Şimdi Ara

lg 42LM760S modeli hakkında bilgisi ve tecrubesi olanlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
9
Favori
36.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafta sonu vatan bilgisayardan 2399 TL'ye aldım. Şimdi 2099 TL. :(
    Bugüne özel kampanyaymış. Ben yandım bari siz yanmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaserhat

Hafta sonu vatan bilgisayardan 2399 TL'ye aldım. Şimdi 2099 TL. :(
    Bugüne özel kampanyaymış. Ben yandım bari siz yanmayın :)

Nasıl, TV'den memnunmusunuz?
  • Kardeşim geçmiş olsun bende 29 Ekimde alıyordum, Son anda hanım daha iner almayalım dedi vazgeçmiştik.Hediyesi vardı onun sehpa galiba 300 tl odur o üzülme kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetayvaz89

Kardeşim geçmiş olsun bende 29 Ekimde alıyordum, Son anda hanım daha iner almayalım dedi vazgeçmiştik.Hediyesi vardı onun sehpa galiba 300 tl odur o üzülme kardeşim.

Verdikleri sehpa 130 liralık en klasik model. olmasa da olurdu :)
    Yapacak bir şey yok canım sağolsun.
  • Görüntü kalitesi ve özellikleri gayet güzel. 50'' plasmadan sonra bana da öyle gelmiş de olabilir tabi :).
    Televizyondan çok anlamıyorum. Diğer forumlarda bahsedilen teknik detaylar benim için öenmli değil. LAG nedir anlamam mesela. Bu gözle bakınca fazlasıyla güzel.
    800 HZ olması çok önemlimidir bilmiyorum, sonuçta insan gözü 50 hz den sonrasını algılamaz.
    Usbden film oynatmaymış, smart share miş, internet browser mış hiç birini kullanmıyorum. yanında bilgisayar kasası var gerektiğinde bilgisayarı açıp istediğim her şeyi yapıyorum.
    Pc açtığımda 1920*1080 çözünürlükte çok kötü oluyor. mecburen 1600*900 yaptım o da kötü ama idare ediyorum. (Belki diğer TVlerde de böyledir bilmiyorum ) Pc bağladığüımda etrafında siyah boşluklar oluyor onu da çözmüş değilim henüz.
    Yazdıklarımı okuyunca ben bu TV'yi neden aldım ozaman çelişkisine düştüm birden :). Teknosa da 3D bir clip var. 3d efektleri süper. onu görünce 3d tv istediğime karar vermiştim. Bu arada o klibi aradım bulamadım. top girl 3d isimli bir klip. youtube da var ama kaliteli versiyou bulamadım bir türlü. yardımlarınızı bekliyorum.

• Aksam vatan'da inceledim. Yanında sony ve samsung vardı. Görünüş olarak çok sık duruyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraptorx -- 3 Kasım 2012; 22:28:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence lg den sasmayın kalıte samsung panellerı cok yoğun renkler ve gozu yoruyo 2099 tl ıyı fıyat bugun aldım bakalım
  • 760s mukemmel fıyat denk geldı arastrmadım ıhtyac vardı aldımm aldıktan sonra bakınca 2099 tl ye cok ıyı almısım be
  • vatan 2099 yaptıktan sonra aynı gece teknosada fiatı 2099 a indirdi.
    köy de olduğum için o gün kaçırdım kampanyaları.
    17 kasım da eskişehirde metro açılacak.o gün 42lm760s metroda
    olur ve uygun fiat olursa almayı istiyorum.
  • Dayanamadım, Kliksa'dan 47" olanını aldım. Şu an f/p olarak bir numara gözüküyor bu fiyatla... Bu arada bu cihazda dahili HD uydu alıcı var değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraptorx -- 3 Kasım 2012; 16:05:08 >
  • es8000 mi yoksa 760s mı
  • Param olsaydı ES 8000 alirdim kesinlikle ama f/p olarak 760s iyi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraptorx -- 4 Kasım 2012; 17:55:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given35

http://kiyas.la/televizyon/karsilastir/LG-42LM760S--vs-Samsung-40ES8000

Bu siteye göre, 760s almak daha iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

http://kiyas.la/televizyon/karsilastir/LG-42LM760S--vs-Samsung-40ES8000

Bu siteye göre, 760s almak daha iyi :)

Eh aradaki fiyat farkını da göz edince öyle oluyor

• Öyle ama bu siteye göre 760s almak 860s almaktan dahi iyi. Tam bir karşılaştırma olmuyor gibi...
  • ama 760s 2200 istesem 1900 2000 lg tr garantide yani bana gore o daha iyi gime geldi
  • quote:

ama 760s 2200 istesem 1900 2000 lg tr garantide yani bana gore o daha iyi gime geldi

Ne denmeye çalışılmış, anlamadım
  • yani diyorum 760s daha uygun gibime geldi fiyat olarak birde 1900 tl + lg türkiye olursa tam olur Samsung UE-40EH6030 bu model nasıldır
  • 760s daha iyi seçenek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.