıcınde kasa kalıtesı kotu falan demısler acıkcası kafam karıstı ... Sızce hangı tv secmelıyım ...

• Kendi araştırmalarım doğrultusunda samsung 40ju6410 aldım. Servis eve geldi duvara montajı yapıldı tv yi açınca farkettik ekran çatlak çıktı. Neyse rapor falan tuttular değişim istiycez dediler. Ertesi gün samsung istanbul merkezden aradılar elimizde 6410 yok temin edilmiyor artık , para iadesi yapalım dediler .bende tamam dedim.

Anlamadığım nokta bu seri sorunlu falan mı neden temin edemediler ki acaba ???

Tekrar başa döndüm acaba ne alsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gallagher2001 kullanıcısına yanıt
    nerden ve ne kadara almıştınız ?
  • Samsung bayisinden 1900 e almıştım.Para iadesi bekliyorum . Genel merkez iban numaramı falan aldı. 10 işgünü içinde hesaba yatıracaklar bakalım. Bekliyorum.Gerçi ne alacağım hala bilmiyorum ama internetten gene 40ju6410 alacağım sanırım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar samsung 40ju6410 aldım. Salondakı 46f8000 den sonraki oturma odasına 2. tv olarak aldıgım 6410 dan beklentim pek yüksek olmasa da tv gerçekten beni performans olarak şaşırttı. Görüntü ayarlarını yaptıktan sonra ve yaklaşık 1 haftalık kullanımımın ardından şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki hareketli sahneler hariç f8000 e yaklaşan (yaklaşan diyorum , tabiki bir f8000 değil) bir görüntü kalitesini yakalıyor bu tv . Tek sorun hareketli sahnelerde dikkatli gözlerden kaçamayan bir flulaşma sorunu ... Ben forumdan 6410 alma serüvenim sırasında herhangi bir fayda sağlayamamış olsamda , bu tv yi alacaklara benim bir faydam olması açısından şurası çok açık ki, gerek lg 7787 olsun gerekse samsung 6070 modellerınden bariz daha iyi bir tv. Bu tarz bir tv arayanlar daha üst fiyatlara çıkamıyorlarsa bu tv yi almaları kendileri açısından daha iyi bir seçim olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallagher2001 -- 21 Aralık 2015; 18:37:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.