Şimdi Ara

lg 42LM760S modeli hakkında bilgisi ve tecrubesi olanlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
9
Favori
36.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.arabulvar.com/lg-42-lm-760s-3d-led-tv--107-ekran-kendinden-uydulu-smart-tv/?pr=422965

forumdaki yazılanları inceledim de bu tv oldukça ıyı bende almak istiyorum bu fiyatı uygun buldum ama internetten almak istemiyorum. internetten alışveriş yapabilecek arkadaşlar değerlendirebilir.
  • Vatan'da bir ara 2099 TL'ye satılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Vatan'da bir ara 2099 TL'ye satılmıştı.

Evet ben de tekrar o vatan bilgisayar kampanyasını bekleyeceğim, vatan bilgisayar genelde 3-4 hafta bir tekrarlıyor aynı kampanyaları benim acelem yok ama bugünlerde almak isteyenler için güzel bir fiyat
  • 5 para etmez bir tv. 3 sene önce aldığım samsung daha kaliteli görüntü veriyor.
  • ben de almayı düşünüyorum fakat neden 5 para etmez diye yorum yapıldı? Umut bey sizde samsungun hangi modeli var ?
  • Benim TV bu gün kurulacak. Yarın izlenimlerimi paylaşırım burada...
  • Kumandaları aynı değilmi benmi yanlış biliyorum acaba birde 760 dan 2 adet ekstra gözlük cıkıyormuş
  • quote:

Benim TV bu gün kurulacak. Yarın izlenimlerimi paylaşırım burada...

Ben kanal geçişini ve normal tv kanallarında ve hd yayınlarda görüntü kalitesini merak ediyorum. İzlenimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barissakallioglu

ben de almayı düşünüyorum fakat neden 5 para etmez diye yorum yapıldı? Umut bey sizde samsungun hangi modeli var ?

b650

renkler çok kötü . smart özellikleri iyi ama evde bilgisayar var zaten.tv den nete girmesekte olur. tv demek görüntü demek gerisi hikaye.
  • Bu TV'ye kötü diyenler, ayarları doğru yapmamış demektir. Görüntü süper bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2400 bütçe var
    Lg 42 LM 760S almaya karar veriyoruz görüntü sd kanallarda kötü renkler kötü diyorlar,
    Samguns ES 7000 almaya karar veriyoruz ışık sızması, ısınma problemleri, çabuk arızalanıyor gibi yorumlar var.
    Philips 42 PFL 6687 alalım 3 taraflı ambilight var görüntüsü ii diyoruz, yok açılıp kapanmaymış geri iadeler falan bir sürü sorun,

benim istediğim sd ve hd yayınlarda iyi görüntü versin. 1,5TB HDD den mkv dual 1080p filimleri izleyebileyim.

Tavsiyesi olan varmı?
    Lg 42 LM 760S uygunmudur sizce?
  • Vatan'da 42LM760S 2099 TL'ye satılmıştı. Bu aralar yine satabilirler. Ben görüntüyü beğendim. SD idare eder ama HD çok iyi. Ama doğru ayarları yaparsan. Bence bu TV tam bir F/P canavarı...
  • LG 42LM760S ve Samsung 40ES7000 arasında kaldım.

Bazı yurtdışı sitelerde 42LM760S için dual core işlemciye sahip olduğunu belirtmiş bazılarıda single core demiş. Hangisi doğru?
  • Hiçbir yerde çekirdek sayısı yazmıyor ama cihazın app kısmı canavar gibi çalışıyor. Bekleme sorunu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Teknosadan 2199 tl ye aldım.(world 8 taksit + 3 ay taksit erteleme)
    Bu hafta şehir dışında olacağım için Cumartesi günü kurduracağım. Vatanda da aynı fiyat.
  • Arkadaşlar LG 760s modeli, USB ye DVD attığımızda, bunu sorunsuz oynatabiliyor mu acaba ?

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obi_Wan -- 19 Kasım 2012; 13:13:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obi_Wan

Arkadaşlar LG 760s modeli, USB ye DVD attığımızda, bunu sorunsuz oynatabiliyor mu acaba ?

Teşekkürler..

Onatır, baya yüklü bir codec desteği var USB'den film izleme konusunda.
  • Merhaba

Mediamarktta bir kampanya var.2000-3000 tl arasi alisverise 400 tl hediye kupon veriyor. 42lm760s almak istiyorum. Kuponla beraber cok uyguna geliyor.

Bu kampanyadan yararlanan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmasultan

Merhaba

Mediamarktta bir kampanya var.2000-3000 tl arasi alisverise 400 tl hediye kupon veriyor. 42lm760s almak istiyorum. Kuponla beraber cok uyguna geliyor.

Ne kadara geliyor fiyatı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esmasultan

Merhaba

Ne kadara geliyor fiyatı?

42LM760S = 2.099 - 200 TL Bonus = 1.899 TL
    Akşam 22:00 dan sonra fiyatlar güncellenir alıcaksanız bence iyi bir fırsat.

http://www.teknosa.com/urun-katalogu/
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.