Şimdi Ara

LG 42PC1R YA DA PIONEER 7. NESİL?...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar,ben de yeni bir lcd ya da plazma almayı düşünenlerdenim.ama hala tam olarak karar veremedim lcd mi plazma mı bi de hangi marka peki neden?...

son olarak aklımda LG 42PC1R ya da 7.nesil pioneer plazma var,ii seçimler mi ya da başka tavsiyeleriniz var mı?...

• quote:

Orjinalden alıntı: goxelgs

merhaba arkadaslar,ben de yeni bir lcd ya da plazma almayı düşünenlerdenim.ama hala tam olarak karar veremedim lcd mi plazma mı bi de hangi marka peki neden?...

son olarak aklımda LG 42PC1R ya da 7.nesil pioneer plazma var,ii seçimler mi ya da başka tavsiyeleriniz var mı?...

buna benzer bir soruyu fiyat aralığı vererek diğer konu başlığı altında da sormuşsunuz, verdiğiniz fiyat aralığında 7. nesil pioneer alınabileceğini sanmıyorum...

bir de fikir edinmek istediğiniz konu hakkında forumda arama yapın mutlaka değinilmiştir, malum 180.000 kez görüntülenmiş 3.500 mesajın yazıldığı konu başlıkları mevcut, hala da devam ediyor, istediğiniz bilgiye böylece daha kolay ulaşma şansınız var
  • ii de benim verdigim fiyat aralıgı 3500-5500. pıoneer ın fıyatları da 5000-5500.niye bu fıyat aralıgına alamam anlamadm nesee yine de teşekkurler....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.